Zavrieť

Porady

NEŽEREM.

Remeselník,stavbár.
Z mojich kedysi pekných 70kg som za 10rokov vyžierania pribral na súčasných 89,5kg/177výška,čo je moc .Tak som sa rozhodol nežrať a do konca roka schudnúť na 82 kg. Čo je asi 1,8 za mesiac.Túto tému som založil preto, aby som mal kotrolu a kritiku verejnosti.Priebežne budem, zadvať údaje,o tom , ako sa mi darí .Na narodky som si vyžiadal ,ako darček osobnú váhu .Bola mi kúpená taká čo odváži a aj zmeria množstvo tukov.Ja starý športovec som podľa tejto váhy skončil v udávanej tabuľke množstva tuku úplne mimo.26,4 % mňa tvorí tuk,pričom 15% je zdraviu prospešný tuk.Zo slušnosti k spotrebiteľom výrobca asi naschvál neudal do tabuľky poslednú kolonku pre vypapkané prasiatka(môj prípad).Tak NEŽEREM a verejne sľubujem do ježiška schudnem.Poprosím o vašu verejnú kontrolu.Môžete mi nadávať alebo povzbudzovať ,aj radiť ,ako na to.Robím to prvý krát ,tak sa mi vaše rady zídu.
Naposledy upravil 220870 : 04.09.11 at 17:14
Usporiadat
Emka Roman Emka Roman

Emka Roman je offline (nepripojený) Emka Roman

lujza.j
Emka Roman
lujza.j
Emka Roman
maja
Mačingová napísala knihu Najedzte sa do štíhlosti, teraz vyšlo jej ďalšie vydanie tam je celý 28 dňový rozpis a potom je tam popísaná strava podľa semaforu aj s receptami.
Že ti to tak chutí - na križovatke (pri semafore)
prečo, ved toho sa ked tam stojíš postíha v BA určite....
Ja som počul, že tie čo postávajú pri semaforoch ponúkajú niečo iné, ako dietu
no ved to je jasné chlap si to vyloží ako mu to vyhovuje
....ja som to myslela tak, že lapím v káre a čakám na zelenú, alebo teda tu skôr v nejakej kolone chápeš...zase v Ba nestoja pri každej ceste prostitjiutky...
nekeré sú aj v hoteloch = rozumiem

ani rúž nezavrieš a už ťa predbehnú
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

sa vyznáš.....tieto praktiky neovládam....
0 0
Emka Roman Emka Roman

Emka Roman je offline (nepripojený) Emka Roman

lujza.j
sa vyznáš.....tieto praktiky neovládam....
Ja sa tiež nerúžujem v aute, ale už som (možno ako vtip) počul
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Emka Roman
lujza.j
Emka Roman
maja
Mačingová napísala knihu Najedzte sa do štíhlosti, teraz vyšlo jej ďalšie vydanie tam je celý 28 dňový rozpis a potom je tam popísaná strava podľa semaforu aj s receptami.
Že ti to tak chutí - na križovatke (pri semafore)
prečo, ved toho sa ked tam stojíš postíha v BA určite....
Ja som počul, že tie čo postávajú pri semaforoch ponúkajú niečo iné, ako dietu
Niektoré aj inde:
Moja priateľka raz (ešte v minulom tisícročí) bola s manželom v Prahe, kým on vybavoval hotelové formality, ona si salda vo vstupnej hale na kávičku, popritom si aj zapálila cigaretku. V tom k nej prišla jedna pani, hodila jej na stôl päťstovku so slovami "vypadni odtiaľto, toto je môj rajón!
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Emka Roman
lujza.j
sa vyznáš.....tieto praktiky neovládam....
Ja sa tiež nerúžujem v aute, ale už som (možno ako vtip) počul
ja áno, aj nechty si stihnem na rukách nalakovať, len na nohách som ešte neskúšala, ale keby som veľmi chcela...manikúru v pohode stíham...ved v BA viac stojíš ako vóziš..tu sa nedá nikam ponáhľať...
0 0
Emka Roman Emka Roman

Emka Roman je offline (nepripojený) Emka Roman

Rozalka
Emka Roman
lujza.j
Emka Roman
maja
Mačingová napísala knihu Najedzte sa do štíhlosti, teraz vyšlo jej ďalšie vydanie tam je celý 28 dňový rozpis a potom je tam popísaná strava podľa semaforu aj s receptami.
Že ti to tak chutí - na križovatke (pri semafore)
prečo, ved toho sa ked tam stojíš postíha v BA určite....
Ja som počul, že tie čo postávajú pri semaforoch ponúkajú niečo iné, ako dietu
Niektoré aj inde:
Moja priateľka raz (ešte v minulom tisícročí) bola s manželom v Prahe, kým on vybavoval hotelové formality, ona si salda vo vstupnej hale na kávičku, popritom si aj zapálila cigaretku. V tom k nej prišla jedna pani, hodila jej na stôl päťstovku so slovami "vypadni odtiaľto, toto je môj rajón!
Ja by som v jej prípade (+ 500 ) chodil na kávu iba do takých hotelov.

PS
žeby upratovačka ?????????
0 0
Emka Roman Emka Roman

Emka Roman je offline (nepripojený) Emka Roman

lujza.j
Emka Roman
lujza.j
sa vyznáš.....tieto praktiky neovládam....
Ja sa tiež nerúžujem v aute, ale už som (možno ako vtip) počul
ja áno, aj nechty si stihnem na rukách nalakovať, len na nohách som ešte neskúšala, ale keby som veľmi chcela...manikúru v pohode stíham...ved v BA viac stojíš ako vóziš..tu sa nedá nikam ponáhľať...
"aibagy" ti bránia poriadne sa zohnúť ??
0 1
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
No práve mi váha ukázala nádherných 84,5kg.Prvého marca 96,5kg..
11905_10200124368244440_1826980197_n.jpg  
5 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tonko si šikulko......o bože akú krásnu pravdu si tu dal....
1 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Ja len nádherné pravdy.Ale to tie ženy ešte nevideli mňa.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j


0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
To je čo za vychrtliaka?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://zena.pravda.sk/zdravy-zivot/c...-sexi-postave/

...a tohto poznáš
1 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Všetko čo je tam napísané je svätá pravda. Trampolínky sú super extrašpeciálna vecička.Už na nich skáčem lepšie ako malá koza.
0 0
julysak julysak

julysak je offline (nepripojený) julysak

220870
Všetko čo je tam napísané je svätá pravda. Trampolínky sú super extrašpeciálna vecička.Už na nich skáčem lepšie ako malá koza.
Myslím, že u Lui treba jedno slovo zmeniť
0 0
tamara129 tamara129

tamara129 je offline (nepripojený) tamara129

nechcem zakladat novu temu, ked to spada pod tuto. neviete mi poradit ci existuje nejaka psychlogicka poradna ktora by mi pomohla odobrat chut na vecerne zranie? mam 140kg a aj ked cez den dokazem nejest,tak vecer sa to vsetko dobehne. myslite ze existuju nejake sedenia u psychologa,ktore by tomu mohli pomoct?

Otazka 2: su nejake tabletky,ktore naozaj odburavaju chut do jedla?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

.....pokial viem nie,ale ak chces vyhodit peniaze za pirule, urcite ti v lekarni neco predaju...biznis je biznis.....
http://www.pluska.sk/izdravie/chudnu...odbornici.html

.....v prvom rade musiš chciet.....nic ine nepomoze!!!!...treba si to upratat v hlave...
2 0
viktorviktor viktorviktor

viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

ano existujú, nahovorí ti v hypnóze že si sviňa, vydržíš pokiaľ k nemu chodíš a platíš, ale po mesiaci, dvoch, efekt napriek návštevám prestane pôsobiť a priberieš čo máš a ešte plus, tabletky sú len zárobok, z porcie odobrať štvrtinu a jesť toľko razy ako pred odobraním z taniera, práve v tom že jedávaš raz večer si telo vytvorí fix a ukladá všetok tuk do zásoby aby telo v prípade hladu malo kde brať, jedine Šipeky mala pravdu - a ....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať