Zavrieť

Porady

NEŽEREM.

Remeselník,stavbár.
Z mojich kedysi pekných 70kg som za 10rokov vyžierania pribral na súčasných 89,5kg/177výška,čo je moc .Tak som sa rozhodol nežrať a do konca roka schudnúť na 82 kg. Čo je asi 1,8 za mesiac.Túto tému som založil preto, aby som mal kotrolu a kritiku verejnosti.Priebežne budem, zadvať údaje,o tom , ako sa mi darí .Na narodky som si vyžiadal ,ako darček osobnú váhu .Bola mi kúpená taká čo odváži a aj zmeria množstvo tukov.Ja starý športovec som podľa tejto váhy skončil v udávanej tabuľke množstva tuku úplne mimo.26,4 % mňa tvorí tuk,pričom 15% je zdraviu prospešný tuk.Zo slušnosti k spotrebiteľom výrobca asi naschvál neudal do tabuľky poslednú kolonku pre vypapkané prasiatka(môj prípad).Tak NEŽEREM a verejne sľubujem do ježiška schudnem.Poprosím o vašu verejnú kontrolu.Môžete mi nadávať alebo povzbudzovať ,aj radiť ,ako na to.Robím to prvý krát ,tak sa mi vaše rady zídu.
Naposledy upravil 220870 : 04.09.11 at 17:14
Usporiadat
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Nieje všetko,len o kalóriach.Od Začiatku decembra zas nežerem .Zhodil som 10 kg.Z 96 na 86.Ešte tých 6 kg a bude to ok.ˇUplne najdôležitejšie je to ,ako si nastavíte ego .Bez toho neschudnete.Je to veľmi zložité vysvetliť.Niečo o tom o čom je tento svet a náše vnímanie.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
220870
Nieje všetko,len o kalóriach.Od Začiatku decembra zas nežerem .Zhodil som 10 kg.Z 96 na 86.Ešte tých 6 kg a bude to ok.ˇUplne najdôležitejšie je to ,ako si nastavíte ego .Bez toho neschudnete.Je to veľmi zložité vysvetliť.Niečo o tom o čom je tento svet a náše vnímanie.
Takže mi chceš tvrdiť, že nežereš...???
Že žiješ zo vzduchu ?


Nuž sorry, ALE už som videl hada proti vetru šikať, už som videl traktor ťahať kamionový náves, kosiť vo februári krovinorezom, nivu ťahať 9 tonovú vlečku, škodu 120 malú traktorovú vlečku, fabiou rozťahovať aviu, a to len tak z poslednej doby....

ALE takú íčovinu som teda dávno nečítal...to video je škoda času a aj bájtov.
http://www.aktuality.sk/clanok/27324...etrom-starcom/
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

nie nie je...ešte o cukre...áno hlavu upratať....že život nie o "žrádle"....a furt mrnčať,že bez toho alebo onoho sa nedá fungovať....
decko sa pýtalo trénera...či by nemohla s ňou chodiť cvičiť aj mama....že je už na dóchodku..trener....fúha no to neviem...musel by som na ňu dávať pozor
4 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Obdiv je jedna vec, zodpovednosť novinára druhá.
Breathariánstvo, alebo pránická výživa, ktorú propaguje Starec, lekári spochybňujú a tým, čo mu uveria, ale ich telo nie, hrozí vyhladovanie a smrť. Písať obdivné články o takomto človeku je nielen neprofesionálne, ale hlavne nezodpovedné.

„Breathariánstvo je podvod, ale samotní breathariáni môžu žiť vo falošnom presvedčení, že jedlo skutočne nepotrebujú,“ povedala Dee Dawson z Rhodes Farm kliniky v Londýne. Upozorňuje, že hnutie novodobých „komediantov túžiacich po publicite“ poškodzuje snahu odborníkov, ktorí sa zaoberajú liečením vážnych problémov so stravovaním, akým je napríklad anorexia.

Na to, ako to vlastne s úprimnosťou tzv. pránistu je, odporúčam rozhovor Dušana Karolyiho z Košice, ktorý sa ho pýtal aj na to, aké mal v minulosti dlhy, ako nemal prácu a požiadal ho, aby sa podrobil lekárskemu testu, čo Starec odmietol.

„V Európe je propagátorkou tejto duchovnej cesty Ellen Greve. Nejedením, nepitím a žitím z prány, to znamená z energie z vesmíru, priviedla sa do ťažkého stavu dehydratácie a schudnutia až takmer k smrti. Niektorí jej pokračovatelia dokonca zomreli. Samozrejme, zodpovednosť za ich smrť neprevzala a odmietla,“ povedal Miroslav Paľko, ústavný dietológ Univerzitnej nemocnice LP Košice, ktorý tvrdenia Petra Starca považuje za absurdné a nereálne. „Človek, ktorý dva roky neje, nemôže existovať a ak existuje, tak evidentne klame.“

===============================

Čudujem sa, že tieto drísty od Petra Starca niekto žerie....

Čo sa týka príspevkov na Porade, tak príspevok ohľadom Starca je hlúpy, zavádzajúci, sprostý a hraničiaci s debilizmom.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
buchač
Obdiv je jedna vec, zodpovednosť novinára druhá.
Breathariánstvo, alebo pránická výživa, ktorú propaguje Starec, lekári spochybňujú a tým, čo mu uveria, ale ich telo nie, hrozí vyhladovanie a smrť. Písať obdivné články o takomto človeku je nielen neprofesionálne, ale hlavne nezodpovedné.

„Breathariánstvo je podvod, ale samotní breathariáni môžu žiť vo falošnom presvedčení, že jedlo skutočne nepotrebujú,“ povedala Dee Dawson z Rhodes Farm kliniky v Londýne. Upozorňuje, že hnutie novodobých „komediantov túžiacich po publicite“ poškodzuje snahu odborníkov, ktorí sa zaoberajú liečením vážnych problémov so stravovaním, akým je napríklad anorexia.

Na to, ako to vlastne s úprimnosťou tzv. pránistu je, odporúčam rozhovor Dušana Karolyiho z Košice, ktorý sa ho pýtal aj na to, aké mal v minulosti dlhy, ako nemal prácu a požiadal ho, aby sa podrobil lekárskemu testu, čo Starec odmietol.

„V Európe je propagátorkou tejto duchovnej cesty Ellen Greve. Nejedením, nepitím a žitím z prány, to znamená z energie z vesmíru, priviedla sa do ťažkého stavu dehydratácie a schudnutia až takmer k smrti. Niektorí jej pokračovatelia dokonca zomreli. Samozrejme, zodpovednosť za ich smrť neprevzala a odmietla,“ povedal Miroslav Paľko, ústavný dietológ Univerzitnej nemocnice LP Košice, ktorý tvrdenia Petra Starca považuje za absurdné a nereálne. „Človek, ktorý dva roky neje, nemôže existovať a ak existuje, tak evidentne klame.“

===============================

Čudujem sa, že tieto drísty od Petra Starca niekto žerie....

Čo sa týka príspevkov na Porade, tak príspevok ohľadom Starca je hlúpy, zavádzajúci, sprostý a hraničiaci s debilizmom.
Popri tom týto inteligenti nevysvetlili ,ako to dokáže.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Juraj...kedze viem ako na kila....nepozerala som si to videjkó...ono vaha moze mat ulet hore...ale nedopustit aby to bolo od 5kg...dobre nech nezerem od 10 to je uz moc a vysie...len telo sokujeme a furt bojuje aj ono aj hlava.....horsie je este ked hlava stale mysli na "žradlo"...uplna chyba je ked niekto zacne cvicit a mysli si,ze moze viac jest....neustriehne jedlo a je vaha stoji....
Asi je pre niekoho jednoduchsie nejest "nic" ako sa trochu venovat co zjes kolko a ake to ma hodnoty....myslim,ze ak niekto chce redukovat....cita o tom...dufam....tak hodnoty,ktore potrebuje vediet ma rychlo v hlave.....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
220870
Popri tom týto inteligenti nevysvetlili ,ako to dokáže.
Myslíš tých vzdelaných odborníkov ?

Otázka je postavená inak.
Ak niekto tvrdí, že niečo dokáže, tak nech to dokáže...a nie aby odborník vyvracial nejakú myšlienku. Nazvime to corpus delikty.
Otázky znejú inak :
1. Prečo sa Starec nepodrobí odberu krvičky ?
2. Prečo sa starec nepodrobí nejakému pozorovaniu ?
3. Prečo sa Starec nedá na nejakú konfrontáciu ?
4. atď

Lebo takto je Starec len na čiastočnom výslní, robí sa zaujímavým a berie honoráre za tie články a prípadné vystúpenia...takým onehdá vraveli cirkusanti.
Starec na seba dá lodné lano, vyšívanú košieľku....nonšalantne prehodí nohu, obutú v sandáloch, cez nohu...Bánašku vystiera od smradu...no Starec je stále in a trieska svoje múdrosti.
...ale do normálnej (čítaj odbornejšej) diskusie, kde by ho ponorili do smútku, tam sa nejak nehrnie...on si proste "iba" vyberá ...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
Juraj...kedze viem ako na kila....nepozerala som si to videjkó...ono vaha moze mat ulet hore...ale nedopustit aby to bolo od 5kg...dobre nech nezerem od 10 to je uz moc a vysie...len telo sokujeme a furt bojuje aj ono aj hlava.....horsie je este ked hlava stale mysli na "žradlo"...uplna chyba je ked niekto zacne cvicit a mysli si,ze moze viac jest....neustriehne jedlo a je vaha stoji....
Asi je pre niekoho jednoduchsie nejest "nic" ako sa trochu venovat co zjes kolko a ake to ma hodnoty....myslim,ze ak niekto chce redukovat....cita o tom...dufam....tak hodnoty,ktore potrebuje vediet ma rychlo v hlave.....
Lui...každý vieme to svoje.

To videjko si pozri...prečítaj si aj iné linky a utvor si vlastný obraz.
https://www.google.sk/search?client=...est&gws_rd=ssl

Tento jedinec je proste iný.
Ako keby ho práve prepustili po liečbe elektrickými šokmi do hlavy. Ale mám dojem, že liečba nebola práve úspešná...asi mu dávali len 12 voltov...dávku by som určite zvýšil.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Hmmm.... keď tak nad ním rozmýšľam..... kde má tie slnečné kolektory, ktorými energiu nasáva....
Vraj neje.... blbosť..... pred viditeľným svetom možno, no len čo je tma, pchá do seba o stošesť....
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
http://www.najimseazhubnu.cz/ktere-c...psi/#more-3823
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
misoft
Hmmm.... keď tak nad ním rozmýšľam..... kde má tie slnečné kolektory, ktorými energiu nasáva....
Vraj neje.... blbosť..... pred viditeľným svetom možno, no len čo je tma, pchá do seba o stošesť....
stačí gogliť http://www.cas.sk/jogin
nieje sám v Tibete sú ich stovky možno tisíce len nepotrebujú publicitu netvrdím že to chcem len je to zaujímavé.
Ja mám problém s krížami a pobolievajú ma kolená.Skrz velký pupok sa neviem poriadne zohýbať preto nežerem.Kedysi som bol schopný zabehnúť maratón dnes nie som schopný pobehnúť pár metrov.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Cecílie Jílková

Narozena r. 1981 v Praze. Povoláním též spisovatelka (román Cesta na Drromm, Millenium Publishing 2010), scenáristka (seriál Kriminálka Anděl, TV Nova) a publicistka (Lidové Noviny, Právo, Sanquis). Dcera spisovatelů Ludvíka Vaculíka a Lenky Procházkové.

Nabízím výživové poradenství: redukční výživa (obezitologie, dietologie, psychologie výživy obézních, tvorba konkrétních jídelníčků), sportovní výživa, nutriční prevence, alternativní směry ve výživě, psychologie výživy, technologie potravin, antropometrie a zjišťování výživového stavu člověka, recepty na zdravé dietní delikatesy

-----------------------------------------------------------

Tóno (?) , si Ty normál ?

Aby bolo jasno, nejde mi o obsah článku, na ten zvysoka kašlem...ten je momentálne vedľajší.
Ale nehnevaj sa, nejaká celebrita celebritných rodičov ide sama seba pasovať za odborníčku vo výživovej oblasti...???
Choré.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
http://interez.sk/preco-som-sa-rozho...dnov-1-tyzden/
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

V suvislosti s bretharianstvom si je zaujimave precitat skusenosti nemeckeho lekara Ruedigera Dahlkeho v jeho knihe Velka kniha pustu.

Tvrdi, ze asi inak ako tymto principom nemozno vysvetlit, preco, ked drzi viac ako 40 dnovy post, tak prve dva tyzdne rapidne chudne, druhe dva uz menej a potom sa jeho ubytok vahy celkom zastavi, a to napriek tomu, ze pravidelne fyzicky cvici. Nejake dristy o tom, ze "telo sa nauci hospodarit s energiou" neprichadzaju do uvahy, pretoze z cisto fyzikalneho hladiska by aj tak islo o "perpetum mobile".

Dokonca pise, ze sa naucil zit aj bez vody, hoci priznava, ze kym to dokazal tak sa ocitol pravdepodobne velmi blizko smrti. Nasledne sa ale vratil k jedlu "zo socialnych dovodov", Nie je sa co cudovat, to by bol presne aj moj pripad, aj keby som rovno v sebe objavil breatharienske schopnosti (k comu mam zatial daleko). Neviem si predstavit, ako by som sa stretaval s niektorymi ludmi, ak nie napr, pozvanim na veceru.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Nevedia, žeru všetko, že?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Dnes uloha na doma od trenera splnena 5x v tyzdni drepy....zacala som 100ks postupne pridavat na 200ks....kazdy jeho cvicenec si mal vybrat partiu...ktoru bude do plusu doma makat...ja som to nechala na jeho oko...povedala som mu,ze neviem....
Kto sa prida
2 0
Julia Cizova Julia Cizova

Julia Cizova je offline (nepripojený) Julia Cizova

Ja sa rada pridám, dnes ráno som spravila 100 drepov, tak budem pridávať nech sa dostanem na dvesto.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Len pozor...kolena nesmu "predbiehat"spicky.....stehno minimalne na uroven vodorovne s podlozkou....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať