Zavrieť

Porady

Ako lacno poslať balík z Číny?

Ahojte,

prehľadal som Poradu, no nenašiel som zatiaľ odpoveď na svoju otázku "Ako lacno poslať balík z Číny?". Ide o cca 10 kilový balík šatstva, ktoré si tam niekto kúpil a preprava poštou vyjde na šialených 11 € za kilo.

Ďakujem
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

felix1 je offline (nepripojený) felix1

ja felix1
Ak mas kontakty, posli to po utecencoch z Ciny. Pockas si na nich za Ukrajinsko - Slovenskou hranicou
Ale teraz vazne. Je to kseft, a za kseft sa plati. Kazdy vie ze v cine sa dakupit kopie handier za babku. Ak chces dovazat lacnejsie ako trhovnicka mafia ( alebo osoba ako si ju pomenoval ,, Niekto,, ) asi na to nemas kontakty a najdi si normalnu pracu

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom... Letko
Ty si aký spisovateľ
Vo všetkom, čo si napísal, sa mýliš. Nechcem prepraviť kópie handier, nechcem dovážať a mám normálnu prácu. Len tu potrebujem dopraviť balík a 11 € za kilo sa mi zdá veľa. Vôbec nejde o obchod, tobôž nie o zárobok. Ide len o ušetrenie súkromných peňazí.

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

lujza.j
len pre porovnanie tvojich šialených 11e za kg.ja som včera posielala balím mužovi do DE, váha cca. 1 300g za 19e, ale ked musíš tak musíš tak neviem kto má viac fňukať

BIZAL je offline (nepripojený) BIZAL

BIZAL
Letko Pozri príspevok
Ahojte,

prehľadal som Poradu, no nenašiel som zatiaľ odpoveď na svoju otázku "Ako lacno poslať balík z Číny?". Ide o cca 10 kilový balík šatstva, ktoré si tam niekto kúpil a preprava poštou vyjde na šialených 11 € za kilo.

Ďakujem
ber to, je to dobra cena

Ako lacno poslať balík z Číny?

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.