Zavrieť

Porady

Zistenie DIČ

Prosim Vas o jednu radu ked potrebujem zistit DIC nejakeho subjektu na akej stranke sa to da, ked poznam len nazov firmy, da sa nieco taketo vobec zistit? pomoze mi niekto diky
Usporiadat
anssia anssia

anssia je offline (nepripojený) anssia

skus stranku www.ur.sk ..len neviem ci tam nie je len ICO..
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

zuzanka, ak vieš názov firmy, na www.zrsr.sk alebo www.orsr.sk si zistíš aj ich IČO a presný názov a na www.drsr.sk si v pravom menu odklikni "zoznam platiteľov DPH" a v ponuke, ktorá sa ti otvorí, vypíš len kolónku "name". Ak sú platiteľmi DPH, tak to nájdeš, ak nie sú, tak neviem, ako sa to dá zistiť.
1 0
rada rada

rada je offline (nepripojený) rada

Odporúčam požiadať priamo firmu.
Mimochodom v opačnom prípade, teda známe DIČ neznáma spoločnosť je na www.financnik.sk dobrá pomôcka.
0 0
zuzanna zuzanna

zuzanna je offline (nepripojený) zuzanna

no to ste mi moc nepomohli ja potrebujem najst niekoho DIČ a poznam len jeho obchodne meno? alebo som to nejako zle vysvetlia no aj tak diky to co ste mi napisalli to uz mam pobehane peknz vecer
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

abel
zuzanka, ak vieš názov firmy, na www.zrsr.sk alebo www.orsr.sk si zistíš aj ich IČO a presný názov a na www.drsr.sk si v pravom menu odklikni "zoznam platiteľov DPH" a v ponuke, ktorá sa ti otvorí, vypíš len kolónku "name". Ak sú platiteľmi DPH, tak to nájdeš, ak nie sú, tak neviem, ako sa to dá zistiť.
Toto sú síce užitočné linky, ale ak viete obchodné meno a neviete DIČ a nejde o platiteľa DPH, potom sa DIČ zistiť nedá. Vyskúšajte si to.
0 0
zuzanna zuzanna

zuzanna je offline (nepripojený) zuzanna

no diky za rau liba2 uz som skusala vselico a zistila som ze nic tak nenajdem aspon uz nebudem nic hladat diky poradaci pekny zvysok dna
0 0
vieroslava vieroslava

vieroslava je offline (nepripojený) vieroslava

Skus: www.or.sk
Mne to tam funguje.
0 0
alušik alušik

alušik je offline (nepripojený) alušik

No ano, ludkovia, ale poviem Vam, je to o nicom. Ja som si zadala na drsr nazov firmy, ktoru som si nasla v obchodnom registri a chcela som zistit jej IC DPH, no a predstavte si, nenasla som. Tak som si povedala - fajn, ta firma nie je platitelom DPH. Ale firma platitelom je, lenze nas "uzasny" danovy portal ma v nazve chybu a preto mi to IC DPH nevyhladal. Prisla som na to az ked som zadala zistene IC DPH a vyhodilo mi to ten chybny nazov spolocnosti!!!
V Cechach im to funguje uplne super. Tam si vyhodite Obchodny register a priamo na nom najdete aj pridelene IC pre DPH. Len u nas musite preklikat x-stranok aby ste sa dostali k takejto zakladnej informacii...
2 0
dopravca dopravca

dopravca je offline (nepripojený) dopravca

Zdravím, prišiel už niekto za tie roky na to, ako sa dá zistiť DIČ u neplatcu DPH, ak poznám názov a IČO firmy? Súrne to potrebujem Ďakujem
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

U právnickej osoby skus www.zr.sk - register. Uvedieš IČO - to nie je problém zistiť. U fyzickej osoby veru doteraz neviem. Občas som si ho už ale vygúglila.
1 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

V týchto posledných dvoch mesiacoch veru preverujem každého odberateľa, než vystavím FA a verte mi, registrovali sa za platiteľa DPH, ale aby to oznámili aspoň s SMS-kou, to nie.

Nie je úplne spoľahlivá ani stránka DRSR, lebo mne osobne volala moja správkyňa, že je chybné DIČ na súhrnnom výkaze, že jej to číslo vyhadzuje stránka, - neexistuje. No nechcela som veriť tomu, ale mne to tiež vyhadzovalo, že uvedené DIČ v CZ nemá registráciu, klient tvrdil opak, že registráciu nezrušil.
Po hodine som už mala potvrdené údaje, že DIČ v CZ existuje.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Ak sa niekto stal platiteľom DPH a neoznámi to svojim obchodným partnerom, má smolu, ak mu na faktúrach neuvedú jeho IČ DPH. Daňový úrad mu pri kontrole z takýchto faktúr neuzná nárok na odpočítanie dane, pokiaľ pred DIČ nemá uvedený prefix SK.
0 0
dopravca dopravca

dopravca je offline (nepripojený) dopravca

Podarilo sa mi zistiť DIČ cez Europsku databázu, ale chcú tam za prístupové heslo 120,-eur a za registráciu 182,-eur/rok
0 0
dunstav dunstav

dunstav je offline (nepripojený) dunstav

Skús stránku or.sk stačí ti názov spoločnosti alebo IČO alebo adresa )
0 0
DEWW DEWW

DEWW je offline (nepripojený) DEWW

dunstav Pozri príspevok
or.sk stačí ti názov spoločnosti alebo IČO alebo adresa )
no uz len cez tych zlodejov budem nieco zistovat... Som sa inak pobavil ked mi hned ako som si zalozil zivnost prisiel od nich list so sekom na registraciu...
or.sk = sme zlodeji.sk
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

DEWW Pozri príspevok
no uz len cez tych zlodejov budem nieco zistovat... Som sa inak pobavil ked mi hned ako som si zalozil zivnost prisiel od nich list so sekom na registraciu...
or.sk = sme zlodeji.sk
tak to určite nebol list zo stránky, ktorá je doporučená v predch. príspevku ... (nebol to náhodou len register ?)
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

dunstav Pozri príspevok
Skús stránku or.sk stačí ti názov spoločnosti alebo IČO alebo adresa )
Vyhadzuje Vam to to DIČ? Mne to sice firmu najde ale údaj DIČ je prázdny... Skúšala som viacero firiem (aj take, ktorych DIČ viem) a údaj je vždy prázdny.

Treba mať nejaký špeciálny prístup na tejto stránke?
0 0
ego.mc ego.mc

ego.mc je offline (nepripojený) ego.mc

?
Nie, na or.sk sa DIČ nedozvieš.
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

A prisiel niekto na to, ako sa to da zistit?
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
ak je platiteľ DPH, tak na www.drsr.sk
do orsr.sk sa DIČ nezapisuje.
Ak je dlžníkom, tak možno podľa mena medzi dlžníkmi na portáli dlžníkov, neskúšala som.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať