Zavrieť

Porady

NEŽEREM.

Remeselník,stavbár.
Z mojich kedysi pekných 70kg som za 10rokov vyžierania pribral na súčasných 89,5kg/177výška,čo je moc .Tak som sa rozhodol nežrať a do konca roka schudnúť na 82 kg. Čo je asi 1,8 za mesiac.Túto tému som založil preto, aby som mal kotrolu a kritiku verejnosti.Priebežne budem, zadvať údaje,o tom , ako sa mi darí .Na narodky som si vyžiadal ,ako darček osobnú váhu .Bola mi kúpená taká čo odváži a aj zmeria množstvo tukov.Ja starý športovec som podľa tejto váhy skončil v udávanej tabuľke množstva tuku úplne mimo.26,4 % mňa tvorí tuk,pričom 15% je zdraviu prospešný tuk.Zo slušnosti k spotrebiteľom výrobca asi naschvál neudal do tabuľky poslednú kolonku pre vypapkané prasiatka(môj prípad).Tak NEŽEREM a verejne sľubujem do ježiška schudnem.Poprosím o vašu verejnú kontrolu.Môžete mi nadávať alebo povzbudzovať ,aj radiť ,ako na to.Robím to prvý krát ,tak sa mi vaše rady zídu.
Naposledy upravil 220870 : 04.09.11 at 17:14
Usporiadat
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Pridám sa k vám, na svoju váhu som prinízka .
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Dav Pozri príspevok
Pridám sa k vám, na svoju váhu som prinízka .
aj ja ... keby sa dalo narast 24 cm, tak som podla tabuliek
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Danushka, ty si poklad, ja som si myslela, že sa prežieram a že sa málo hýbem a ono je to tým, že užívam Euthyrox
1 0
katalóg katalóg

katalóg je offline (nepripojený) katalóg

mzdarka renca Pozri príspevok
je krásna a aj obdivovaná a má sa určite rada, Evka je kočka a tá jej bezchybná pleť.....
Drobecova je Evka?
Tak kde je chyba?
Písala, že sa nevie prinútiť. Pod tlakom čohokoľvek to nie je jednoduché, ale radšej pri príjemnej motivácii. Kým sa telo neohlási samé. Kým si nesprávna životospráva nevyžiada svoju daň.
Je ľahšie schudnúť, horšie sa priberá a formuje postava do oblých kriviek, to býva ešte horšie ak sa nedá.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
1Dara Pozri príspevok
aj ja ... keby sa dalo narast 24 cm, tak som podla tabuliek
..

..mne by stačilo 15 cm podrásť a som ideálna...ale to by ma nebavilo...nejakú neresť musím mať...celá krásna ja by som sa mi nepáčila
0 0
katalóg katalóg

katalóg je offline (nepripojený) katalóg

1Dara Pozri príspevok
aj ja ... keby sa dalo narast 24 cm, tak som podla tabuliek
Tabuľky sú neúprosné. Ešte aj v šesťdesiatke je diktát štíhlosti.
Dá sa aj tancom pre seniorov udržať kondíciu a krásne držanie tela.(V rodine príklad.)
O.i. ešte tu nikto nespomenul psychiku a vplyv na váhové výkyvy, priberanie.
1 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Ale ak chcete recept na schudnutie, tak poznam navod. No žiadne zázraky bez namahy to nie sú. Aerobny trening aspon 40-60 minut, 4x do tyždna, samosebou možete aj denne. To je tak, ak zacnete napr. behat/plavať, bicyklovať, tak asi po 20-30 minutach nabieha metabolizmus na spalovanie tukov. A treba byt v srdcovej frekvencii asi 55-70% vášho maxima.
Naposledy upravil duves : 05.09.11 at 14:47
5 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
220870 Pozri príspevok
Z mojich kedysi pekných
....holt , kedysi som bol tiež mladý a pekný .....

...teraz som už len pekný .....
0 0
Ivenka Ivenka

Ivenka je offline (nepripojený) Ivenka

ja už len A
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

duves Pozri príspevok
Ale ak chcete recept na schudnutie, tak poznam navod. No žiadne zázraky bez namahy to nie sú. Aerobny trening aspon 40-60 minut, 4x do tyždna, samosebou možete aj denne. To je tak, ak zacnete napr. behat/plavať, bicyklovať, tak asi po 20-30 minutach nabieha metabolizmus na spalovanie tukov. A treba byt v srdcovej frekvencii asi 110-120% vášho maxima.
takto som chudla ja...ale jasné,že som aj jedálniček zmenila......absolútne žiadne cukry,večer posledné jedlo (jogurt alebo strúhaná mrkva s jablkom) okolo 17-18..... schudla som za pol roka asi 12 kilo.....začala som na jeseň a keď sa začalo chodiť bez kabátov,tak všetky známe kukali.....potom prišlo leto a ja som prvýkrát vo svojom živote začala nosiť obtiahnuté tričká zapravené do riflí a obzerala som sa v zrkadle,že tá prdel je konečne preč.....
jo,jo....to boli časy......
5 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

danushka Pozri príspevok
No v podstate sa stravujem rovnako. Jednoznačne som vybehla s váhou po liekoch. Išlo to mesiac za mesiacom po kile.
Sama si uvedomujem, že dôležitá je pravidelnosť stravovania 5x denne, čo je v mojom prípade takmer nedosiahnuteľné. Celý deň sa neviem v práci dostať k jedlu. Domov dojdem z roboty 19.30 a to už vlastne by som jesť nemala.

To už nehovorím o nejakom pohybe. Takže asi treba začať rozmýšľať o všetkom. Nielen o stravovaní, ale aj o tom, čím sa živiť /myslím zamestnanie/, aby sa dala dosiahnuť pravidelnosť stravovania a čas na pohyb.
danushka, je možné niečo z toho čo zjieš vymeniť a niečo menej kalorické? ano treba jesť 5x, ja si robím raňajkový lepeňák doma/celozrnný/, to by si ty nemohla?desiata: jogurt-biely nesladený ,1ks ovocia, obed nejakým spôsobom nemôžeš vyriešiť?olovrant by si si asi tiež musela nachystať doma.myslím že o 19.30h aj ked to je dosť neskoro by si mohla rybu, kuracinu, zeleninu. niečo málo by sa možno dalo aj málo niekedy poteší
3 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

katalóg Pozri príspevok
Tabuľky sú neúprosné. Ešte aj v šesťdesiatke je diktát štíhlosti.
Dá sa aj tancom pre seniorov udržať kondíciu a krásne držanie tela.(V rodine príklad.)
O.i. ešte tu nikto nespomenul psychiku a vplyv na váhové výkyvy, priberanie.

tak to ano - ja ked mam stresy, tak ich zajedam ... aj v noci, ked nemozem spat!

no a hormony tiez robia svoje, ja mam tyzden pred zravu naladu
0 0
tictac7 tictac7

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

tak sa k vám moja maličkosť pridáva. Som si to prečítala a po 35. dňoch mojej "novej stravy" si dovoľujem vysloviť nesúhlas s delenou stravou, s jedením len do 17,30 a s tu uvádzanými jedálničkami (raz len sacharidy, raz len tuky....). Som si prešla jednu stránku (trvalo mi to týždeň) - je fakt, že to nedodržujem na 100%, to sa nedá, bola by som otrokom váhy pri jedle, ale moje výsledky k dnešnému dňu - váha - 6 kg, pás - 3 cm. Prvé dva týždne išli rýchlejšie, 3. týždeň bol útlm, a teraz zatiaľ po 1 kilečku za týždeň. V minulosti som skúšala delenú stravu a ešte neviem aké diéty. Lenže vždy je to len diéta, ktorá raz skončí a potom.... Myslela som si, veď jem málo 1-2-krát denne (a ani som nebola nikdy hladná, ani teraz nie som) a to je asi tá najväčšia chyba. Teraz jem 5-6-krát denne, posledné jedlo cca 2 hodiny pred spánkom. Nenakladám si ako baník, ale niečo zjem. Aj keď nie som vôbec hladná. No a základ je voda - čistá z vodovodu alebo nebublinková minerálka (každú hodinu 2 dcl) - je fakt, že mám väčšiu spotrebu toaletného papiera, ale čo už :-)
Takže držím palčeky všetkým odhodlaným, a držte ich, prosím, aj mne :-)
11 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

1Dara Pozri príspevok
tak to ano - ja ked mam stresy, tak ich zajedam ... aj v noci, ked nemozem spat!

no a hormony tiez robia svoje, ja mam tyzden pred zravu naladu
ja mám žravú náladu už furt
žeby som sa začala vyhovárať na prechod??
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

duves Pozri príspevok
Ale ak chcete recept na schudnutie, tak poznam navod. No žiadne zázraky bez namahy to nie sú. Aerobny trening aspon 40-60 minut, 4x do tyždna, samosebou možete aj denne. To je tak, ak zacnete napr. behat/plavať, bicyklovať, tak asi po 20-30 minutach nabieha metabolizmus na spalovanie tukov. A treba byt v srdcovej frekvencii asi 110-120% vášho maxima.
ved to by uz bolo po mne!

http://www.chudnutie-ako.sk/sport-ch...edujte-si-tep/
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
tictac7 Pozri príspevok
... si dovoľujem vysloviť nesúhlas s delenou stravou...
...a prečo , pýtam sa ...????

...v jednej miestnosti rezeň , v druhej zemiakový šalát s majonézou a v tej tretej pivo ...

Si predstav ten pocit zadosťučinenia , že ako dobre sa diétne stravuješ ...a že sa pri tom nabeháš ...????....aj pohyb je potrebný .....

...šak 2 in 1 ....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

katalóg Pozri príspevok
Tabuľky sú neúprosné. Ešte aj v šesťdesiatke je diktát štíhlosti.
Dá sa aj tancom pre seniorov udržať kondíciu a krásne držanie tela.(V rodine príklad.)
O.i. ešte tu nikto nespomenul psychiku a vplyv na váhové výkyvy, priberanie.
ja áno hlavu neoklameš!! chudnutie začína v hlave!!! a stresy máme všetci..
2 0
tictac7 tictac7

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

buchač Pozri príspevok
...a prečo , pýtam sa ...????

...v jednej miestnosti rezeň , v druhej zemiakový šalát s majonézou a v tej tretej pivo ...

Si predstav ten pocit zadosťučinenia , že ako dobre sa diétne stravuješ ...a že sa pri tom nabeháš ...????....aj pohyb je potrebný .....

...šak 2 in 1 ....
...veď som písala, že nedoržujem na 100%. Už som aj 2 rezne mala, aj šampíčko, aj vínečko .... no dokelu ten majonezák som akosi vynechala. Ale to neva....o dva týždne má kamoška okrúhliny, tak jej poviem, že chcem ten - určite mi ho rada spraví :-)
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

jaj,ľudia,keby sme miesto toho tliachania pekne vonku bežkali,už by bolo pol kila dolu
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
buchač Pozri príspevok
....holt , kedysi som bol tiež mladý a pekný .....

...teraz som už len pekný .....

Ivenka Dnes, 09:40 PM
ja už len A



...a ja som aj mladá, aj pekná, aj, aj...kde máte sebavedomie?...kilo hore-dole


(a pokiaľ moje lavičkové susedy po mne hodia okec, že !do 3,14, tá je 15 rokov rovnaká,"tak aj aj budem ešte dobre dlho!)
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať