Zavrieť

Porady

NEŽEREM.

Remeselník,stavbár.
Z mojich kedysi pekných 70kg som za 10rokov vyžierania pribral na súčasných 89,5kg/177výška,čo je moc .Tak som sa rozhodol nežrať a do konca roka schudnúť na 82 kg. Čo je asi 1,8 za mesiac.Túto tému som založil preto, aby som mal kotrolu a kritiku verejnosti.Priebežne budem, zadvať údaje,o tom , ako sa mi darí .Na narodky som si vyžiadal ,ako darček osobnú váhu .Bola mi kúpená taká čo odváži a aj zmeria množstvo tukov.Ja starý športovec som podľa tejto váhy skončil v udávanej tabuľke množstva tuku úplne mimo.26,4 % mňa tvorí tuk,pričom 15% je zdraviu prospešný tuk.Zo slušnosti k spotrebiteľom výrobca asi naschvál neudal do tabuľky poslednú kolonku pre vypapkané prasiatka(môj prípad).Tak NEŽEREM a verejne sľubujem do ježiška schudnem.Poprosím o vašu verejnú kontrolu.Môžete mi nadávať alebo povzbudzovať ,aj radiť ,ako na to.Robím to prvý krát ,tak sa mi vaše rady zídu.
Naposledy upravil 220870 : 04.09.11 at 17:14
Usporiadat
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

tetrisss Pozri príspevok
No s tym nesuhlasim, ja chodim na aerobik a raz nam prisla ako host pani z Kosic, nechcem ju urazit, ale mala dobre vyse 60 rokov a na druhy krat nam ponukla, ze nam jednu hodinu spravi Pilates, nevelmi sa to mne osobne pacilo, ze skoda casu, no ale host je host. Na zaciatku vravi, ze vy cvicite, tak vam dam taku mierne pokrocilu zataz. No poviem vam, ze ked spravne vam to niekto ukaze, ako dychat.ktore svaly zapojit, je to teda riadna drina. Akurat to bolo pre mna velmi staticke, ale na vyformovanie tela to musi byt super.
ale ja som hovorila o vyskákaní slaniny najprv sa vyskáče potom sa tvaruje
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

220870 Pozri príspevok
Včera som dostal váhu .Odvčera Ne....
môj nic je dátum narodenia.
vahu pekne schovaj - vazit sa maximalne 1x tyzdenne (najlepsie rano na lacno pokial mozno po vyprazdneni )

radsej si zmeraj brucho - centimetre su dolezitejsie ako vaha - ta moze kolisat, ci uz zadrziavanim vody alebo rastom svalov pri cviceni

lekari odporucaju mat v pase pod 80 cm ako prevenciu kardio... ochoreni

cim viac svalov, tym rychlejsie spaluje tuky
7 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

lujza.j Pozri príspevok
ja som si do dnes váhu nekúpila, nechýba mi možno by ma zbytočne deprimovala, že očakávaš, že bude - a nie je mne stačilo to že som to cítila na oblečení a z konfekčnej veľkosti 46 som sa dostala na 40-38, teraz som tak 40-42/nemohla som chodiť cvičiť+pár mesiacov som bojovala s chutov na sladké/
u mňa je to naopak .......... dolu ešte ok, ale hore...... som typické jablko
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

220870 Pozri príspevok
Včera som dostal váhu .Odvčera Ne....
môj nick je dátum narodenia.
aká provokácia ... he he
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
duves Pozri príspevok
Iba skúšam.

Mal som 74 kg ked som prišiel z vojenčiny v 86-om. Začal som bicyklovať. V 91 -om bodybuilding, intenzivne 7 rokov do narodenia dcerky. V 92-om som mal 68 kil! Chodil som robiť druhu robotu do vinice. V lete škrabačka. Mineralka so sebou, na jedenie varena ryža, nejaka rajčina. Ako spravny kulturista. Doma sklapačky na brucho, radiator už sice nebol, ale vyzeralo to dobre. Funguje to. Samozrejme. Lenže dámy, počas leta som urobil 20 hodin športu v týždni. Dalo by sa aj dnes. Ak by bola 4 hodinova pracovna doba (žiadne budovatelske nadčasy!) a samozrejme aj chuť. Jedno aj druhe chýba!
..

..ja aj tak nechápem, prečo chcete silou-mocou byť vychrtliny...však to je hrúza, taký drevený chlap, to môže akurát modriny narobiť...nehovorím, že pivné črevo,ale trocha kíl navyše u chlapa nie je katastrofa,šmarjá...niečo nejesť,také, čo ide na váhu a hotovo...a také ťažké záväzky- to je akurát na nervy,si myslím ja...
2 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Môžem Vás tu jedným očkom sledovať?

Brala by som aj skúsenosti takých, čo pribrali po užívaní liekov na štítnu žľazu.
Mne sa darilo držať si váhu v norme do chvíle, kým som nezačala užívať Euthyrox. Za dva roky mám 15kg do plusu a neviem to zhodiť.
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
ja som si do dnes váhu nekúpila, nechýba mi možno by ma zbytočne deprimovala, že očakávaš, že bude - a nie je mne stačilo to že som to cítila na oblečení a z konfekčnej veľkosti 46 som sa dostala na 40-38, teraz som tak 40-42/nemohla som chodiť cvičiť+pár mesiacov som bojovala s chutov na sladké/
..

..ja som nikdy nemala váhu a ani nechcem...a dobre mi je takej, aká som...
1 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

pepsikova Pozri príspevok
..

..ja som nikdy nemala váhu a ani nechcem...a dobre mi je takej, aká som...
no jo,keď máš 50kilo aj s botami
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

danushka Pozri príspevok
Môžem Vás tu jedným očkom sledovať?

Brala by som aj skúsenosti takých, čo pribrali po užívaní liekov na štítnu žľazu.
Mne sa darilo držať si váhu v norme do chvíle, kým som nezačala užívať Euthyrox. Za dva roky mám 15kg do plusu a neviem to zhodiť.
a papaš čo? to isté čo predtým, alebo....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Gina Er Pozri príspevok
no jo,keď máš 50kilo aj s botami
..

..kdežeee...nie je pre mňa dôležité, koľko vážim, ale ako sa cítim fyzicky...a momentálne mám telocvok taký, že nič lepšie nemôže byť..
3 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
pepsikova Pozri príspevok
..

..ja aj tak nechápem, prečo chcete silou-mocou byť vychrtliny...však to je hrúza, taký drevený chlap, to môže akurát modriny narobiť...nehovorím, že pivné črevo,ale trocha kíl navyše u chlapa nie je katastrofa,šmarjá...niečo nejesť,také, čo ide na váhu a hotovo...a také ťažké záväzky- to je akurát na nervy,si myslím ja...
Jasne, tolko už nie, ale aj na preventivke mi povedali, že 5 kil treba zhodiť.
Je to sranda, lebo v 94-om som potreboval pribrať a nešlo to. Tak som sa oženil.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

jeeeej, aj ja budem sledovať túto tému bez provokácie, ja by som dala rada dole 2kg
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

lujza.j Pozri príspevok
a papaš čo? to isté čo predtým, alebo....
No v podstate sa stravujem rovnako. Jednoznačne som vybehla s váhou po liekoch. Išlo to mesiac za mesiacom po kile.
Sama si uvedomujem, že dôležitá je pravidelnosť stravovania 5x denne, čo je v mojom prípade takmer nedosiahnuteľné. Celý deň sa neviem v práci dostať k jedlu. Domov dojdem z roboty 19.30 a to už vlastne by som jesť nemala.

To už nehovorím o nejakom pohybe. Takže asi treba začať rozmýšľať o všetkom. Nielen o stravovaní, ale aj o tom, čím sa živiť /myslím zamestnanie/, aby sa dala dosiahnuť pravidelnosť stravovania a čas na pohyb.
2 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Jožkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!! šak ty si jak laňka

bežkaj kaderníčke a máš hneď 2 kg dolu
1 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

mzdarka renca Pozri príspevok
Jožkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!! šak ty si jak laňka

bežkaj kaderníčke a máš hneď 2 kg dolu
Jožka má takú hrivu, alebo býva na lazoch ?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...takže, antony, daj presne výšku, váhu,jedálniček si tu niekde mal...a tak obdeň by si mohol popísať, ako si pobehoval kvoli línii okolo baraku, bicykloval či bežkom bežkal,aby sme ťa vedeli oceniť...ja ti budem factom držať palčoky...naozaj...
..lebo také trepy-že idem,a potom nič, to by ťa veru nectilo..
0 0
katalóg katalóg

katalóg je offline (nepripojený) katalóg

tetrisss Pozri príspevok
No s tym nesuhlasim, ja chodim na aerobik a raz nam prisla ako host pani z Kosic, nechcem ju urazit, ale mala dobre vyse 60 rokov a na druhy krat nam ponukla, ze nam jednu hodinu spravi Pilates, nevelmi sa to mne osobne pacilo, ze skoda casu, no ale host je host. Na zaciatku vravi, ze vy cvicite, tak vam dam taku mierne pokrocilu zataz. No poviem vam, ze ked spravne vam to niekto ukaze, ako dychat.ktore svaly zapojit, je to teda riadna drina. Akurat to bolo pre mna velmi staticke, ale na vyformovanie tela to musi byt super.
K poslednej vete - áno, je vynikajúce.
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

danushka Pozri príspevok
Jožka má takú hrivu, alebo býva na lazoch ?
nie, naša Jožka má krátke vlasy, ale aj tak sú na nej najťažšie ....... ona je fakt štíhlučká. Preto dopísala, že nechce provokovať.
0 0
katalóg katalóg

katalóg je offline (nepripojený) katalóg

drobeceva Pozri príspevok
Ja stále začínam od pondelka Viete, koľko tých pondelkov prešlo? Jednoducho, neviem sa prinútiť.
Motivácia žiadna?
Nechceš byť krajšia, zdravšia, obdivovaná? A hlavne sa cítiť lepšie? Máš sa rada?
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

katalóg Pozri príspevok
Motivácia žiadna?
Nechceš byť krajšia, zdravšia, obdivovaná? A hlavne sa cítiť lepšie? Máš sa rada?
je krásna a aj obdivovaná a má sa určite rada, Evka je kočka a tá jej bezchybná pleť.....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať