Zavrieť

Porady

domáci miláčikovia

Nakoľko mnoho z nás majú domáce zvieratká,ktoré sú vlastne ako ďalší člen domácnosti tak ja predstavujem
môjho vlastne najmadšieho člena rodiny
hoci podľa ich veku je už vlastne dôchodkyňa,dúfam že ešte dlho bude domáci miláčik
s pozdravom Karol
Ak majú priateľia s porady takýchto miláčikov nech sa s nimi pochavália,viem že na porade je mnoho obrázkov o našich miláčikoch ale tie treba hľadať

Usporiadat
pyton pyton

pyton je offline (nepripojený) pyton

Tu môžete hlasovať za najkrajšieho havinka /súťaž/:

http://www.pejsek.cz/index2.htm

/My sme hlasovali za Huga :p /
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
Chlapi si vedia vychutnať život, však?
pele mele 065.jpg  
pele mele 040.jpg  
1/1
0 0
HUPKA64 HUPKA64

HUPKA64 je offline (nepripojený) HUPKA64

Ľubka Hupka
Krásni miláčikvovia.
0 0
montina montina

montina je offline (nepripojený) montina

veselá kopa
Aj ja pripájam mojich miláčikov. Pre vlčiaka teraz hladáme nejakú kočku na krytie. Má 3,5 s papiermi a bez skúšok, keby ste o niečom vedeli, dajte vedieť. Okolie Banskej Bystrice.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
montina
Aj ja pripájam mojich miláčikov. Pre vlčiaka teraz hladáme nejakú kočku na krytie. Má 3,5 s papiermi a bez skúšok, keby ste o niečom vedeli, dajte vedieť. Okolie Banskej Bystrice.

A kde sú? Nikde nič nevidím.
0 0
Erika Mravcová Erika Mravcová

Erika Mravcová je offline (nepripojený) Erika Mravcová

vydatá, 2 synovia 18/20
Takeho pomocneho uctovnika mam aj ja. Vola sa Bady je to Cavalier king
Charles spaniel. Jeho pracovna napln je skartovacka - ovlada perfektne.
Prajem vela radosti s domacimi milacikmi.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Tak teda aj ja sa pochvalim ak mozem.
Rhodo - RR je taky pan kral. No a v sobotu nam pribudla do rodiny Pyza - polsky nizinny ovciak.
0 0
ajacik ajacik

ajacik je offline (nepripojený) ajacik

robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac
Erika Mravcová
Takeho pomocneho uctovnika mam aj ja. Vola sa Bady je to Cavalier king
Charles spaniel. Jeho pracovna napln je skartovacka - ovlada perfektne.
Prajem vela radosti s domacimi milacikmi.
nakoľko ten môj je pomenší (3 kg aj s topánkami ), tak neplní úlohu plnohodnotnej skartovačky. Skôr by som povedala, že úlohu "lízačky". Ale zasa vylíže tak, že po ňom ostane diera........ale papier je znehodnotený. To je dôležité. Úloha splnená
0 0
ajacik ajacik

ajacik je offline (nepripojený) ajacik

robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac
no, a ešte pridám fotky z minulého týždňa. tak to vyzerá, ked nedám pozor a zabudnem zasunúť kreslo.........a potom nech mi niekto povie, že mám lenivého psa. ved on by robil od rána do večera.

ale poviem vám, ked nemám na stole veľa papierov, tak si ho vždy nechám pri sebe. on sa po mne tak krásne díva..........
P1013608.JPG  
P1013609.JPG  
1/1
0 0
JAJA11 JAJA11

JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

A toto je zas náš miláčik Max. Keď účtujem, robí mi spoločníka, aby mi nebolo smutno.
MAX.JPG  
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

No, keďže je teraz aspoň na pár dní relatívny kľud (okrem mzdárov), predpokladám, že si viacerí nájdete čas aj na tieto stránky. Tak niečo na zasmiatie:
Mala som 14 rokov fenku, ktorá bola mojou rodinou. Keď sa pobrala do psieho neba, povedala som si dosť, stačilo, že som oplakala jedného psíka, druhý krát to už nechcem zažiť. A okrem toho, Ťapka bola len jedna. Ale polroka na to, ako som raz večer otvorila okno, zbadala som v tráve pod oknom mačku. No samozrejme, že som sa jej prihovorila a už som ju mala na okne a vzápäti na pohovke pod oknom. Okamžite ma adoptovala, priadla, obtierala sa o mňa. Nič som o mačkách nevedela, videla som len, že je to také trochu odrastené mača. Okamžite som žhavila telefóny kamoškám, ktoré majú mačky. Tak som zistila, že je to kocúrik a dostala som základné informácie, ako sa o neho starať. Prvý mesiac sme nažívali asi tak, že ma vždy ráno a večer prišiel pozrieť, pošmajchloval sa, nažral sa a išiel ďalej. Keď vydržal chodiť mesiac, povedala som si, že asi nemá gazdu a že si ho nechám. Išli sme veterinárke a dostal kompletný servis - odčervavenie, kastrácia, očkovanie, vitamínové pasty, atď, atď. (Ako povedal jeden môj známy - bola to hotová STKačka). Celú zimu sme si krásne nažívali, večer a ráno sa chodil vybehať a pekne sa vrátil domov. Tak raz do týždňa sa stalo, že sa Muro nestihol vrátiť domov, kým som išla do roboty, alebo večer, kým som sa chystala spať. Keď pred 3 týždňami napadol v Blave posledný sneh, Muro sa ráno nevrátil, tak som sa z roboty ponáhľala, ešte šťastie, že neboli po ceste žiadne radary, len aby ten môj miláčik nemusel na tom snehu mrznúť. Prídem domov, Muro pred dverami nečakal! Chodila som okolo domu, obzeral, z ktorého smeru ho uvidím pelášiť. Pretože sused bol na dvore, tak som sa ho išla spýtať, či im nevadí, že môj kocúr behá cez ich plot. Ľudia, ten môj Muro sedel u susedov pod takým letným altánkom na dvore a vôbec to nebol môj Muro, ale práve týchto susedov Mišo. Tak som zistila, že som nechala vykastrovať susedovie kocúra!!!!!! Našťastie, sused sa len zasmial a navrhol, že teda dobre, že kocúr môže byť spoločný. Muro bol aj tak celú zimu prakticky u mňa. A určite chodil na stravu nielen ku mne ale aj k tým susedom. Tak som sa presvedčila, že nielen psy sú múdre, ale dokážu to aj mačky.
1 0
AGRO AGRO

AGRO je offline (nepripojený) AGRO

Rada by som poslať nášho miláčika , ale nevidím tlačitko prílohy.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
To vidíš až keď odpovedáš, ale nie cez rýchlu odpoveď. Takže dáš tlačítko odpovedať - vľavo dole, otvorí sa Ti tabuľka, napíšeš text, potom máš ikonu poslať odpoveď, ale až pod touto máš ikonu - Prílohy (pridať/odobrať)
Potom si dáš prochádzet, zadáš cestu kde máš svoj obrázok, dáš stiahnuť, zobrazí sa Ti priložený súbor, zavrieš okno, dáš poslať odpoveď.
0 0
AGRO AGRO

AGRO je offline (nepripojený) AGRO

Skúsim to poslať
0 0
AGRO AGRO

AGRO je offline (nepripojený) AGRO

Ešte znova skúšam. Ak sa mi podari prilepiť prílohu nápišem aj text.
Nepodarilo.
Išla som na to takto :
- odpoveď
- prílohy
- priložiť súbor z počítača
- prehľadať - nájdem čo chcem prilepiť
- stiahnuť
- zatvoriť okno
- poslať
co tam nie je ?
A čo je - Browse ?
Naposledy upravil AGRO : 02.04.06 at 10:03 Dôvod: dopísanie
0 0
helas helas

helas je offline (nepripojený) helas

Browse / prehladac,hladat
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Ono keď sťahuje prílohu, treba aj chvíľu počkať. U Teba je to krok č.5.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

A toto čudo s prečudesným menom Bernie ,sa od piatku stane členom synovej domácnosti.
P.S. pre Karola: pridala som Ti mamičku čuda pre predstavu smerovania k maxipsovi. Inak je to vraj bernský salašnícky pes.
Pridala som foto, čudo už je "doma".
Naposledy upravil Paula : 09.04.06 at 22:22
1024-11.jpg  
1024-6.jpg  
1024-kuchyna-sfinga.jpg  
1024-sfinga-2.jpg  
1024-sfinga.jpg  

1/1
0 0
karol.za karol.za

karol.za je offline (nepripojený) karol.za

Ahoj Paula
to čudo na obrázku je psík- šteniatko,ale neviem jeho ,,typa,, môžno z neho narastie maxipes Bernie

s pozdravom karol
0 0
janasv janasv

janasv je offline (nepripojený) janasv

AGRO
Ešte znova skúšam. Ak sa mi podari prilepiť prílohu nápišem aj text.
Nepodarilo.
Išla som na to takto :
- odpoveď
- prílohy
- priložiť súbor z počítača
- prehľadať - nájdem čo chcem prilepiť
- stiahnuť
- zatvoriť okno
- poslať
co tam nie je ?
A čo je - Browse ?
Mozno je ta priloha velka. Aj mne sa to stava. VYDRZAT!!!!:p
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať