Zavrieť

Porady

Ospravedlnenie od TV

Zdravím,
viem, že tu už podobné témy boli ale mám s tým naozaj problém. Problém je podobný- problémy aj s pre niekoho jednoduchými cvikmi, stále obavy čo ma čaká, ako sa strápnim. Už len keď sa začne hodina, tak a cítim úplne hrozne. Pri cvičeniach napr. vo dvojiciach, skupine je to o to horšie, že vždy to zlyháva na mne a na to nemá skoro nikto nervy. Nie je to o tom, že sa stále niečomu vyhýbam na iných predmetoch je to normálne a rada s predchádzajúcich tém, dohodnúť sa s telocvikárom tiež nie je nič platná, pretože si asi myslí, že nič dôležitejšie neexistuje a iným spôsobom ako ospravedlnenkou sa z hodiny nedá uliať. Niekde som čítal, že niekto mal vybavenú ospravedlnenku od doktora pre problémy s chrbticou (skolióza), no mne kvôli tomu doktor odporúčal ešte o to viac cvičiť ale myslím si, že hranie volejbalu tomu určite nepomôže (najskôr cviky na lopte atd.). Zaujímalo by ma ako si vybaviť ospravedlnenku a na čo najdlhšie. THX
Usporiadat
Téma je uzavretá.
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
jozka56 Pozri príspevok
s vybavovaním ospravedlneniek nemám skúsenosti,ale prečo máš ten stres, nám stále nechceš povedať....a tam je problém....a ako si sa dostal na poradu, há
asi bol v strese a klikol nechtiac
0 0
nico_1 nico_1

nico_1 je offline (nepripojený) nico_1

hm..u obvodaka asi nepochodim.. jedni ze nejaky iny
0 0
nico_1 nico_1

nico_1 je offline (nepripojený) nico_1

kaslite uz na to.. dik za snahu...sice nie vzdy ale aspon nieco
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
nico_1 Pozri príspevok
nechápem co som nevysvetlil dostatocne xD ako fakt som sa tu rozpisal dost... nejde mi to a ked sme v skupine vsetkym leziem na nervy...
To ti naozaj nijaký šport nejde? Čo si robil na základnej?
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Neber život príliš vážne, aj tak z neho nevyviazneš živý. Skús ten telocvik nebrať tak vážne. Svoju nemotornosť otoč na srandu. Predpokladám, že máš iné predmety, ktoré ťa bavia alebo dokonca v nich vynikáš. Snáď ťa z telocviku nenechajú prepadnúť.
1 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

nico_1 Pozri príspevok
hm..u obvodaka asi nepochodim.. jedni ze nejaky iny
tak toto vysvetli, no poďme
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

a ja keď som mala v úväzku v minulom tisícročí TV tak som dávala za 1 všetkým, ktorí mali cvičky, tepláky a vyžehlené biele tričko na hodinách TV, 2 som nedala potešilo
0 0
nico_1 nico_1

nico_1 je offline (nepripojený) nico_1

no on mi nechce napisat ospravedlnenku ani po chorobe na tyzden (nezvyknem byt casto chory)
0 0
nico_1 nico_1

nico_1 je offline (nepripojený) nico_1

marjankaj Pozri príspevok
To ti naozaj nijaký šport nejde? Čo si robil na základnej?
ulieval sa a ked to neslo tak som behal
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

tak choď spať...a na hodiny TV nemaj stres, tam by nemal byť veď nejde o život.....
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

pozri aj tu,mozno najdes nejaku radu http://www.porada.sk/t88821-nemozem-...a-telesnu.html
0 0
nico_1 nico_1

nico_1 je offline (nepripojený) nico_1

Gabi03 Pozri príspevok
Neber život príliš vážne, aj tak z neho nevyviazneš živý. Skús ten telocvik nebrať tak vážne. Svoju nemotornosť otoč na srandu. Predpokladám, že máš iné predmety, ktoré ťa bavia alebo dokonca v nich vynikáš. Snáď ťa z telocviku nenechajú prepadnúť.
Dik...
0 0
nico_1 nico_1

nico_1 je offline (nepripojený) nico_1

arizona Pozri príspevok
pozri aj tu,mozno najdes nejaku radu http://www.porada.sk/t88821-nemozem-...a-telesnu.html
dik to uz mam nastudovane
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

si včera pozeral Maratónec...máš stres
0 0
nico_1 nico_1

nico_1 je offline (nepripojený) nico_1

jozka56 Pozri príspevok
si včera pozeral Maratónec...máš stres
nechapem ale idem spatxD... tak dik setkym co sa snazili pomoct
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

a však nám povedz, kam chodíš do školy, možno toho TV učiteľa zmákneme
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

nico_1 Pozri príspevok
nechapem ale idem spatxD... tak dik setkym co sa snazili pomoct
si mal pozerať....krásny film...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
video1983 Pozri príspevok
buchac ty by si poslal rodica za ucitelom pretože decko je lenive cvicit! to je teda riesenie!

NICO tam tahaj na dvor cvicit a nesed na riti doma pri PC potom sa cudujes ze mas skoliozu
...videjko ...moje riešenia nepoznáš .........

Máš malé dieťa ešte , keď podrastie , spomeň si na mňa a porozmýšľaj ....

Ja netrvdím , že by som šiel za učiteľom kvôli takejto prkotine ...šak ma čítaj pozorne a nie iba to , čo je vidno...
Čo sa týka TV , ani neriešim ....blbosť jak traky ...s tým by na mňa dievky nešli , už len preto , že som bol aktívny športovec

Len tak mimochodom ...svojho času dcéra nechala vysokú školu kvôli jednému asistentovi ...dodnes neviem podrobnosti , nakoľko mi to ženské povedať nechceli v tej dobe ...
Vedeli dobre , prečo tak činia ...
Asistent by horko - ťažko plakal do vankúša na odd. traumatológie ....
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
arizona Pozri príspevok
Juraj, to nemyslis vazne?

Predstav si toho chudaka ucitela,ktory za nic nemoze...taketo obvinenie mu moze pokazit cely zivot. Nielen pracovny,ale aj sukromny. Ved to nie je sranda
Aj keby dokazal svoju nevinu, takyto "punc" sa s nim moze niest dlhe roky...
A to len za to, ze chce od deciek,ktore dnes maju aj tak malo pohybu, aby ho mali aspon trochu na hodinach telocviku?


Oi, nepravdive obvinenie je trestny cin, takze nenavadzaj mladez na blbosti
...nenavádzam ....nakoľko v dnešnej dobe je mládež už tak vyjesexovaná , až hrôza .....stačí si len tie videa tu alebo tam pozrieť ,ktoré zasrani užna ZŠ točia a vytáčajú učiteľov do biela ....
0 1

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať