Zavrieť

Porady

Zápach nafty z odevu - ako odstrániť??

Manžel si polial rifle naftou (nové, drahé) ten zápach je neskutočný, dá sa toho zbaviť? Oprala som ich, teraz smrdí ešte aj bubon práčky, nechala som ich namočené 24 hod v aviváži aj tak to cítim, čo s tým, prosím... poraďte. Ďakujem
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

misomiso
Uplne najlepsie je to nechat tyzden na vzduchu, nafta sa sama vypari, neostane dokonca ani mastny flak. Ked to ale budes macat vo vode, tak sa to (za ten cas) vyparovat nebude.

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
annnie Pozri príspevok
Manžel si polial rifle naftou (nové, drahé) ten zápach je neskutočný, dá sa toho zbaviť? Oprala som ich, teraz smrdí ešte aj bubon práčky, nechala som ich namočené 24 hod v aviváži aj tak to cítim, čo s tým, prosím... poraďte. Ďakujem

Simple green CRYSTAL - koncentrát

Čistiaci prostriedok simple green CRYSTAL je určený na všeobecné použitie. Je to detergent bez farby a zápachu s charakteristickou vôňou chemikálie. Svojim zložením je predurčený ako priemyselný čistič. Vhodný je na odmasťovanie a čistenie od nafty, olejov, rezných a chladiacich kvapalín. Ľahko čistí rôzne povrchy znečistené uhľovodíkovými nečistotami. Je biologicky veľmi dobre odbúrateľný, neagresívny, nejedovatý, nehorľavý, neabrazívny, bezpečný pri práci. Možno ho používať pre čistenie v čistiacich, postrekových linkách, pre ultrazvukové čistenie, do tlakových umývacích zariadení, v umývacích stoloch, ale tiež pri ručnom umývaní. Jeho použitie je veľmi ekonomické. Pre vytvorenie čistiaceho roztoku sa riedi s vodou podľa potreby v pomere až 1 : 150. Teplota pracovného roztoku sa pri jednorázovom použití pohybuje v intervale od 20 do 90°C, pri opakovanom použití v umývacích linkách a ultrazvukových práčkach sa doporučuje interval teplôt od 20 do 40°C. Je penivý, pracujúci na báze technológie MPF. Je alkalický. Čistiaci prostriedok pre všeobecné čistenie a odmasťovanie v priemysle i v domácnosti. Cena za 10 kg kanister 79,-EUR/2379,95Sk.
Pre maloodberateľov 1litrové balenie v cene 9,9 EUR/298,25Sk

http://www.pbmanagement.sk/simplegreen.htm

Zápach nafty z odevu - ako odstrániť??

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.