Zavrieť

Porady

Jonašová metoda

Dobrý deň,počul niekto z Vas o Jonašovej metode? Má s tým niekto osobné skúsenosti? Ja neviem otehotnieť zhruba dva roky,preto by som rada vyskušala aj túto metodu. ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    osky je offline (nepripojený) osky

    osky
    je tu uz niekde tato tema ale ja ju prilepit neviem
    inak ked si to hodis cez google,iste ti vyhodi milion informacii.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    osky Pozri príspevok
    je tu uz niekde tato tema ale ja ju prilepit neviem
    inak ked si to hodis cez google,iste ti vyhodi milion informacii.
    http://www.porada.sk/t98616-jonasova-metoda.html

    mahony1 je offline (nepripojený) mahony1

    mahony1
    pocul som o pozitivnom vplyve chodenia do fitness centra. Su pripady, ked zena (ktora nemohla dlho otehotniet) zacala pravidelne chodit do fitness a zaplatila si osobneho fitness trenera, a otehotnela raz dva :-) Ale to len na uvolnenie... :-)

    MIRCO1972 je offline (nepripojený) MIRCO1972

    som jeden MIRCO MIRCO1972
    Zdravím. Dr. Jonáš je môj druhý sused. (u rodičov) Ak by ste potrebovali kontakt...adresu...nie je problém.

    osky je offline (nepripojený) osky

    osky
    MIRCO1972 Pozri príspevok
    Zdravím. Dr. Jonáš je môj druhý sused. (u rodičov) Ak by ste potrebovali kontakt...adresu...nie je problém.
    ak nemozes sem,posli mi prosim cez sukromnu spravu kontakt ne neho.dakujem.

    alabut je offline (nepripojený) alabut

    alabut
    Klasické potíže s konečníkem jsou dvojího charakteru:
    vznik hemoroidů, což je záležitost žilního systému, na kterém vznikají bulky, vznik vřídků v okolí konečníku, což je záležitost, která se týká lymfatického systému.
    Ty se začínají objevovat jakmile se v esovce (část tlustého střeva) hromadí toxické látky. Jednou z jejich příčin může být nadměrná kozumace uzenin, které jsou vyráběny moderní technologií. Ta urychluje přípravu masa k uzení, ne však optimální formou pro organismus. Dále se pak na těchto potížích podílejí těžko stravitelná koření a zbytky ostrých jídel. Tělo se s těmito látkami snaží vypořádat a lymfatická žláza chce tělu pomoci a nežádoucí látky z těla odstranit. Tehdy vznikají na konečníku bolestivé bulky, ty potom hnisají a praskají a mohou být dokonce doprovázeny krvácením.
    Je třeba si uvědomit, že usazené toxické látky v esovce a probíhající hnilobný proces v ní, penetrují rovněž do nejbližšího okolí a celá řada zánětlivých procesů, např. zánět vaječníků u žen, mohou mít právě příčinu v tomto problému a také mohou zabraňovat v nejednom případě i otěhotnění. Tento problém se často těžko zjišťuje, jestliže zánět není výrazný, ale jen latentní.

    peterjana je offline (nepripojený) peterjana

    peterjana
    Ďakujem za Vaše názory,skusenosti. Ja už od Dr.Jonasa vypočet držím v ruke,akurát dnes mi došiel poštou. Je to veľmi zaujímavé čo tam píše,takže ja to skusim.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    peterjana Pozri príspevok
    Ďakujem za Vaše názory,skusenosti. Ja už od Dr.Jonasa vypočet držím v ruke,akurát dnes mi došiel poštou. Je to veľmi zaujímavé čo tam píše,takže ja to skusim.
    Držím prsty, nech je úspešná.

    alabut je offline (nepripojený) alabut

    alabut
    my sexujeme, cez Jonáša, bez Jonáša, počas ovulácie, menštruácie, krížom krážom, cez deň, v noci, zelené dni, červené dni
    Jonáša nepopieram, uznávam jeho metódu, ale striktne za podmienok, ktoré sú v súlade s fyziológiou menštruačného cyklu.
    Keď otehotniem, budem si vedieť pozrieť, cez aké dni to bolo a aká bola pravdepodobnosť, že sa na tom podieľala aj Jonášova metóda.


    http://www.modrykonik.sk/forum/tema/...=last&page=104

    alabut je offline (nepripojený) alabut

    alabut
    Na muzov nie, ale spomenul som si, ze za kuzelnikov som mal ZX Spectrum a taky program na kazete na urcenie pocatia. Baby z celeho okolia chodili. Aj to vychadzalo, tusim iba jeden pripad mi nevysiel. Mal som aj jednoihlickovu tlaciaren, dostali to aj na papieri. A skusal som to aj dozadu na uz narodene deti. Potom prisla revolucia a uz nebolo kedy na take hluposti. :-)

    prudky je offline (nepripojený) prudky

    Vylúčený člen prudky
    mahony1 Pozri príspevok
    pocul som o pozitivnom vplyve chodenia do fitness centra. Su pripady, ked zena (ktora nemohla dlho otehotniet) zacala pravidelne chodit do fitness a zaplatila si osobneho fitness trenera, a otehotnela raz dva :-) Ale to len na uvolnenie... :-)
    Asi sa fitkom mení svalový tonus panvových partií :
    - otehotneniachtivá si pretiahne svaly (a uvoľní sa)
    - osobný tréner po uvolnení ju.

    PS
    Ale lacnejšie je také uvoľnenie svalov v záhrade :
    - otehotneniachtivá poobrába susedovi záhradu
    - a potom sused na oplátku ju.
    A spoja príjemné s užitočným.
    Naposledy upravil prudky : 08.07.11 at 17:03
    Mne spravili kalendar tu astrology.sk Ten kalendar u vacsiny zien sadne, su aj take, ktorym to nepasuje. Ale aj napriek tomu sa odporuca drzat kalendara.

    prudky je offline (nepripojený) prudky

    Vylúčený člen prudky
    diana2727 Pozri príspevok
    Mne spravili kalendar tu astrology.sk Ten kalendar u vacsiny zien sadne, su aj take, ktorym to nepasuje. Ale aj napriek tomu sa odporuca drzat kalendara.
    Len aby to nebol ten "americký štatistickovýpočtový vzorec".

    To vraj chlapík dal inzerát, že podľa dátumu narodenia rodičov a týždňa počatia určí pohlavie.

    Poplatok 50 dolárov.
    Keď zle určí pohlavie - vráti 55 dolárov.

    A zarobil :

    - všetkým napísal, že sa narodí chlapec
    - na 100 dievčat sa štatisticky rodí okolo 103 chlapcov
    - napr pri 1000 prípadoch zinkasoval 50000 / 493 dievčatám vrátil 27 093 / / poštovné cca 1000 / reklama povedzme 10 000 = 11 907

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.