Zavrieť

Porady

dĺžka adaptačného vzdelávania

kverula

kverula je offline (nepripojený) kverula

kverula
Môže adaptačné vzdelávanie trvať u ped. zamestnancov a odborných zamestnancov len 3 mesiace? Vo vyhláške 445/2009sa v § 5 píše, že ad. vzdelávanie tvá spravidla jeden rok, najmenej však tri mesiace - potom je bodkočiarka a veta pokračuje ďalej, ak ide o ped. asistenta, trénera ... trvá spravidla 3 mesiace. Chápem to správne, že u ped. zamestnanca a odb. zamestnanca to môže byť tiež tie 3 mesiace?
ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    dĺžka adaptačného vzdelávania

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.