Zavrieť

Porady

NEŽEREM.

Remeselník,stavbár.
Z mojich kedysi pekných 70kg som za 10rokov vyžierania pribral na súčasných 89,5kg/177výška,čo je moc .Tak som sa rozhodol nežrať a do konca roka schudnúť na 82 kg. Čo je asi 1,8 za mesiac.Túto tému som založil preto, aby som mal kotrolu a kritiku verejnosti.Priebežne budem, zadvať údaje,o tom , ako sa mi darí .Na narodky som si vyžiadal ,ako darček osobnú váhu .Bola mi kúpená taká čo odváži a aj zmeria množstvo tukov.Ja starý športovec som podľa tejto váhy skončil v udávanej tabuľke množstva tuku úplne mimo.26,4 % mňa tvorí tuk,pričom 15% je zdraviu prospešný tuk.Zo slušnosti k spotrebiteľom výrobca asi naschvál neudal do tabuľky poslednú kolonku pre vypapkané prasiatka(môj prípad).Tak NEŽEREM a verejne sľubujem do ježiška schudnem.Poprosím o vašu verejnú kontrolu.Môžete mi nadávať alebo povzbudzovať ,aj radiť ,ako na to.Robím to prvý krát ,tak sa mi vaše rady zídu.
Naposledy upravil 220870 : 04.09.11 at 17:14
Usporiadat
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

220870
To si buď istá.Keď to vidím ako predo mnou trasú pozadím ani spať nemôžem.Mi to zrýchluje tep ,tlak a odbúravanie tukov.
Tonko musíš viac makať....u nás vydržal iba jeden tiež cvičil v zadu asi ako ty....ale z nás pot len tak tiekol, ešte aj očné viečka sa potili....a ked ti ide pot cez oko...ti poviem že to svinsky štípe...tak neviem či by si nejakú trasúcu ritku stíhal okukávať..po hodine by si bol rád, že si
...ale nie, je to super, že sa ti páči to je dôležité, aby ta cvičko bavilo...
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

DanielaSL
Lujzi to by sa aj mne páčilo...
Danielka bola som minulý rok....ked chceš ide, ked nechceš nejdeš cvičiť...možeš si robiť svoj program...a cvičíš koľko vládzeš....aj 69r bola...vlastne samé staršie dámy....a bolo nás iba 9 aj s cvičiteľkou...
1 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
lujza.j
220870
To si buď istá.Keď to vidím ako predo mnou trasú pozadím ani spať nemôžem.Mi to zrýchluje tep ,tlak a odbúravanie tukov.
Tonko musíš viac makať....u nás vydržal iba jeden tiež cvičil v zadu asi ako ty....ale z nás pot len tak tiekol, ešte aj očné viečka sa potili....a ked ti ide pot cez oko...ti poviem že to svinsky štípe...tak neviem či by si nejakú trasúcu ritku stíhal okukávať..po hodine by si bol rád, že si
...ale nie, je to super, že sa ti páči to je dôležité, aby ta cvičko bavilo...
Lujzička .Môj príbeh napíšem.Kedysi keď som mal 20 rokov tak som zabehol maratón 50 km ,nie vo svetovom rekorde ,ale zabehol.Na vojne 15 km všetci okrem mňa šli krokom, v maske a plnej polnej sa všetci dovracali do masky okrem mňa.Starý ma nedokázali vydusiť lebo ich to nikdy tak dlho nebavilo a báli sa ma(toto dokážu pochopiť len chlapi)Klikov som dokázal urobiť cez 300 ks potom ma to už nebavilo počítať, zhybov 55 /min ,hrával som futbal, pred tréningom som si dal dve kolečka okolo futbalového ihriska v kačakoch a dve kolečka v žabákoch .Mám modrý pás v karate .Na zábavu chlapci so mnou chodili preto lebo vedeli ,že na starne ktorej sa budem tlcť ja vyjde z bitky výťazne. Dokázal som urobiť takmer rozštep čo úder ,to chlap padol.v 1996 som mal vážny pracovný úraz a musel som zo športom skončiť.Dovtedy som nebol chorý.Môj zdravotný záznam začínal a končil na prvej strane.Po 22 rokoch momentálne skrachovaného manželstva som bol skoro ,ako slaninová bomba ,čo mňa samého na sebe veľmi uráža.Preto som založil túto tému a snažím sa dostať sovoje libido pod kontrolu.Som pragmatik a fanatik ak si niečo zaumienim tak sa to snažím dosiahnuť .Nastúpil som do fitka stým ,že si trochu pocvičím.Nepochopil som ,že som vydržal po 16 rokoch čo som prakticky nepobehol , skákať na trampolíne s kočkami po prvom cvičení 90 minút.A už vôbec to že som nemal na druhý deň svalovicu.Po štvrtom tréningu som možno nestíhal v krokových variáciách ,ale vo výdrži sa mohli okrem trénerky všetci odo mňa učiť.Keď ma naserú tak ten maratón zabehnem znovu.V cieľovej rovinke ho odšprintujem.Ja som blázon a keď ma naserú aj ten plot im podpálim.(citát z Pacha)
4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

...úraz a tým zhoršenie zdrav.stavu je nepríjemné pre necvičenca a nie to ešte pre človeka, ktorý bol športovo funkčný...držím silno päste... a napíš ako sa ti darí...
2 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Skoro ako ja si 220870 ...tiež som lyžovala, plávala, chodila na turistiku, pokiaľ mi nesfušovali operáciu kolena...a bolo. Tiež sľubujem, že keď sa vystrábim z tejto hádam poslednej , tak sa ku pohybu vrátim. Lyžovať už nebudem...to už by som sa bála, ale turistika a plávanie bude. A tiež sa na mňa po dvoch operáciach nalepili kilá...ale s tými som už čiastočne zatočila. Od októbra mám cez 10 menej.... a som na seba hneď hrdá. Ja už vo svojom veku manekýnka byť nemusím, ale ani ako "parená buchta" byť nechcem..
4 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Ja som spustil od 1.3 do 1.5 8 kg.Ešte zo 5-6 a bude to ok.cez sviatky a zimu som sa vyžral na 95 kg prasa.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

220870
Ja som spustil od 1.3 do 1.5 8 kg.Ešte zo 5-6 a bude to ok.cez sviatky a zimu som sa vyžral na 95 kg prasa.
....ale občiansky ti ešte nezobrali - ten odoberajú až nad 100kg - a vydávajú zakáľací pas .
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
tak tomu som ešte ,ako tak stihol vyhnúť
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Mne sa tiež zadarilo, od 13.10. 2012 šlo 10 kg dole, ešte by som chcela 5. Ale posledné 2 šli ako v lete na sánkach, tak už ani nedúfam, že ešte čosi pôjde.
3 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Ja už sa ani nejako výnimočne nesnažím a klesá stále....ale tiež pomaly. A tiež by som ešte tak 5 rada dala preč.
2 0
maja maja

maja je offline (nepripojený) maja

Tak sa Vám pochválim aj ja, včera som skončila Mačingovej 28 dňovú kúru. Som na seba hrdá ! Vydržala som a pomohlo mi to, lebo držala som to hlavne kvôli zdrav.problémom a 3 kg dole boli len čerešničkou ...Budem sa ďalej pridržiavať jej rád, teraz to už bude jednoduchšie, lebo ide leto a bude veľa čerstvej zeleniny a ovocia. Dúfam, že môj žalúdok to ocení...a už nebude bolieť.
3 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Majka držím palce, ja som si tak už od klasickej slovenskej stravy odvykla... vôbec mi nepríde, že nejem chlieb, zemiaky, paradajky...teraz sa stravujem v pomere 5:2. A váha super..ale ten dobrý pocit, že žiadne tráviace problémy nemám...ten je ešte lepší. A tie ľahko pripraviteľné jedlá....žiadne dlhé vystávanie pri sporáku.
Ak vydržíš stravovať sa podľa semafora...uvidíš , že tie kilá pôjdu aj bez nejakého snaženia sa dole....
3 0
julysak julysak

julysak je offline (nepripojený) julysak

Ja ešte žerem
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
DanielaSL
Majka držím palce, ja som si tak už od klasickej slovenskej stravy odvykla... vôbec mi nepríde, že nejem chlieb, zemiaky, paradajky...teraz sa stravujem v pomere 5:2. A váha super..ale ten dobrý pocit, že žiadne tráviace problémy nemám...ten je ešte lepší. A tie ľahko pripraviteľné jedlá....žiadne dlhé vystávanie pri sporáku.
Ak vydržíš stravovať sa podľa semafora...uvidíš , že tie kilá pôjdu aj bez nejakého snaženia sa dole....
Aký semafor?
0 0
maja maja

maja je offline (nepripojený) maja

Mačingová napísala knihu Najedzte sa do štíhlosti, teraz vyšlo jej ďalšie vydanie tam je celý 28 dňový rozpis a potom je tam popísaná strava podľa semaforu aj s receptami.
0 0
Emka Roman Emka Roman

Emka Roman je offline (nepripojený) Emka Roman

maja
Mačingová napísala knihu Najedzte sa do štíhlosti, teraz vyšlo jej ďalšie vydanie tam je celý 28 dňový rozpis a potom je tam popísaná strava podľa semaforu aj s receptami.
Že ti to tak chutí - na križovatke (pri semafore)
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Emka Roman
maja
Mačingová napísala knihu Najedzte sa do štíhlosti, teraz vyšlo jej ďalšie vydanie tam je celý 28 dňový rozpis a potom je tam popísaná strava podľa semaforu aj s receptami.
Že ti to tak chutí - na križovatke (pri semafore)
prečo, ved toho sa ked tam stojíš postíha v BA určite....
0 0
Emka Roman Emka Roman

Emka Roman je offline (nepripojený) Emka Roman

lujza.j
Emka Roman
maja
Mačingová napísala knihu Najedzte sa do štíhlosti, teraz vyšlo jej ďalšie vydanie tam je celý 28 dňový rozpis a potom je tam popísaná strava podľa semaforu aj s receptami.
Že ti to tak chutí - na križovatke (pri semafore)
prečo, ved toho sa ked tam stojíš postíha v BA určite....
Ja som počul, že tie čo postávajú pri semaforoch ponúkajú niečo iné, ako dietu
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Emka Roman
lujza.j
Emka Roman
maja
Mačingová napísala knihu Najedzte sa do štíhlosti, teraz vyšlo jej ďalšie vydanie tam je celý 28 dňový rozpis a potom je tam popísaná strava podľa semaforu aj s receptami.
Že ti to tak chutí - na križovatke (pri semafore)
prečo, ved toho sa ked tam stojíš postíha v BA určite....
Ja som počul, že tie čo postávajú pri semaforoch ponúkajú niečo iné, ako dietu
no ved to je jasné chlap si to vyloží ako mu to vyhovuje
....ja som to myslela tak, že lapím v káre a čakám na zelenú, alebo teda tu skôr v nejakej kolone chápeš...zase v Ba nestoja pri každej ceste prostitjiutky...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať