Zavrieť

Porady

NEŽEREM.

Remeselník,stavbár.
Z mojich kedysi pekných 70kg som za 10rokov vyžierania pribral na súčasných 89,5kg/177výška,čo je moc .Tak som sa rozhodol nežrať a do konca roka schudnúť na 82 kg. Čo je asi 1,8 za mesiac.Túto tému som založil preto, aby som mal kotrolu a kritiku verejnosti.Priebežne budem, zadvať údaje,o tom , ako sa mi darí .Na narodky som si vyžiadal ,ako darček osobnú váhu .Bola mi kúpená taká čo odváži a aj zmeria množstvo tukov.Ja starý športovec som podľa tejto váhy skončil v udávanej tabuľke množstva tuku úplne mimo.26,4 % mňa tvorí tuk,pričom 15% je zdraviu prospešný tuk.Zo slušnosti k spotrebiteľom výrobca asi naschvál neudal do tabuľky poslednú kolonku pre vypapkané prasiatka(môj prípad).Tak NEŽEREM a verejne sľubujem do ježiška schudnem.Poprosím o vašu verejnú kontrolu.Môžete mi nadávať alebo povzbudzovať ,aj radiť ,ako na to.Robím to prvý krát ,tak sa mi vaše rady zídu.
Naposledy upravil 220870 : 04.09.11 at 17:14
Usporiadat
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

220870 Pozri príspevok
Beh.Behám od počítača do chladničky na pivo.Ale kedysi som v pohode zabehol polmaratón,3km za 10 min,200 klikov no problem,60sec =60 sklapačiek,1500m za 4:58(osobný rekord),500 drepov ďalej som nerátal ,futbalové ihrisko som prešiel po zábradlí slabým poklusom. Hral som aktívne futbal rekreačne pinpong,karate.Teraz sa ledva ohnem .Kedysi som chodil za frajerkou 10 km peši.Teraz ledva prejdem pár sto metrov peši.Svojho času som prestal zo dňa na deň fajčiť.Všetko sa to začína prejavovať na zdraví.Odchádzajú mi kríže,pobolievajú kĺby.Niečo s tým musím robiť .Toto nieje môj image.Vrcholne ma tosere
ano pohyb je dolezity - ak mas ale problemy s klbami, behat by si nemal - radsej bicykel, rychla chodza + plavanie na chrbticu

no a na krize aj cielene setrne cviky - ja som bola na workshope Gyrokinesis. vyzera to ako jednoduche cvicenie ale da zabrat!

viem, ze sa to cvici v BA

3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
220870 Pozri príspevok
Z mojich kedysi pekných 70kg som za 10rokov vyžierania pribral na súčasných 89,5kg,čo je moc .Tak som sa rozhodol nežrať a do konca roka schudnúť na 82 kg. Čo je asi 1,8 za mesiac.Túto tému som založil preto, aby som mal kotrolu a kritiku verejnosti.Priebežne budem, zadvať údaje,o tom , ako sa mi darí .Na narodky som si vyžiadal ,ako darček osobnú váhu .Bola mi kúpená taká čo odváži a aj zmeria množstvo tukov.Ja starý športovec som podľa tejto váhy skončil v udávanej tabuľke množstva tuku úplne mimo.26,4 % mňa tvorí tuk,pričom 15% je zdraviu prospešný tuk.Zo slušnosti k spotrebiteľom výrobca asi naschvál neudal do tabuľky poslednú kolonku pre vypapkané prasiatka(môj prípad).Tak NEŽEREM a verejne sľubujem do ježiška schudnem.Poprosím o vašu verejnú kontrolu.Môžete mi nadávať alebo povzbudzovať ,aj radiť ,ako na to.Robím to prvý krát ,tak sa mi vaše rady zídu.
..

..nečítala som celú tému,(nebavia ma také),ale nepíšeš, koľko meriaš-teda výška...lebo pri takej 180cm výške je skoro 90kg u mňa taký dosť dobrý chlap...ale ak máš nejakých pod 170,tak chudni...držím palčáky...
1 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Som 177cm krpatý.
Naposledy upravil 220870 : 04.09.11 at 17:19
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
220870 Pozri príspevok
Z mojich kedysi pekných 70kg som za 10rokov vyžierania pribral na súčasných 89,5kg/177výška,čo je moc .Tak som sa rozhodol nežrať a do konca roka schudnúť na 82 kg. Čo je asi 1,8 za mesiac.Túto tému som založil preto, aby som mal kotrolu a kritiku verejnosti.Priebežne budem, zadvať údaje,o tom , ako sa mi darí .Na narodky som si vyžiadal ,ako darček osobnú váhu .Bola mi kúpená taká čo odváži a aj zmeria množstvo tukov.Ja starý športovec som podľa tejto váhy skončil v udávanej tabuľke množstva tuku úplne mimo.26,4 % mňa tvorí tuk,pričom 15% je zdraviu prospešný tuk.Zo slušnosti k spotrebiteľom výrobca asi naschvál neudal do tabuľky poslednú kolonku pre vypapkané prasiatka(môj prípad).Tak NEŽEREM a verejne sľubujem do ježiška schudnem.Poprosím o vašu verejnú kontrolu.Môžete mi nadávať alebo povzbudzovať ,aj radiť ,ako na to.Robím to prvý krát ,tak sa mi vaše rady zídu.
No ja som na tom podobne. Tiež + 10 kil, ale za 7 rokov, vyška 178, z 76 na 86.
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
tak tých 82 a niečo schvaľujem. Ale skutočne stači o nič moc sa nesnažiť, akurát zmeniť zvyk a miesto ku chladničke vybehnúť von, nejsť výťahom, ale po schodoch, kde sa dá. Chodiť peši a nevyhovárať sa, že nemáš čas. Zaparkovať auto trochu ďalej a do cieľa dojsť peši. Viac fyzickej námahy, odpustiť si pivečko a chlieb, ani sa nenazdáš, váha pojde dole.
urobiť si radosť raz za čas - napr. odmeniť sa tým pivečkom, ale prijať nový spôsob života a stravovania za svoj, dodržiavať ho neustále, potom jojo efekt sa nedostaví.
2 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

pepsikova Pozri príspevok
..

.....lebo pri takej 180cm výške je skoro 90kg u mňa taký dosť dobrý chlap...ale ak máš nejakých pod 170,tak chudni...držím palčáky...
Pepsi, ja by som tiež chcela schudnúť, lebo podľa teba, som dosť dobrý chlap
Začala som chodiť na dlhé prechádzky, denne by som mala prejsť 5 km, snažím sa aj keď sa často musím veľmi premáhať a tiež si hľadám dôvod prečo neísť Tiež som bola športovkyňa a pomaly s vekom pribúdali aj kilečká. Budem túto tému sledovať držím palce a dúfam, že na tie Vianoce budeme všetci štíhlejší, zdravší a jasné že aj krajší
7 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
220870 Pozri príspevok
Z mojich kedysi pekných 70kg som za 10rokov vyžierania pribral na súčasných 89,5kg/177výška,čo je moc .

...a vek ...????

Nože prihoď aj ten ...
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
tie údaje z tej váhy.... no neverila by som tomu...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

truch Pozri príspevok
Pepsi, ja by som tiež chcela schudnúť, lebo podľa teba, som dosť dobrý chlap
Začala som chodiť na dlhé prechádzky, denne by som mala prejsť 5 km, snažím sa aj keď sa často musím veľmi premáhať a tiež si hľadám dôvod prečo neísť Tiež som bola športovkyňa a pomaly s vekom pribúdali aj kilečká. Budem túto tému sledovať držím palce a dúfam, že na tie Vianoce budeme všetci štíhlejší, zdravší a jasné že aj krajší
ja s váhou bojujem celý život ja na strave /podľa glykemického indexu/ a určitých zásadách podľa ktorých fungujem som spokojná, pretože sa tak dá fungovať stále.
to že pohyb je dôležitý vieme všetci, len nie je jednoduché asi nájsť taký aby sme sa na neho tešili, pretože toto je veľmi dôležité.hlavu neoklameme. mne by pri mojich zdravotných obmedzení zostával asi tak pilates tak pri tom akú slaninu človek vyskáče
4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tonko a kedy začínaš, alebo ako si predstavuješ?
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
No s tym nesuhlasim, ja chodim na aerobik a raz nam prisla ako host pani z Kosic, nechcem ju urazit, ale mala dobre vyse 60 rokov a na druhy krat nam ponukla, ze nam jednu hodinu spravi Pilates, nevelmi sa to mne osobne pacilo, ze skoda casu, no ale host je host. Na zaciatku vravi, ze vy cvicite, tak vam dam taku mierne pokrocilu zataz. No poviem vam, ze ked spravne vam to niekto ukaze, ako dychat.ktore svaly zapojit, je to teda riadna drina. Akurat to bolo pre mna velmi staticke, ale na vyformovanie tela to musi byt super.
3 0
aktaK aktaK

aktaK je offline (nepripojený) aktaK

lujza.j Pozri príspevok
Tonko a kedy začínaš, alebo ako si predstavuješ?
najlepsie az od zajtra )
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no 177cm neni málo,(rátam, že máš tak "19" veku)tak kúp kolieskové korčulky a 2x denne tak 2-3 -5 km hore-dolu a uvidíš, ako sa vypracuješ... k jedlu potrebuješ pevnú vôľu a to nemá každý..ja ti len palčoky budem držať...silno...




(a ak sa inak nebude dať, spomeň si, ako ja kričím na môjho Robina:.."Robo nežer to!!)
3 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

aktaK Pozri príspevok
najlepsie az od zajtra )
Ja stále začínam od pondelka Viete, koľko tých pondelkov prešlo? Jednoducho, neviem sa prinútiť.
2 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
KEJKA Pozri príspevok
tak tých 82 a niečo schvaľujem. Ale skutočne stači o nič moc sa nesnažiť, akurát zmeniť zvyk a miesto ku chladničke vybehnúť von, nejsť výťahom, ale po schodoch, kde sa dá. Chodiť peši a nevyhovárať sa, že nemáš čas. Zaparkovať auto trochu ďalej a do cieľa dojsť peši. Viac fyzickej námahy, odpustiť si pivečko a chlieb, ani sa nenazdáš, váha pojde dole.
urobiť si radosť raz za čas - napr. odmeniť sa tým pivečkom, ale prijať nový spôsob života a stravovania za svoj, dodržiavať ho neustále, potom jojo efekt sa nedostaví.
A čo kombinácia? Fyzicka namaha+pivečko+papaničko.
Dnes som ich urobil na biku 5 a vaha a nie a nie ist dolu.
45 km po malych karpatoch.
male karpaty 04.09.2011.jpg  
9 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
duves Pozri príspevok
A čo kombinácia? Fyzicka namaha+pivečko+papaničko.
Dnes som ich urobil na biku 5 a vaha a nie a nie ist dolu.
45 km po malych karpatoch.
...

...fyzická námaha+ minerálka + trocha šunky a syra...bez chleba..črevo si zvykne a uvidíš..môžeš aj horkú čokoládu na energiu..a ovocie...
4 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
KEJKA Pozri príspevok
tak tých 82 a niečo schvaľujem. Ale skutočne stači o nič moc sa nesnažiť, akurát zmeniť zvyk a miesto ku chladničke vybehnúť von, nejsť výťahom, ale po schodoch, kde sa dá. Chodiť peši a nevyhovárať sa, že nemáš čas. Zaparkovať auto trochu ďalej a do cieľa dojsť peši. Viac fyzickej námahy, odpustiť si pivečko a chlieb, ani sa nenazdáš, váha pojde dole.
urobiť si radosť raz za čas - napr. odmeniť sa tým pivečkom, ale prijať nový spôsob života a stravovania za svoj, dodržiavať ho neustále, potom jojo efekt sa nedostaví.
Veď viete ja som stavbár stále v pohybe.Aj keď tej hrubej driny akosi v poslednom čase zo stavebníctva ubúda.Mne tých pár metrov parkovania navyše nepomôže.Pes bude zakopaný niekde inde a poriadne hlboko.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
pepsikova Pozri príspevok
...

...fyzická námaha+ minerálka + trocha šunky a syra...bez chleba..črevo si zvykne a uvidíš..môžeš aj horkú čokoládu na energiu..a ovocie...
Iba skúšam.

Mal som 74 kg ked som prišiel z vojenčiny v 86-om. Začal som bicyklovať. V 91 -om bodybuilding, intenzivne 7 rokov do narodenia dcerky. V 92-om som mal 68 kil! Chodil som robiť druhu robotu do vinice. V lete škrabačka. Mineralka so sebou, na jedenie varena ryža, nejaka rajčina. Ako spravny kulturista. Doma sklapačky na brucho, radiator už sice nebol, ale vyzeralo to dobre. Funguje to. Samozrejme. Lenže dámy, počas leta som urobil 20 hodin športu v týždni. Dalo by sa aj dnes. Ak by bola 4 hodinova pracovna doba (žiadne budovatelske nadčasy!) a samozrejme aj chuť. Jedno aj druhe chýba!
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
lujza.j Pozri príspevok
Tonko a kedy začínaš, alebo ako si predstavuješ?
Včera som dostal váhu .Odvčera Ne....
môj nick je dátum narodenia.
Naposledy upravil 220870 : 04.09.11 at 19:18
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

220870 Pozri príspevok
Včera som dostal váhu .Odvčera Ne....
môj nic je dátum narodenia.
ja som si do dnes váhu nekúpila, nechýba mi možno by ma zbytočne deprimovala, že očakávaš, že bude - a nie je mne stačilo to že som to cítila na oblečení a z konfekčnej veľkosti 46 som sa dostala na 40-38, teraz som tak 40-42/nemohla som chodiť cvičiť+pár mesiacov som bojovala s chutov na sladké/
4 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať