Zavrieť

Porady

NEŽEREM.

Remeselník,stavbár.
Z mojich kedysi pekných 70kg som za 10rokov vyžierania pribral na súčasných 89,5kg/177výška,čo je moc .Tak som sa rozhodol nežrať a do konca roka schudnúť na 82 kg. Čo je asi 1,8 za mesiac.Túto tému som založil preto, aby som mal kotrolu a kritiku verejnosti.Priebežne budem, zadvať údaje,o tom , ako sa mi darí .Na narodky som si vyžiadal ,ako darček osobnú váhu .Bola mi kúpená taká čo odváži a aj zmeria množstvo tukov.Ja starý športovec som podľa tejto váhy skončil v udávanej tabuľke množstva tuku úplne mimo.26,4 % mňa tvorí tuk,pričom 15% je zdraviu prospešný tuk.Zo slušnosti k spotrebiteľom výrobca asi naschvál neudal do tabuľky poslednú kolonku pre vypapkané prasiatka(môj prípad).Tak NEŽEREM a verejne sľubujem do ježiška schudnem.Poprosím o vašu verejnú kontrolu.Môžete mi nadávať alebo povzbudzovať ,aj radiť ,ako na to.Robím to prvý krát ,tak sa mi vaše rady zídu.
Naposledy upravil 220870 : 04.09.11 at 17:14
Usporiadat
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Barbara Pozri príspevok
no veru že aj v telke v tých raláciách kde varia, stále len olivový olej používajú. no vysmážať určite nie, ale variť to hej, napr. som si spravila volské okále na olivovom oleji a bolo to mňňňammm. dôležité aby som nepripravovala na masti.

tak to teda neviem či si to až tak vylepšila-zdietnila to je ako keby som urobila zápražku do polievky na olivovom oleji, vyzerá to zdravo,ale dietne to určite nie je
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
lujza.j Pozri príspevok
tak to teda neviem či si to až tak vylepšila-zdietnila to je ako keby som urobila zápražku do polievky na olivovom oleji, vyzerá to zdravo,ale dietne to určite nie je

no v tej zápražke máš múku, vajíčko je dietne, len som sa zacholesterovala
0 0
ivantt ivantt

ivantt je offline (nepripojený) ivantt

obyčajný človek
Barbara Pozri príspevok
no v tej zápražke máš múku, vajíčko je dietne, len som sa zacholesterovala
vajicko je dietne ??? hi... kedysi davno som mal drzat dietu kôli zaludku a tam boli dve vajicka za mesiac ale nie samotne ale ako sucast nejakeho jedla. Sportovci si davaju vajicka ale nie preto ze by boli dietne. A naposledy sa hovorilo o tom, ze ten cholesterol vo vajicku je prave ten dobtry a nie ten zly. Neviem co na tom je. ja jem vsetko na co mam chut a k tomu si dam vzdy zeleninu. A ked ma byt vajicko dietne, tak potom skôr varene ako volske oko. volske oko je nie len ze nedietne ale drazdi zlcnik.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Barbara Pozri príspevok
no v tej zápražke máš múku, vajíčko je dietne, len som sa zacholesterovala
to áno, ale uvarenééééé múka sa dá dať, aj celozrnná
ja tiež milujem volské okááá preložené plátkom syra, alebo kúskami švarcvalskej šunky, mňáááám
0 0
ivantt ivantt

ivantt je offline (nepripojený) ivantt

obyčajný človek
no... este som len doobedoval a uz ma chytaju hlady.. nemozete uz skoncit s tymi volskymi ocami ??? bo si budem musiet ist kupit slaninu a spravit hemendex
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
ja skôr mám radši hemen.ex je to výdaj energie
0 0
Zuzka 335 Zuzka 335

Zuzka 335 je offline (nepripojený) Zuzka 335

Podľa mojich skúseností je najlepšou diétou (nie bez trápenia) l á s k a .
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...kua , radšej ani nečítam ..........šak sa to zvrháva ...a ako sa poznám , reakcie by nedali na seba dlho čakať ....zle by to skončilo ....
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

Zuzka 335 Pozri príspevok
Podľa mojich skúseností je najlepšou diétou (nie bez trápenia) l á s k a .
Ani taký fajný žlčníkový záchvat nie je na zahodenie
(len treba vydtžať = za 5 dní 3 kg a ani hladný som nebol )
0 0
petermikuláš petermikuláš

petermikuláš je offline (nepripojený) petermikuláš

220870 Pozri príspevok
Z mojich kedysi pekných 70kg som za 10rokov vyžierania pribral na súčasných 89,5kg/177výška,čo je moc .Tak som sa rozhodol nežrať a do konca roka schudnúť na 82 kg. Čo je asi 1,8 za mesiac.Túto tému som založil preto, aby som mal kotrolu a kritiku verejnosti.Priebežne budem, zadvať údaje,o tom , ako sa mi darí .Na narodky som si vyžiadal ,ako darček osobnú váhu .Bola mi kúpená taká čo odváži a aj zmeria množstvo tukov.Ja starý športovec som podľa tejto váhy skončil v udávanej tabuľke množstva tuku úplne mimo.26,4 % mňa tvorí tuk,pričom 15% je zdraviu prospešný tuk.Zo slušnosti k spotrebiteľom výrobca asi naschvál neudal do tabuľky poslednú kolonku pre vypapkané prasiatka(môj prípad).Tak NEŽEREM a verejne sľubujem do ježiška schudnem.Poprosím o vašu verejnú kontrolu.Môžete mi nadávať alebo povzbudzovať ,aj radiť ,ako na to.Robím to prvý krát ,tak sa mi vaše rady zídu.
to podstatné čo Vám chcem povedať je to, že pri problematike schudnutia nie je vôbec dôležité (a ani dobré) nejesť. Najdôležitejšie je "čo jesť".
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

petermikuláš Pozri príspevok
to podstatné čo Vám chcem povedať je to, že pri problematike schudnutia nie je vôbec dôležité (a ani dobré) nejesť. Najdôležitejšie je "čo jesť".
A koľko

Najlepšie je o 1-10 % menej, ako je výdaj energie = celá veda o diétach
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Vezmem psa a idem
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

220870 Pozri príspevok
Z mojich kedysi pekných 70kg som za 10rokov vyžierania pribral na súčasných 89,5kg/177výška,čo je moc .Tak som sa rozhodol nežrať a do konca roka schudnúť na 82 kg. Čo je asi 1,8 za mesiac.Túto tému som založil preto, aby som mal kotrolu a kritiku verejnosti.Priebežne budem, zadvať údaje,o tom , ako sa mi darí .Na narodky som si vyžiadal ,ako darček osobnú váhu .Bola mi kúpená taká čo odváži a aj zmeria množstvo tukov.Ja starý športovec som podľa tejto váhy skončil v udávanej tabuľke množstva tuku úplne mimo.26,4 % mňa tvorí tuk,pričom 15% je zdraviu prospešný tuk.Zo slušnosti k spotrebiteľom výrobca asi naschvál neudal do tabuľky poslednú kolonku pre vypapkané prasiatka(môj prípad).Tak NEŽEREM a verejne sľubujem do ježiška schudnem.Poprosím o vašu verejnú kontrolu.Môžete mi nadávať alebo povzbudzovať ,aj radiť ,ako na to.Robím to prvý krát ,tak sa mi vaše rady zídu.
Asi slabo makáš ako živnostník-samoživiteĺ....

ja ked som chcel dokončit zakázky pre ľudí, tak som sa nezastavil 18 hodín denne

a opasok na nohaviciach som musel pritiahnuť o 4 dierky...
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

no tak ja dnes este normalna strava, bo v chladnicke je fajnova plnena paprika ... a zostalo aj na zajtra
0 0
ivantt ivantt

ivantt je offline (nepripojený) ivantt

obyčajný človek
buchač Pozri príspevok
...kua , radšej ani nečítam ..........šak sa to zvrháva ...a ako sa poznám , reakcie by nedali na seba dlho čakať ....zle by to skončilo ....
no ved skus
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
lujza.j Pozri príspevok
Tonko podľa mňa žiadne: zemiaky, ryžu,
chleba iba na raňajky-celozrnný
cestovina iba doobeda, ale žiadna biela omáčka
ovocie iba doobeda okrem:banánov, hrozna
polievky žiadne zapražené
žiadne sladkosti
2-3l tekutín
pozor na kávu-odvodňuje
žiadnu kukuricu
jogurty nesladené pre chuť môžeš trochu nesky
R 2 pagáče +káva bez cukru nevipijem.
O 1L polotučné levimilk + 1ks pletenka sezamova+
0,5 L pivo
V 1ks káva +pivko a ešte uvidím
88,2 kg predchvíľou
môže byť?
Ale za celý deň som mal pohyblivú prácičku naskákal som sa po lešení ,ako malá koza.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..kozliatko, vynechaj to pivo a radšej si daj kúštik čokoládky na energiu...
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
ivantt Pozri príspevok
za tak kratku dobu tolko toho napisane o nežerem :-)) Ziadna dieta, ziadna delena strava. Jednoducho strava vyvazena, ku kazdemu jedlu vela zeleniny a hlavne pohyb, pohyb a pohyb. Jedni ci bike alebo pesi. Ja som za tyzden zhodil 5 kg a to som jedol vsetko doradu aj ked som cukrovkar. Ale preliezol som cele rohace. Vsetko sa odvija od toho, ako velmi clovek chce schudnut a co je ochotny obetovat. Dobre citate, obetovat, nie obedovat... dam si sladke, sup na bicykel. dam si mastne, sup okopavat kukuricu )) nasi stary rodicia jedli vsetko doradu ale nesedeli pri TV ( to by sme tu mnohí asi neboli ) ale pracovali, manualne pracovali, nie za pocitacom. Aj preto je dolezite spravit si pauzu na cvicenie alebo zrychlenu chôdzu. Hi, aby som aj trosicku podpichol rencu, da sa schudnut aj bez nikotinu CIgaretky a spor nejdu dokopy.... hmmm... teraz nechcem pocut tvoje slova na moju adresu
takze ludkovia, ziadne delene stravy ci diety, tam je jojo efekt zaruceny. vyvazena strava a pohyb, dostatok pohybu...
Svätá pravda.Ja som začal priberať hneď ,ako som prestal huliť.keď mi vrzlo v hlave tak padlo aj 60 za deň.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

220870 Pozri príspevok
R 2 pagáče +káva bez cukru nevipijem.
O 1L polotučné levimilk + 1ks pletenka sezamova+
0,5 L pivo
V 1ks káva +pivko a ešte uvidím
88,2 kg predchvíľou
môže byť?
Ale za celý deň som mal pohyblivú prácičku naskákal som sa po lešení ,ako malá koza.
Ten obed sa mi vôbec nepáči. Takto dlho po lešení skákať nebudeš ...

(a mlieko sa ani nepočíta do množstva vypitých tekutín)
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Vtip je v tom, že organizmus je užasne prisposobivý,

jesť len 3 ľahké jedlá denne, znamená signalizovať organizmu, že sú časy biedy a preto, by si mal nazhromaždiť, čo najviac tukov pre ešte horšie
obdobia, ktoré možu prísť.

Najlepšie sa dá schudnúť tak, ked si zahryzneš niečo malé každé 3 hodiny, napr. 2 okružteky chleba s nejakou nátierkou a zeleninou

takto signalizuješ organizmu, sa nemusí ničoho obávať a nemusí si ukladať tukové zásoby.

Ostatné tak ako v predchádzajúcich príspevkoch, žiadné čokoládky pivo alkohol a mastné jedla, a ak tak len v nedeľu,

vtedy si možeš dať čo chceš.

Viem o čom hovoríš, ja mám 185 cm výšky a od 105 do 115 kg váhy.
Naposledy upravil Indeed : 05.09.11 at 18:34
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať