Zavrieť

Porady

NEŽEREM.

Remeselník,stavbár.
Z mojich kedysi pekných 70kg som za 10rokov vyžierania pribral na súčasných 89,5kg/177výška,čo je moc .Tak som sa rozhodol nežrať a do konca roka schudnúť na 82 kg. Čo je asi 1,8 za mesiac.Túto tému som založil preto, aby som mal kotrolu a kritiku verejnosti.Priebežne budem, zadvať údaje,o tom , ako sa mi darí .Na narodky som si vyžiadal ,ako darček osobnú váhu .Bola mi kúpená taká čo odváži a aj zmeria množstvo tukov.Ja starý športovec som podľa tejto váhy skončil v udávanej tabuľke množstva tuku úplne mimo.26,4 % mňa tvorí tuk,pričom 15% je zdraviu prospešný tuk.Zo slušnosti k spotrebiteľom výrobca asi naschvál neudal do tabuľky poslednú kolonku pre vypapkané prasiatka(môj prípad).Tak NEŽEREM a verejne sľubujem do ježiška schudnem.Poprosím o vašu verejnú kontrolu.Môžete mi nadávať alebo povzbudzovať ,aj radiť ,ako na to.Robím to prvý krát ,tak sa mi vaše rady zídu.
Naposledy upravil 220870 : 04.09.11 at 17:14
Usporiadat
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Tiež to napíšem tak nejako nezvyčajne, pretože to nemám odskúšané ani na sebe.

Princíp spočíva u tučného pri chudnutí a u chudého nespokojného so svojou hmotnosťou pri priberaní rovnako nie na prijímaní kalórií, ale požívaním potravín určitého farebného spektra, vrátane farieb oblečenia plus každodennými farebnými kúpeľmi s presným určitým počtom dní. Je treba pritom dodržať poradie.
Ale môže sa jesť všetko, nehladuje sa pritom a tie potraviny rozdelené do dvoch skupín obsahujú všetky živiny.
Osobne ma teraz mrzí, že som v mladosti držala vôbec nejakú odtučňovaciu diétu, zrejme ani niet ženy, ktorá by za sebou nemala ani jednu.
Lekári by mohli začať brať konečne do úvahy aj iné faktory ako kalórie, a všetko ostatné čo je iba zmerateľné, viditeľné okom a pod. Proste striktne vedecky podložené.
Ale tiež uznám, že ľudia fungujúci na delenej strave nebojujú s váhovými výkyvmi. Nezáleží na veku, takže vekom spomalený metabolizmus alebo hormonálna činnosť tu nezohráva zrejme žiadnu rolu.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
V poslednej dobe si dajaký nechápavý, čítať ešte vieš.
Aj Ty vieš čítať....ALE ak by Ti automechanik napísal postup generálnej opravy auta, vedela by si to urobiť ?

...a ten blog ? ...a čo aj Ti viem...
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

3 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Dáša_
lujza.j
Ziadne zdrav.problemy...ani zavislost od jedla....len tak
poznám pár dievčat, čo tiež takto, aj iné stravovanie, aj intenzívne cvičenie. A po pár rokoch vlastne priznali, že boli závislé od jedla. V rôznych podobách. A vlastne závislosť na jedle/sladkom vymenili za závislosť na cvičení. Že vlastne uvoľnený priestor po myšlienkach na jedlo bolo treba u nich vymeniť za niečo iné.
Tak ma to celkom zaujalo, či to je náhoda, alebo viac ľudí takto funguje.

Lebo ja napríklad pri sladkostiach musím ísť ako závislák na nulový režim. To znamená, že keď si dám kúsok, tak som stratená, nebude mi stačiť. Tak ako vyliečenému alkoholikovi zvyčajne nestačí jeden pohárik...
Tak si daj dva v jednom- sladké víno ...
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

to ma trochu ukľudnilo
37692007_1790402607704674_8977949964814516224_n.jpg  
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

FB_IMG_1535365434364.jpg  
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Konecne obcas na foto aj tlsty chlap ...lebo vzdy a vsade sa riesia tlste zeny...
FB_IMG_1539684129633.jpg  
3 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

idem vyskúšať toto
https://tojenapad.dobrenoviny.sk/ako...yKhgvzCFarQbrQ
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ja uz neskusam nic ...uz som "unavena" zo skusanie....makam 6x v tyzdni...obcas sa urvem a sežerem aj co by som nemala
Ja si dam asi "kuru"1PL jablcneho octu na lacno...
3 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Konečne iný rozumný rozhovor, Dr. Cajthamlovu poznáte z relácie Ste to, co jíte.
https://video.aktualne.cz/dvtv/cajth...00cc47ab5f122/

Platia tam aj iné pravidlá, o nich však lekári ešte netušia.
0 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

nedavno som o nej citala clanok.....nezabudli dat do nazvu..ze ako pribrala....nechapem...kdo komu dava pravo komentovat vahu jedinca....len preto...ze kult dokonalej -co je dokonale?!....postavy je az chory.....nik predsa nemoze vediet...ci dany jedinec nema daku dg
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

lujza.j
nedavno som o nej citala clanok.....nezabudli dat do nazvu..ze ako pribrala....nechapem...kdo komu dava pravo komentovat vahu jedinca....len preto...ze kult dokonalej -co je dokonale?!....postavy je az chory.....nik predsa nemoze vediet...ci dany jedinec nema daku dg
To s tými dg je fakt. Potom môže telo zadržiavať aj vodu, čo nie je žiadna maličkosť, inak pracuje lymfa, svoje robí aj antikoncepcia so zadržiavaním vody, ako u koho. Podnes majú lekári v ambulanciách predpotopné váhy. Žiadne rozdelenie na kosti, vodu, svaly, tuk. A vraj, schudnite. Pritom po príčine nejdú. Mnohí sú sami obézni. Je fakt, že ľahšiemu človeku sa žije fyzicky ľahšie. Veľký rozdiel.
Svokra ma upozorňovala ešte v mojich 23. r., že telo sa pripravuje na menopauzu aj 10 r. pred jej nástupom a priberá sa aj z vody.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

To som ja ..aj z vody
Ano..zije sa lepsie ked je clovek lahsi...ale zije sa lepsie aj vtedy ked clovek cvici....pokial sa mi bude dat...cvicit budem....uz asi nie uplne za kazdu cenu o redukcii...ale mozno o uhrzani si toho co je....aj kde mi chyba mozno 3-5kg....len si dajako neviem predstavit jesť...len zeleninu..aby som ich stratila
Po sezone behania...zase okrem 2x u trenerka...4x bajsiklujem...+natiahla som si karimatku a makam brucho
Inak sa da doma pekne cvicit s vlastnou vahou...+ daka guma...mavaju v lidli + cinky...cviceni je na nete doaleluja....len treba zacat....a pravidelne
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Vazit sa doma nevazim...trener ma vazi..ma speci vahu...nahlasi si vsetko..co korela spominala... okrem cisla
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

FB_IMG_1541273123663.jpg  
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Vraj
Diéty nepomôžu, o našej hmotnosti rozhoduje mozog, tvrdia odborníci
https://www.noviny.sk/zaujimavosti/3...rdia-odbornici
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

45331784_1193106337494717_2654854302249517056_n.jpg  
4 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

toto som nevedela
46965711_1935559063416044_6115415383710105600_n.png  
7 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

IMG_20181104_181530.jpg  
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

.
FB_IMG_1544605134571.jpg  
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať