Zavrieť

Porady

NEŽEREM.

Remeselník,stavbár.
Z mojich kedysi pekných 70kg som za 10rokov vyžierania pribral na súčasných 89,5kg/177výška,čo je moc .Tak som sa rozhodol nežrať a do konca roka schudnúť na 82 kg. Čo je asi 1,8 za mesiac.Túto tému som založil preto, aby som mal kotrolu a kritiku verejnosti.Priebežne budem, zadvať údaje,o tom , ako sa mi darí .Na narodky som si vyžiadal ,ako darček osobnú váhu .Bola mi kúpená taká čo odváži a aj zmeria množstvo tukov.Ja starý športovec som podľa tejto váhy skončil v udávanej tabuľke množstva tuku úplne mimo.26,4 % mňa tvorí tuk,pričom 15% je zdraviu prospešný tuk.Zo slušnosti k spotrebiteľom výrobca asi naschvál neudal do tabuľky poslednú kolonku pre vypapkané prasiatka(môj prípad).Tak NEŽEREM a verejne sľubujem do ježiška schudnem.Poprosím o vašu verejnú kontrolu.Môžete mi nadávať alebo povzbudzovať ,aj radiť ,ako na to.Robím to prvý krát ,tak sa mi vaše rady zídu.
Naposledy upravil 220870 : 04.09.11 at 16:14
Usporiadat
bettylou bettylou

bettylou je teraz online bettylou

:-))
lujza.j
Len pozor...kolena nesmu "predbiehat"spicky.....stehno minimalne na uroven vodorovne s podlozkou....
minimálne, či maximálne?

A na spestrenie 30 dňová drepová výzva. To len aby to drepovanie nebolo také jednotvárne, tak nejaké obmeny.

https://www.google.sk/search?client=...2BBo6BX9jQocAF

Pridávam sa aj ja.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Minimalne....aby to malo nejaky zaber-aby to bolo citit...mozes robit..aj hlboke...alebo na siroko nohy...alebo na siroko a spicky do stran...zakladny postoj nohy na sirku ramien.....ja mam na hornom pante dveri taku pevnu gumu na cvicenie..tu si chytim ako oporu....moje decko bez...ala ona drepy miluje...ja nie....dnes mi ich trener praskol..aj velkou tycou
Ja som po dvoch tyzdnoch musela skoncit boleli ma kolena chcela som to robit aspon mesiac....asi to bolo pre ne vela...hodina bajsikel alebo beh a za tym 100drepov...dva dni som mala pauzik...
Naposledy upravil lujza.j : 10.07.17 at 16:19
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Schopnost porozumenia citaneho textu je zakladnym predpokladom akejkolvek debaty. ...viac
lujza.j
Minimalne....aby to malo nejaky zaber-aby to bolo citit...mozes robit..aj hlboke...alebo na siroko nohy...alebo na siroko a spicky do stran...zakladny postoj nohy na sirku ramien......
Ešte stále vravíš o drepoch, gymnastike ???
Lebo hento by som už zaradil do trochu inej kategórie...
0 0
lujza.j lujza.j

buchač
lujza.j
Minimalne....aby to malo nejaky zaber-aby to bolo citit...mozes robit..aj hlboke...alebo na siroko nohy...alebo na siroko a spicky do stran...zakladny postoj nohy na sirku ramien......
Ešte stále vravíš o drepoch, gymnastike ???
Lebo hento by som už zaradil do trochu inej kategórie...
Tak co ti povieem...áno aj ked zdanie móze klamat
0 0
Julia Cizova Julia Cizova

Julia Cizova je offline (nepripojený) Julia Cizova

lujza.j
Len pozor...kolena nesmu "predbiehat"spicky.....stehno minimalne na uroven vodorovne s podlozkou....
Ja to robím presne naopak, snažím sa dávať kolená čo najviac dopredu, lebo vtedy cítim, že sa mi zapájajú aj lýtka. S kolenami, našťastie, nemám problém, ale skúsila som aj tvoju variantu a cítim, že pri nej sa zapájajú trochu iné svaly viac.
1 0
lujza.j lujza.j

to je tvoja vec ako ich cvičíš.....to nie je moja varianta........ja som napísala ako sa cvičiť majú....na lýtka sú iné cviky.....ja ked chcem cvičiť chrbať...budem to robiť tak...by sa cvičil chrbat a nie biceps

3 0
Julia Cizova Julia Cizova

Julia Cizova je offline (nepripojený) Julia Cizova

Ďakujem za super ukážku.
0 0
lujza.j lujza.j

FB_IMG_1502555596528.jpg  
4 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

...............mne žiadna rada nepomohla............SOS.................nežeriem !!! a ani kilo dole!!!
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Terezia13
...............mne žiadna rada nepomohla............SOS.................nežeriem !!! a ani kilo dole!!!
To fakt? Ja "nežrala" a 6 kg dole za 6 týždňov
3 1
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

[QUOTE="afrikánka"]
Terezia13
To fakt? Ja "nežrala" a 6 kg dole za 6 týždňov[
o chcem raduuuuuuuuu........nemávala som s tým problém...........ale už to nefunguje
1 0
lujza.j lujza.j

Nežrat ako nežrat....mne nejaku dobu 2-3 roky fungovala metoda...potom uz nie....telo je svyna...po case zisti ....a povie si....aha...tak ides ma ty onaá zase "vyhladovat" len pockaj....pri pvom moznom nazrati vsetko ulozi....a bac...postupne sa nabalilo....
Fungujem +- na tom istom principe ze minimum jednoduchych cukrov v strave....ale cvicim....ked mam chut dam ulet....ale nie ako kedysi....
Teraz som sa dala.deckom nahovorit na toto:
http://chillin.sk/2017/07/10-dnova-d...na-je-na-leto/
Trener povedal,ze je obdivuhodne co viem urobit pre decko....samozrejme,ze taku stravu neschvaluje.
Chlap mi tiez vynadal...s komentarom..ze to nepotrebujem
2 1
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Terezia13
Terezka, nič si z toho nerob.. Ja aj z pozretia na jedlo priberiem.. To čo kedysi bolo samozrejmé, trošku pocvičiť, trošku malej diétky, už nefunguje.. Na šľaktrafenie..
1 0
lujza.j lujza.j

Ked sa mi podari prehovorit decko...isla by som si v septembri zacvicit aj s .....do tućepi...
http://zora.sk
2 0
bettylou bettylou

Uj, u nás ešte guľášiky, ale počkaj jak sa začne ochladzovať, sadlo< škvarkové pomazánky, bôčiky..., zeleninu si ako každý rok necháte okolo Dunaja. Inak v Chorvátsku sa parádne cvičí, hlavne zrána, potom plavec, a ku večeru minigolf v rámci relaxu
1 0
bettylou bettylou

jáj a ešče som zabudla nočné tancovačky, len tam zvykne byť plno prázdnych kalórií.
Naposledy upravil bettylou : 13.08.17 at 05:11 Dôvod: gram
1 0
lujza.j lujza.j

Cvičká sa rano a vecer...uz som bola 5 rokov nazad...
Rano cvičkam aj tu....uplne naj...rano
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Táto by sa vám nepozdávala?
http://chillin.sk/2017/07/malo-uhlov...ilionom-ludom/
Mne celkom áno, keby tam nebola vyradená fazuľa, nie, že by som ju mala na tanieri aspoň raz mesačne, ale pre jej zdravotný prínos.
1 0
lujza.j lujza.j

Korela ja som schudla..aj z toho co ma decko nahovorilo....ale ine som ani nemohla....250g rize....100g cca.350 kaloris....urobena na slano..ani som ju vsetku nedala..brr...napr.v dany den som mala o 13h vybuchanych 1400 kaloris....dalsi den uz na sladko med a skorica...to sa dalo....desila.som sa kuraciny..ani tej sme tolko kolko pisali....ale dala som fazulu k tomu..alebo rajču....
Idem kuk hento tvoje...
1 0
lujza.j lujza.j

Korela zaujimaveale toto by som asi neskusala.....aj by som to poslala trenerovi....ale ten by sa zajtra somnou ani nebavilpripadne by napisal o tom knihupreco nie...
Tiez je to zalozene na minime jednoduch.cukroch...
Ja doma nemam nic odtucnene....lebo cukrov jednoduch.rovnako.. mozno viac ako v tucnom...usetria si iba kaloris na tukoch....
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať