Zavrieť

Porady

Jazykový pobyt v Londýne(JŠ Islington centre for English)

Chystám sa v lete na jazykový pobyt do Londýna na školu Islington centre for English, zaujímalo by ma či niekto už v tej škole bol a aké mal s ňou skúsenosti.
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    cuu je offline (nepripojený) cuu

    cuu
    Ahoj
    v škole som strávila 4 týždne...vyučovanie sme mali od 9:15 do 12:15..ale dalo sa chodiť aj poobede...ešte na Slovensku som robila test,ktorý som im potom odoslala mailom a podľa testu ma zaradili do skupiny.
    V skupine nás bolo okolo 10, počet ľudí v triede sa stále menil, pretože tam niektorí boli iba na týždeň, dva ...a niektorí na niekoľko mesiacov..ale nikdy neprekročil 10 ľudí.
    Mali sme výborného učiteľa, angličana. Ľudia v triede mali 20rokov a viac.
    V škole pracuje jedna Slovenka, ktorá má na starosti nových študentov, dá im knihy, ukáže triedu a so všetkým pomôže.
    Čo sa týka učiva, naskakuje sa do rozbehnutého vlaku...ja som prišla počas preberania ôsmej lekcie a kým som odišla prešli sme po trinástu, s tým, že raz sme boli na vychádzke v časti Hampstead... a po dva piatky písali sme test.Každý deň sme dostali domácu úlohu a nasledujúci deň sme si ju spoločne kontrolovali.V škole sme bola jediná Slovenka-študentka, čo je veľká výhoda, lebo som bola nútená "spíkovať".
    Za 4 týždne som platila do 400 libier,s tým že po vyučovaní nebol žiadny program.
    Škola sa nachádza vo štvrti Islington,čo je zóna 1. Škola je na stanici metra Angel...od metra je vzdialená asi 100metrov.
    Ja by som si túto školu vybrala zas, bola som veľmi spokojná.
    Ak ešte budeš mať nejaké otázky, kľudne sa pýtaj

    Beella je offline (nepripojený) Beella

    Beella
    Veľmi pekne ďakujem, robím si sama pre seba takú malú rešerš, asi sa pre niektorú školu v Anglicku budúci rok rozhodnem :-) Tiež by som chcela asi tak na 4 týždne. Ešte raz ďakujem.

    Jazykový pobyt v Londýne(JŠ Islington centre for English)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.