Zavrieť

Porady

škodia proteiny na pečeň?

dobry den.. mam na Vas otazku.. poradi mi niekto? sme z manzelom zmetení z lekarov.. nedavno mal hnacky a asi tyzden zvysenu teplotu.. tak zasiel k lekarke..ostal lezat na infekcnom oddeleni. z krvi mu vysli nejake testy zhorsene.. zvyseny kreatinin, a pod.
Manzel sa venuje posilovaniu resp. kulturistike.. uziva rozne vitaminy proteiny, gainery.. (stale mu vravim ze to prehana.. vitamin c, pangamin, b-komplex, glutamin, amina ..apodobne)
MOze byt ze mal zvyseny ten kreatinin z proteinovych napojov?? jedny nam vravia ze z toho to nemoze byt, iny ze to je prave z toho proteinu .. a ze tie c, b, a panga.. su ok..
a ak to je z toho.. vie niekto poradit nejaku nahradu tychto bielkovinovych napojov niecim co nejak menej bude zatazovat pecen?
predpisali mu lekari lipovitan nech sa jeho pecen zregeneruje..
manzel to berie na lahku vahu no ja som z toho dost zmetena ale ajjj v sttrese.
Usporiadat
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

najlepšie sa mi páči posilovanie a lá Jano Koleník bicepsy nafuknuté a ostatné svaly ??

symetria tela v pr***i...
0 0
Patrio Patrio

Patrio je offline (nepripojený) Patrio

Nechcem byt zastaraly, ale nikde som sa nedocital, ze su anabolika zle teda, ak sa vravelo o BCAA ako o anabolikach, nikdy a nikde som nevidel ze by BCAA boli zdraviu a nejakym organom v tele skodlive. Viete poradit alebo ma vyviest z omylu? Lebo zacinam mat dost chaos v pojmoch.. Vdaka
0 1
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Tvaroh má pozitívne účinky na pečeň. Koleníka neriešim, každý sme nejaký
0 0
dobrava dobrava

dobrava je offline (nepripojený) dobrava

Nedalo mi nenapísať a kľudne ma "odsúďte" za môj názor. Pre mňa je takéto "napchávanie sa" rôznymi prípravkami úplne nepochopiteľné. Ako si rozumný človek môže takto cielene ničiť zdravie? Podľa mňa všetky tieto "zdravé" prípravky sú čistá umelina na akože prírodnej báze /ale asi tomu nerozumiem, však?/. Ďalší môj názor: Takýto chlap ak "nemá v hlave", potrebuje si to nahnať do svalov, či ? Už mi dávno minulo 40 rokov, od rána do večera fyzicky pracujem, ak stíham, idem si zabehať, príp. nakopnem bicykel /ak ešte vládzem/ a moje svaly sú úplne v poriadku a prirodzene "nafúknuté". Prečo sa ľudia "prihnojujete" takýmito svinstvami??? No a teraz ma tu "ukameňujte", príp. zmažte.
4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Patrio
Nechcem byt zastaraly, ale nikde som sa nedocital, ze su anabolika zle teda, ak sa vravelo o BCAA ako o anabolikach, nikdy a nikde som nevidel ze by BCAA boli zdraviu a nejakym organom v tele skodlive. Viete poradit alebo ma vyviest z omylu? Lebo zacinam mat dost chaos v pojmoch.. Vdaka
Co sem moceš anabolika....toto je tema o proteinoch....
0 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ten kto chce bude do seba anabolika pchat....a je mu jedno ci robia alebo nerobia paseku v organizme.
0 1
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
k otázke, ako už bolo spomenuté, príliš veľa proteínov poškodzuje obličky, príjem a výdaj by mal byť vyrovnaný
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať