Zavrieť

Porady

Rady ako si pomôcť bez drahej kozmetiky.

Viem že si vieme pomôcť aj bez drahých prípravkov, v reklámách.Dobré rady ako zvládnúť suché vlasy,pehy,akné,popraskané ruky, pery,kruhy pod očami a iné.Prosím sem sa rady ,ako zvládnúť problémy bez zavádzajúcich reklám, ktoré nefungujú.
Naposledy upravil rozum : 27.02.11 at 14:10
Usporiadat
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

pasuliatko Pozri príspevok
neviem si živo predstaviť ako chceš zvládnuť pehy...
Síce vyššie radil Peter Psycholog ako s pehami zatočiť a verím mu, že sa to aj dá, ale ja si neodpustím poznámku, že nejhezčí holka je pihovatá .
Takže dievčatá, vôbec ich neriešte!
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Indeed Pozri príspevok
Modrú INDULONU treba KUPOVAŤ ???????

Jeden čas som jej mal toĺko,žeby sa mohol s ňou ohadzovať .

A mne vobec nevońala ta indulona, natieral som z ňou pracovné baganče aby boli nepremokavé
ja ju mám rada...mne vonia, len neviem prečo sa z nej leje voda aj nechtíková je divná ked sa rozotiera na rukách tak sa ako keby zadrhávala....
0 0
Anna123 Anna123

Anna123 je offline (nepripojený) Anna123

Modrá indulona je výborná, tiež som predtým používala rôzne krémy na ruky a vôbec mi nepomohli, až kožná lekárka mi predpísala modrú indulonu a je super.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Anna123 Pozri príspevok
Modrá indulona je výborná, tiež som predtým používala rôzne krémy na ruky a vôbec mi nepomohli, až kožná lekárka mi predpísala modrú indulonu a je super.
inak moja mama ju používa miesto vosku na vlasy ako fixáciu ,to jej poradila kaderníčka...mama má krátke vlasy
1 0
Green Sheep Green Sheep

Green Sheep je offline (nepripojený) Green Sheep

My sme skúšali naše ovčie jogurty ako pleťovú masku a aj ako masku na vlasy, resp. na pokožku hlavy. Boli sme veľmi prekvapení. Pleťová maska fungovala vynikajúco, skúšali ju mladé baby s rôznymi typmi pokožky tváre. Perfektne hydratuje, zvláčňuje pokožku. Takisto ak má niekto podráždenú pokožku hlavy, funguje to super. treba dať pozor hlavne na dve veci - použiť neochutený biely jogurt :-) a poriadne ho potom zmyť!
Naposledy upravil arizona : 04.12.12 at 10:49 Dôvod: vymazanie reklamy
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Kuk...keby mal niekto nieco nove
1 0
delonka delonka

delonka je offline (nepripojený) delonka

kuk, na vlasy doporučujem najmä piť žihľavový čaj, cca min. 6 týždňov, ja by som však poprosila o radu kvázi na seboreu...červené miesta okolo nosa a červenučká bradina...
0 0
rozum rozum

rozum je offline (nepripojený) rozum

Pekný večer.

Kúpila som mandľový olej, čo s ním robíte vy? Ďakujem za nápady.☺
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Na vlhku pokozku male mnozstvo...telovy,pletovy...
1 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať