Zavrieť

Porady

NEŽEREM.

Remeselník,stavbár.
Z mojich kedysi pekných 70kg som za 10rokov vyžierania pribral na súčasných 89,5kg/177výška,čo je moc .Tak som sa rozhodol nežrať a do konca roka schudnúť na 82 kg. Čo je asi 1,8 za mesiac.Túto tému som založil preto, aby som mal kotrolu a kritiku verejnosti.Priebežne budem, zadvať údaje,o tom , ako sa mi darí .Na narodky som si vyžiadal ,ako darček osobnú váhu .Bola mi kúpená taká čo odváži a aj zmeria množstvo tukov.Ja starý športovec som podľa tejto váhy skončil v udávanej tabuľke množstva tuku úplne mimo.26,4 % mňa tvorí tuk,pričom 15% je zdraviu prospešný tuk.Zo slušnosti k spotrebiteľom výrobca asi naschvál neudal do tabuľky poslednú kolonku pre vypapkané prasiatka(môj prípad).Tak NEŽEREM a verejne sľubujem do ježiška schudnem.Poprosím o vašu verejnú kontrolu.Môžete mi nadávať alebo povzbudzovať ,aj radiť ,ako na to.Robím to prvý krát ,tak sa mi vaše rady zídu.
Naposledy upravil 220870 : 04.09.11 at 17:14
Usporiadat
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme veselo....
Chváli sa kamarátka kamarátke:
-Včera som úplne bez námahy spálila 12000 kilokalórií......
-Nevrav! A ako?
-Jednoducho... Zabudla som včas vytiahnuť z rúry pizzu......
5 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Idem na toto....da sa aj o poschodie níže..cize na predlakti...pozor ziadna vypucena rit...ani prepadnuta...byt taky rovny.....inak tento cvik neznasam..ale takych ja mam...este je aj bocna verzia ak by niekto...na boku na jednej ruke...
https://ona.tiscali.cz/chcete-zhubno...i-plank-vyzvu/
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Cvičenie s vlastným telom robím už nejaký ten piatok...a nie iba ja na Slovensku.

Tie vyrysované telíčka na fotkách nemajú chybu...teda až na jednu.
URČITE sa k takému stavu nedopracovali majitelia svalov len tým plankom.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Mna stale boli zapaatie...preto som...ze.da sa aj nižeak najdem...dam este jeden cvik...hnusny zakerny na brucho
Pre mna je zakerne aj,ze 2min na svihadle
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Lui,na švihadle zásadne škôlku a s kamoškami na striedačku. Aj poobedie ubehne ako nič. Základ je skončiť ako prvá,nie odje...ť
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
buchač
Cvičenie s vlastným telom robím už nejaký ten piatok...a nie iba ja na Slovensku.

Tie vyrysované telíčka na fotkách nemajú chybu...teda až na jednu.
URČITE sa k takému stavu nedopracovali majitelia svalov len tým plankom.
Po hodinke kruháču, je vzpor len čerešnička na torte. plus dáke cviky na vibro mašine,hodinka, hodinka a pol naťahovačky na záver. A ráno večer zabehať. Ťažkí frajeri/ky poobede posilka ku tomu. Tie planky sú skôr tichá reklama na fitko
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Dala som sa na delenu stravu- nerobi mi dobre- ma niekto s tym skusenost,?
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1
Dala som sa na delenu stravu- nerobi mi dobre- ma niekto s tym skusenost,?
V podstate mám.
Základ delenej stravy je samozrejme rozdeliť si ju.

Príklad obeda ?
Zemiaky budeš konzumovať v kuchyni, rezeň v obývačke...a šalát trebárs na balkóne.
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tak prvy plankovy den za mnou ale nedala som na predlakti...trenerko,ze viac svalov zapojenych...uvidim budem striedat..
Naco by som za plankom do fitka...naťáhnem karimatku v obyvke a skocim na ňu
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ala...a kde sa ti zda,ze nie je nieco dobre...alebo co vadi...ja velmi davno....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Buchi....co nam tu do toho gundžuješ
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
Buchi....co nam tu do toho gundžuješ
Daj si planku na plánke...a nemudruj.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ako keby som mojho chlapa poculanemudrujem....ja tu trochu motivujem....aj ked je to kazdeho vec
0 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Robím plank na lakťoch každý deň, vydržím 1 minútu, občas aj niečo viac, bočný na každú stranu 30 sekúnd, občas aj s pokrčeným kolenom. Vie to dať slušne zabrať.
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Jasne,ze to da zabratstaticke cviky ktore sa tvaria..ze nic moc a pritom masaker...ja ho mavam.. v treninku 40sec a mrem
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

dievčatá a aké badáte výsledky? Pomáha vám to?
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Dáša_
dievčatá a aké badáte výsledky? Pomáha vám to?
Dáška, ja slabé.. Ale ako by povedala moja mrkvinka, maminka to musíš aj stravu prispôsobiť.. Ale aspoň mám pocit že čosi pre seba robím..
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Zabka vzdy sa da so stravou nieco robitale zas treba sa aj odmenit....ale nie moc casto..ako by moj trener raz za mesiac
Smutne je to,ze cim sme starsie mali by sme menej jest
Daška ja som spokojna podkozny a vnutrobrusny tuk mam na moj vek v norme...budu dva roky za mesiac co intenzivne cvicim....robim to co kedysi by som povedala,ze nikdybeham,doma.bajsiklujem a platim si trenera...
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

stále ideš nízkosacharidovo?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať