Zavrieť

Porady

Chlieb upeceny bez namahy a pekarne

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Mile pekarky, chcem vas upozornit na jeden uzasny recept na chlieb, je jednoduchy, absolutne bezpracny a pritom naozaj velmi dobry. Odkedy som sa ho odhodlala upiect, chlieb nekupujem a do posledkej omrvinky doma chlieb zjeme.http://varecha.pravda.sk/recepty/dom...95-recept.html
Usporiadat
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
zaujímavé, asi vyhodím pekárničku.................
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Gapo Gapo

Gapo je offline (nepripojený) Gapo

Ja? Muž.
Vyzerá dobre, ale kde vziať liatinový kastról?
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Mohol by to byt aj kameninovy, ide asi o to, aby sa samotna ta nadoba rozohriala a dala zatvorit, keby som nemala nadobu, kludne by som ho upiekla aj na plechu, akurat by ho asi bolo treba pokryt na zaciatku alobalom.
3 0
olybaba olybaba

olybaba je offline (nepripojený) olybaba

... kolegyne pecu tento chlieb, nemusi byt liatinovy kastrol, moze byt keramicky, zo skla a ze aj obycajny kastrol vyskusali
4 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

tetrisss Pozri príspevok
Mohol by to byt aj kameninovy, ide asi o to, aby sa samotna ta nadoba rozohriala a dala zatvorit, keby som nemala nadobu, kludne by som ho upiekla aj na plechu, akurat by ho asi bolo treba pokryt na zaciatku alobalom.
tetriss, v tom odkaze je nezodpovedaný dotaz, kde treba to cesto počas noci skladovať - v chladničke, alebo volne na kuchynskej doske ...
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Je to tam niekde, nie, len volne to nechavam na doske v kuchyni, nemusis sa toho vobec bat, cim dlhsie to nechas bez zaujmu, tym lepsie to bude.
5 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Cesto som si pripravila, 2 hrnčeky T650 a 1 hrnček špaldová múka, ostatné suroviny podľa pokynov. Uvidíme, čo z toho bude.
4 0
Katarina Katarina

Katarina je offline (nepripojený) Katarina

Určite to vyskúšam, aké hrnčeky 2 dcl ? Na tom videu tá odmerka bola dosť malá.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

ja som merala odmerkou 200mll, 2dcl
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Gapo Pozri príspevok
Vyzerá dobre, ale kde vziať liatinový kastról?
Objem je dôležitý.Možno tento by bol vhodný. http://kotliky.sk/index.php?main_pag...roducts_id=314

tetrisss Pozri príspevok
Mile pekarky, chcem vas upozornit na jeden uzasny recept na chlieb, je jednoduchy, absolutne bezpracny a pritom naozaj velmi dobry. Odkedy som sa ho odhodlala upiect, chlieb nekupujem a do posledkej omrvinky doma chlieb zjeme.http://varecha.pravda.sk/recepty/dom...95-recept.html
Tetrisss, koľko litrov má liatinová nádoba? Ide o pekáč alebo hrniec?
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Katarina Pozri príspevok
Určite to vyskúšam, aké hrnčeky 2 dcl ? Na tom videu tá odmerka bola dosť malá.
píše sa o 3 dcl
0 0
viktorviktor viktorviktor

viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

až taký zázrak to nieje, upiecť žemlisku a nemiesiť, ale všade sa zabúda na osiatie múky, verte oplatí sa aj dva razy
2 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Tie hrnceky su 3dl, no objem pekaca neviem, niekde som tam hodila rozmery, ale tak je to taka klasika na kura, aj malu kacku.
3 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
skus odmerat kolko vody tam vojde....inak dik za odpoved
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Hehe, ja blbec, to by ma nenapadlo a to si hovorim, ze som mala vzdy jednotku z matiky... Voslo tam 4,5 l vody
2 0
Marta V Marta V

Marta V je offline (nepripojený) Marta V

Mohol by sa chlebík piecť v rímskom hrnci? Keď ho nechám v rúre zohriať prázdny a potom dám do neho chlieb, nepraskne mi?
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Marta V Pozri príspevok
Mohol by sa chlebík piecť v rímskom hrnci? Keď ho nechám v rúre zohriať prázdny a potom dám do neho chlieb, nepraskne mi?
Neriskovala by som.....http://www.zeleziarstvoplus.sk/rimsky-hrniec?id=88
Použitie hrnca je v podstate jednoduché. Nesmieme však zabúdať na niekoľko pravidiel a postupov, aby nám hrniec počas prípravy nepraskol: -hrniec musíme VŽDY pred použitím namočiť minimálne na 15 minút do vlažnej vody, čím dlhšie je ponorený, tým lepšie -hrniec ponoríme celý a taktiež dovnútra nalejeme vodu, nezabudnúť namočiť i pokrievku, pokiaľ vieme, že ju budeme potrebovať. Ak by sme tak neurobili, hrniec by v trúbe praskol -vložíme do hrnca všetky prísady pripravovaného pokrmu a prikryjeme pokrievkou -hrniec VŽDY vkladáme do STUDENÉJ rúry! Teplotu zvyšujeme počas pečenia postupne až k najvyššej požadovanej teplote. Najvhodnejšia je teplovzdušná trúba. -pri pečení v hrnci pokrmy nikdy nepodlievame studenou vodou, najskôr ju zahrejeme, -pekáč s hotovým jedlom pokladáme vždy na utierku alebo na podložku pod hrniec -umytý hrniec ukladáme na vzdušné miesto a neprikrývame ho pokrievkou -nádobu umývame len vlažnou vodou s trochou soli, prípadne octu, pomocou mäkkej kefky - hrniec NIKDY nedávame na horúcu platňu elektrického sporáku alebo na plynový horák, hrniec patrí iba do studenej trúby
1 0
Katarina Katarina

Katarina je offline (nepripojený) Katarina

jozka56 už je chelbík upečený ?
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Len o 12h som prišla domov z TT, pečenie začne o 14h
0 0
Katarina Katarina

Katarina je offline (nepripojený) Katarina

Už sa chlebík pečie.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať