Zavrieť

Porady

tresne oznamenie na neznameho pachatela

Dobry den chcela by som sa spytat ako by mali policajti postupovat respektíve co sa roby ked poda tresne oznamenie na neznameho pachatela, kedže mam znameho mladistvy, ktory dostal na diskoteke riadnu nakladacku nevie od koho netusi preco jednoducho vysiel vonku za roh urobyt potrebu a zrazu ho niekto zo zadu stiahol na zem kopacka do tvare a už tam boli viacery..., chlapec ma vybyte predne zuby, pery a tvar opuchnute. V lekarskej sprave sa pise doba liecenia min. 2 tyždne.... v danom momente chlapec nevedel co ma robyt pozbieral umyl sa vsetko prisiel domov lahol si rano bol na pohotovostii poobede na policii.... Lenže u nas su policajti v takychtoo pripadoch pomaly nic sa neriesi podla skusenosti znamych ako sa ma pokracovat viem že v tom diskobare je vonku nad vychodom kamera neviem ci je na bokoch nikto vraj nic nevidel co sme sa pytali a nechceme to nechat tak bolo to bezdovodne a nasledky ostanu( myslim zuby) poradte dakujem vsetko je to cerstve tento vykend
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    tanyka Pozri príspevok
    Dobry den chcela by som sa spytat ako by mali policajti postupovat respektíve co sa roby ked poda tresne oznamenie na neznameho pachatela, kedže mam znameho mladistvy, ktory dostal na diskoteke riadnu nakladacku nevie od koho netusi preco jednoducho vysiel vonku za roh urobyt potrebu a zrazu ho niekto zo zadu stiahol na zem kopacka do tvare a už tam boli viacery..., chlapec ma vybyte predne zuby, pery a tvar opuchnute. V lekarskej sprave sa pise doba liecenia min. 2 tyždne.... v danom momente chlapec nevedel co ma robyt pozbieral umyl sa vsetko prisiel domov lahol si rano bol na pohotovostii poobede na policii.... Lenže u nas su policajti v takychtoo pripadoch pomaly nic sa neriesi podla skusenosti znamych ako sa ma pokracovat viem že v tom diskobare je vonku nad vychodom kamera neviem ci je na bokoch nikto vraj nic nevidel co sme sa pytali a nechceme to nechat tak bolo to bezdovodne a nasledky ostanu( myslim zuby) poradte dakujem vsetko je to cerstve tento vykend
    1. na diskotéke nie je WC?

    2. policajti by mali možno vypočuť nejakých svedkov, ktorí boli na diskotéke (aj ten známy mohol označiť pár ľudí, ktorí tam boli). Môžu tiež osloviť majiteľa kamerového systému, aby im poskytol záznam. Prečo si myslíš, že polícia nekoná? Informoval policajtov, že na budove sú kamery?

    3. Ak páchateľov nezachytila kamera, bude ťažké ich nájsť.

    4. neverím, že to bolo bez dôvodu - nejaký dôvod musel byť (hádka na diskotéke, alebo možno to bol majiteľ domu, na ktorý robil svoju potrebu).

    GabiZ je offline (nepripojený) GabiZ

    GabiZ
    Ak sa v takýchto prípadoch nekoná okamžite a nezavolá sa polícia, tak potom je to veľmi ťažké dokazovanie. Môže mať potvrdenie od lekára a podať trestné oznámenie za ublíženie na zdraví, ale čo dôkazy? Ak spomenul ten kamerový systém, ako napísal Chobot, polícia na základe trestného oznámenia môže požiadať o záznam. Otázne je, či na ňom niečo bude. Čo sa týka svedkov, tiež ak tomu niečo na diskotéke predchádzalo, možno by sa dali určiť "prípadní" útočníci, ale všetko závisí od okolností, čo sa tam vlastne dialo. Lebo ťažko je to bez priamych dôkazov určovať, kto to mohol byť. Ak by to bolo tak, ako píšeš, že nevie kto a nič sa na diskotéke neudialo, tak potom to mohli byť okoloidúci, proste ktokoľvek a tým pádom je vypátranie páchateľa takmer nemožné. Keby bol políciu zavolal hneď, možno by bola šanca, ale takto to moc na úspech nevidím. Nemal chlapec (mladistvý) aj vypité a preto to neriešil cez políciu hneď?

    tresne oznamenie na neznameho pachatela

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.