Zavrieť

Porady

Chcel by som odporucit jednu stranku proti podvodnym firmam

Dobry den chcel by som odporucit jednu stranku proti podvodnym firmam. Sam som sa stal pred par mesiacmi obetou podvodu, a vec sa doteraz riesi. Kedze na slovensku som nenasiel ziadnu stranku, kde by sa dala staznost alebo take podvodne firmy nahlasit, a staznosti na SME nejak nefunguju, tak som si dal namahu a vytvoril som vlastne stranky, a hotovo.

stranka sa vola podvodnefirmy.sk


viem ze vo svete funguju podobne stranky preto nechapem preco je slovensko na tom pozadu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kom0dus je offline (nepripojený) kom0dus

    kom0dus
    pevne verim, ze kazde podanie na nejaku firmu bude pravdive. Ale vysetrovat to samozrejme nebudem. to nieje ulohou stranky. Taktiez kazda dotknuta osoba sa moze branit reagovanim na prispevky, formou diskusie.

    Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

    Ice dive
    inak len tak pre zaujímavosť, ako máš ošetrené, že niekto uvedie na tvojej stránke firmu xy, a firma xy ťa bude žalovať, za poškodzovanie svojho mena... ako dokážeš, že zadávateľ písal pravdu resp. že len danú spoločnosť neohováral... preto si myslím, že takáto stránka ešte neexistuje, lebo ich majitelia sa obávajú súdnych dohier..

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    kom0dus Pozri príspevok
    pevne verim, ze kazde podanie na nejaku firmu bude pravdive. Ale vysetrovat to samozrejme nebudem. to nieje ulohou stranky. Taktiez kazda dotknuta osoba sa moze branit reagovanim na prispevky, formou diskusie.
    ....budíííííček .......


    Aby Teba nevyšetrovali ...

    Nie každému sa chce diskutovať ....

    Bude sa brániť , reagovať trestným podaním .....

    kom0dus je offline (nepripojený) kom0dus

    kom0dus
    ebay som pridal iba koli testovaniu a to bude odstranene.

    buchac: ale preco to potom vo svete funguje, ale na slovensku nemoze?

    day je offline (nepripojený) day

    day
    buchač Pozri príspevok
    ....budíííííček .......


    Aby Teba nevyšetrovali ...

    Nie každému sa chce diskutovať ....

    Bude sa brániť , reagovať trestným podaním .....
    kom0dus Pozri príspevok
    ebay som pridal iba koli testovaniu a to bude odstranene.

    buchac: ale preco to potom vo svete funguje, ale na slovensku nemoze?
    http://www.porada.sk/t170203-zodpove...prispevky.html

    Halli je offline (nepripojený) Halli

    Halli
    Nie je to zlý nápad, ale mám zlý pocit z toho , že tu nie sme ešte natoľko vyspelí, aby sme tieto informácie využívali pre dobro ostatných...skôr si myslím, že tam budeš mať veľa ohováračov a neprajníkov, znevážovanie konkurencie . Vieš tu sú ľudia zvyknutí strkať hlavu do piesku, ak má otvoriť hubu na správnom mieste..ale ak chce ublížiť spôsob si vždy nájde., hlavne poza chrbát...
    No ale držím Ti palce a budem sledovať vývoj na tvojej stránke, lebo o podvodníkov skutočne núdze u nás niet...

    kom0dus je offline (nepripojený) kom0dus

    kom0dus
    vdaka za prispevky. Na stranku pridam nejake registracne podmienky, zasady uzivania.

    na margo staznosti.sme.sk, tato stranka vobec neplni svoju ulohu, skor je to sluzba. Ako dlho trva podanie staznosti a jej nasledne uverejnenie? kolko ludi sa moze stat obetou podvodu za tento cas? /iba prioklady

    taktiez, vobec sa nikde neriesia pracovne podmienky, mzdy, a podobne. Bratranec tento rok skoncil vysku, techniku, nastupil do nemenovanej energetickej firmy, a platia mu minimalnu mzdu + peniaze cash na ruku.
    vraj, ked sa mu nepaci, nech si hlada robotu inde.

    aj toto su podvody, aj tieto firmy patria medzi podvodne firmy.

    alebo policia.. riesia staznosti.sme podvodne praktiky policie? ked mi pred par rokmi ukradli v autobuse vak s mobilom a notebookom, a na policii mi do oci povedali, ze oni kradeze nevysetruju?

    alebo uradnici, pre ktorych je clovek iba zatazou?

    alebo lekari v nemocniciach, ktori sa bez vsimneho ani na vas nepozru? //cest vynimkam.

    tak presne take nieco chcem riesit na stranke. a nie nejake primitivne staznosti, co riesia na sme.

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    kom0dus Pozri príspevok
    vdaka za prispevky. Na stranku pridam nejake registracne podmienky, zasady uzivania.

    na margo staznosti.sme.sk, tato stranka vobec neplni svoju ulohu, skor je to sluzba. Ako dlho trva podanie staznosti a jej nasledne uverejnenie? kolko ludi sa moze stat obetou podvodu za tento cas? /iba prioklady

    taktiez, vobec sa nikde neriesia pracovne podmienky, mzdy, a podobne. Bratranec tento rok skoncil vysku, techniku, nastupil do nemenovanej energetickej firmy, a platia mu minimalnu mzdu + peniaze cash na ruku.
    vraj, ked sa mu nepaci, nech si hlada robotu inde.

    aj toto su podvody, aj tieto firmy patria medzi podvodne firmy.

    alebo policia.. riesia staznosti.sme podvodne praktiky policie? ked mi pred par rokmi ukradli v autobuse vak s mobilom a notebookom, a na policii mi do oci povedali, ze oni kradeze nevysetruju?

    alebo uradnici, pre ktorych je clovek iba zatazou?

    alebo lekari v nemocniciach, ktori sa bez vsimneho ani na vas nepozru? //cest vynimkam.

    tak presne take nieco chcem riesit na stranke. a nie nejake primitivne staznosti, co riesia na sme.
    No na tvojej stránke to bude určite fungovať perfektne.
    Škoda že nie aj v reálnom svete.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Len nezacni s tym, ze budes staznosti na tej stranke delit na primitivne a tie "ine"...

    Niekto je nestastny,ked ho podvodnik pripravi aj o 100€ .
    A taky, co v "nevyhodnom ksefte" pride o milion, tak ten asi nebude vypisovat na web,ale ma ine paky .-)

    Inak, drzim palce, nech ti ten tvoj elan vydrzi :-)

    kom0dus je offline (nepripojený) kom0dus

    kom0dus
    dobry den,
    chcel by som iba dodat, ze vdaka porade som tu nasiel pravnika ktory sa poskytol, ze bude poskytovat pravne poradenstvo online na stranke a gratis na zavazne podvody, takze super. som rad, ze na tejto stranke su super ludia ochotni pomoct. vdaka!!

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    kom0dus Pozri príspevok
    vdaka za prispevky. Na stranku pridam nejake registracne podmienky, zasady uzivania.

    na margo staznosti.sme.sk, tato stranka vobec neplni svoju ulohu, skor je to sluzba. Ako dlho trva podanie staznosti a jej nasledne uverejnenie? kolko ludi sa moze stat obetou podvodu za tento cas? /iba prioklady

    taktiez, vobec sa nikde neriesia pracovne podmienky, mzdy, a podobne. Bratranec tento rok skoncil vysku, techniku, nastupil do nemenovanej energetickej firmy, a platia mu minimalnu mzdu + peniaze cash na ruku.
    vraj, ked sa mu nepaci, nech si hlada robotu inde.

    aj toto su podvody, aj tieto firmy patria medzi podvodne firmy.

    alebo policia.. riesia staznosti.sme podvodne praktiky policie? ked mi pred par rokmi ukradli v autobuse vak s mobilom a notebookom, a na policii mi do oci povedali, ze oni kradeze nevysetruju?

    alebo uradnici, pre ktorych je clovek iba zatazou?

    alebo lekari v nemocniciach, ktori sa bez vsimneho ani na vas nepozru? //cest vynimkam.

    tak presne take nieco chcem riesit na stranke. a nie nejake primitivne staznosti, co riesia na sme.
    No Sme si overuje,nakoľko sa jedná o ohováranie,má to ošetrené právnikmi.A čo sa lekárov týka priprav sa na našich právnikov.
    Pozor na spoločnosť DPTDR s.r.o. a MZ-Bau a ich konateľa - Marcel Zubaľ . Dlží peniaze svojim zamestnancom a živnostníkom. Konateľom firmy DPTDR s.r.o. sa momentálne stal Juraj Murín. Okrádanie svojich zamestnancov o mzdy pokračuje. Prosím všetkých aby sa nedali oklamať a s menovanými osobami sa nepúšťali do styku. Ich pôsobenie je v Banskej Bystrici.

    laurisko je offline (nepripojený) laurisko

    laurisko
    My by sme radi upozornili na podvodne stranky ktore si zaplatili banner reklamy na atlas.sk a propaguju prostriedok na prestatie s fajcenim. Vola sa to realquit. V skutocnosti nam prisli nejake tobolky bez ucinku a aj slovenskeho textu a zlozenia. Upozornujem ze ide o podvod. Nemame doklad a nevieme ako to vratit. Tak sme rozbalili ze skusime. Zial pisu na www.zn.sk ze je to podvod a zneuzili tam fotku jedneho herca. Pozor na realquit.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    kom0dus Pozri príspevok
    Dobry den chcel by som odporucit jednu stranku proti podvodnym firmam. Sam som sa stal pred par mesiacmi obetou podvodu, a vec sa doteraz riesi. Kedze na slovensku som nenasiel ziadnu stranku, kde by sa dala staznost alebo take podvodne firmy nahlasit, a staznosti na SME nejak nefunguju, tak som si dal namahu a vytvoril som vlastne stranky, a hotovo.

    stranka sa vola podvodnefirmy.sk


    viem ze vo svete funguju podobne stranky preto nechapem preco je slovensko na tom pozadu.
    Že si nenašiel ....hm , málo - slabo si hľadal .....

    http://podpisalsom.webnode.sk/

    K tej Tvojej stránke ....zatiaľ sa nedá hodnotiť , nakoľko je v zárodku ...

    No hneď E- bay zadrieť ako podvodnú firmu , tak to chce odvahu - alebo by som nazval neskúsenosťou , nakoľko Ebay je len sprostredkovateľ obchodu a nie predajca ...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.