Zavrieť

Porady

veštica

Najde sa niekto kto pozná dobrú vešticu ? Náte sňou skúsennosti.
Usporiadat
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
Milá Maca 10, možno aj tak sa nebudeš vedieť rozhodnúť. A počítaj s tým, že sa možno dozvieš niečo, čo vôbec nechceš vedieť. Niekedy je lepšie nevedieť.
0 0
SERVIS SERVIS

SERVIS je offline (nepripojený) SERVIS

Veru, radšej nebuďme zvedavé, ja som išla k poslednej s tým že mi povie dobrú správu, ale bohužial povedala práve to čo som nechcela počuť a veľmi ma to zobralo. Takže ak nemáte dobré nervy, tak radšej pokoj s nimi.
0 0
zita7 zita7

zita7 je offline (nepripojený) zita7

Ahoj Maca 10,
pani Majka má číslo 0902/354769. Už som s ňou bola a rozprávali sme sa aj o tejto našej téme. Hovorila som jej, že niekto na fórum napísal, že si neželá aby bol jej kontakt zverejnený. Nie je to pravda. Nemá s tým problém. Skôr jej vadí, že nebolo vysvetlené, že je z okolia Bratislavy a nemôže sa preto stretnúť s niekým napr. z okolia Košíc. Ďalej si nehovorí že je veštica, neveští z kariet alebo z niečo takého. Ináč ona je tá, ktorá odpovedá na otázky v časopise markíza /na konci časopisu, myslím odpovedá veštica/. Skús jej zavolať a sama si potom môžeš zrovnať svoje myšlienky. Snáď ti to pôže.
0 0
zita7 zita7

zita7 je offline (nepripojený) zita7

Píšeme tu o vešticiach a čo tak bosorky. Pozerala som si jednu webovú stránku, kde sú všelijaké kúzla. Celkom pekné čítanie, len keby to bolo naozaj všetko pravda. Veštkyne nám hovoria budúcnosť a bosorky nám pričarujú trebárs našu životnú lásku. Keď si to tak človek číta, niekedy má pocit, že by to aj mohlo niekedy fungovať. Myslíte si, že naozaj môže niečo také existovať. Dokáže niekto svojou silou vôle niečo také dosiahnuť. Napríklad rozišli sme sa s priateľom a nejakým kúzlom, silou vôle že na to intenzívne myslím, zvrátime osud. Zoberme si aj také kamene. Hovorí sa, že majú na nás vplyv. Sú kamene na lásku, šťastie, zdravie atď., respektíve by to mali ovplyvniť. Alebo je to tým, že sme to len my, slabí ľudkovia /slabé nátury/, ktorí sa dáme ovplyvniť? Čo ty na to damian
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Neviete niekto čo znamená keď sa mi snívalo že som šla vlakom a videla som všade myš? Tak som sa zľakla až som sa zobudila a musela sa vopchať k manželovi....
0 0
ivetab14 ivetab14

ivetab14 je offline (nepripojený) ivetab14

Určite vešticu nevyhľadávaj. Možno v jednej oblasti sa ti bude dariť, ale má to určite aj negatívne dôsledky. Poznám ľudí, ktorí doteraz trpia, pretože sa na veštice spoliehali. Netreba sa s týmito vecami zahrávať. Nie vždy, čo nás veľmi láka je to správne. Aj deti, keď niečo nepoznajú, láka ich to. A môže to byť nebezpečné.

Myslím to naozaj vážne. Je to veľmi nebezpečné.
0 0
lorelei lorelei

lorelei je offline (nepripojený) lorelei

ivetab14 Pozri príspevok
Určite vešticu nevyhľadávaj. Možno v jednej oblasti sa ti bude dariť, ale má to určite aj negatívne dôsledky. Poznám ľudí, ktorí doteraz trpia, pretože sa na veštice spoliehali. Netreba sa s týmito vecami zahrávať. Nie vždy, čo nás veľmi láka je to správne. Aj deti, keď niečo nepoznajú, láka ich to. A môže to byť nebezpečné.

Myslím to naozaj vážne. Je to veľmi nebezpečné.
Dovolim si nesuhlasit a vyjadrit svoj nazor.

V prvom rade my si riadime svoj zivot a oyplyvnujeme sa sami roznymi faktormi. Niekedy su to pocity, city, spolocnost, rodina atd.....myslim,ze toho tu uz bolo dost popisane. A samozrejme su aj ine vplyvy,ktore my neovplyvnime....

Možno v jednej oblasti sa ti bude dariť, ale má to určite aj negatívne dôsledky.
Dualita sa to vola. Treba poznat aj negativa, aby sme si ovela viac vazili pozitiva a vedeli rozpoznat dobre od zleho. Kto chce ist k vestici,mal by o tych veciach aj nieco vediet, co mozno ocakavat, o com to vobec je, a verit predovsetkym sam sebe.

Poznám ľudí, ktorí doteraz trpia, pretože sa na veštice spoliehali. Netreba sa s týmito vecami zahrávať.
To moze byt aj pravda,ak su ti ludia na vyrokoch inych zavisli, pripadne trosku labilnejsi, ale predovsetkym ovplyvnitlenejsi. Vacsinou hra ulohu zufala situacia, kde potrebujeme nejake riesenie a hladame ho u cudzej osoby. Vlozime sa s maximalnou doverou.To by nebolo take zle, lebo cest ludom - vesticiam, ktore maju skutocne dane, aby to co robia, robili. Su vsak aj osoby, ktore si len myslia,ze su vestice, a zarabaju si takymto sposobom. Trpiet mozeme, ked sa poddame situacii. Vzdy je nejake riesenie, a nic nie je len tak. Treba prehodnocovat doterajsi zivot a to aj bez vestenia, a porozmyslat,preco sa nam to a to stalo, poucit sa z toho, lebo nas to zasa moze dobehnut - to su ti smoliari vecni - tak si hovoria, ale nepochopili, kde robia , a ze vobec robia niekde chybu aj oni. Nemozeme sa vsak riadit niekym, bez vlastneho zvazenia a posudenia svojej vlastnej situacie, v akej sa nachadzame. Takze je pravda - nezahravajme sa s vlastnym zivotom.
Nie vždy, čo nás veľmi láka je to správne. Aj deti, keď niečo nepoznajú, láka ich to. A môže to byť nebezpečné.
Myslím to naozaj vážne. Je to veľmi nebezpečné.

Ale dospely clovek je skusenejsi, ako dieta. Vie lepsie, aj ked nie vsetko rozpoznat nebezpecenstvo od bezpecneho. A nakoniec, kto vie vzdy dopredu,ze koname spravne? To je na dlhu debatu. Pokial clovek neskusi, nemoze povedat,ze vie o com hovori. Iba pocul a moze predpokladat. Alebo vie - z pocutia, ale nespoznal - na vlastnej kozi.Tym nemyslim teraz nejake extremy - na ktore nemame, ani fyzicky ani psychicky.


Neobhajujem tu vestice, ale ani nechcem odsudzovat tie, ktore skutocne vedia povedat o cloveku dost, a o jeho buducnosti a minulosti. Nieco na tom je, treba si len dat do kopy real s nadprirodzenym, a nasimi moznostami a schopnostami.


0 0
ivetab14 ivetab14

ivetab14 je offline (nepripojený) ivetab14

Ja som myslela skôr na to, odkiaľ berú veštice informácie a čo je v pozadí veštenia - preto je to nebezpečné.
0 0
ludo_centrum ludo_centrum

ludo_centrum je offline (nepripojený) ludo_centrum

ivetab14 Pozri príspevok
Ja som myslela skôr na to, odkiaľ berú veštice informácie a čo je v pozadí veštenia - preto je to nebezpečné.
Hmm, otázku si položila príliš technicky.
Odpoviem ti teda technicky (veľmi stručne), aby si tomu aspoň trochu porozumela.
Na svete existuje veľa rôznych databáz v počítačoch na uskladňovanie informácii. Keď chceš z nej čerpať nejakú informáciu, tak sa zvyčajne musíš nejako prihlásiť. Čim je informácia dôvernejšia, zvyčajne býva ťažšie sa k nej dostať (napríklad bankové účty a pod...). Je to forma ochrany, aby každý nemohol vidieť či narábať s danou informáciou. Len ten, kto má od nej kľúče (môžeme ho nazvať sprostredkovateľ). (Viď MATRIX 3 kľúčiar napríklad.).

Rovnako existuje teda forma všeobecného vedomia, ku ktorému máme absolútne všetci rovnakú možnosť prístupu, ale nie cez PC. Tento prístup je možný prostredníctvom našej schopnosti vnímať tieto informácie a čerpať z nich podľa možnosti rôzne skutočnosti.
Veľa ľudí sa ma spýtalo tiež podobnú otázku, že :"AKO TO ROBÍM"? Každý z nás používa iný spôsob ako "veštiť". Aj keď nemám rád slovo veštenie, je to všeobecne známe čo to znamená. Radšej používam TAROT-ové karty k vnútornej analýze človeka než na predpoveď jeho budúcnosti.
Takže poviem technicky, že používam TAROT-ové karty k čerpaniu týchto informácii z toho všeobecného vedomia a intuícia mi napovie podľa vytiahnutej karty v súvislosti s otázkou správnu odpoveď.

Vysvetliť sa to dá milión spôsobmi . Každý máme svoje slová a spôsoby a sme schopní chápať veci nejakým spôsobom atď... Niekomu vyhovuje na veštenie viac žena, niekomu radšej muž. Je to uhol pohľadu.
Na veštenie sa nepozeraj cez filter materiálneho sveta. Skús sa na to pozrieť cez svoje vnútro (srdce :-))
0 0
ivetab14 ivetab14

ivetab14 je offline (nepripojený) ivetab14

Odkiaľ sa vzalo to všeobecné vedomie?
Ja som veriaca a preto verím tomu, že existujú nadprirodzené veci a verím tomu, že existuje Pán Boh a on v Biblii odporúča nezaoberať sa veštením a podobnými vecami, lebo existujú aj zlé mocnosti, ktoré to veľmi dobre zneužívajú.

To len na vysvetlenie môjho postoja.
0 0
ludo_centrum ludo_centrum

ludo_centrum je offline (nepripojený) ludo_centrum

ivetab14 Pozri príspevok
Odkiaľ sa vzalo to všeobecné vedomie?
Ja som veriaca a preto verím tomu, že existujú nadprirodzené veci a verím tomu, že existuje Pán Boh a on v Biblii odporúča nezaoberať sa veštením a podobnými vecami, lebo existujú aj zlé mocnosti, ktoré to veľmi dobre zneužívajú.

To len na vysvetlenie môjho postoja.

Pokúsim sa znovu nejako zjednodušene.
Biblia ako taká je úžasná kniha. Človek tam nájde veľa právd ako aj princípov atď... Je však písaná v obrazoch (obrazne), čiže nesmieme ju brať vždy úplne doslovne. Tam sa deje veľa ťažkých omylov ak si doslovne vysvetľujeme všetky texty v Biblii. Cirkev z toho ťaží. Človek, ktorý sa bojí, je ľahšie ovládateľný než ten, kto sa nebojí. A cirkev je krásny príklad takejto manipulácie. A pritom pravda je niekde inde.
Všeobecné vedomie sa nikde nevzalo. Je proste tu, všade medzi nami, rovnako ako boh. Všeobecné vedomie používaš aj ty aj všetci ľudia na zemi. Predstav si napríklad, že niekto dlho niečo rieši a nemôže to vyriešiť. A ty sa zjavíš tam, pozrieš na vec a v zlomku sekundy mu dáš riešenie. A pritom nevieš odkiaľ, lebo sa napríklad vo veci nevyznáš. Dostala si vnuknutie na základe tvojej uvoľnenosti a požiadavky okolia na riešenie. No a akurát si ty poskytla nezahltený voľný kanál pre prenos dát a tak bol použitý. Píšem to zjednodušene.

Že v biblii sa niečo píše o veštení je pravda. Je to nástroj, ktorý sa dá zneužiť, to je tiež pravda. Takí sa však dajú rýchlo odhaliť. Zlé sily sú všade a vo veľkej presile v aktuálnom čase a ich vplyv stále rastie. Ale to je na inú debatu.
Veštenie je teda forma schopnosti čítania informácie zo všeobecného vedomia a následne schopnosti ňou naložiť. Potom záleží na tom, aký je to veštec (kyňa), že akým spôsobom narába s tou informáciou.
Osobne neznášam ak odomňa chce niekto odpoveď že čo je lepšie to či ono. Skôr sa snažím s človekom dospieť k tomu, čo ho dovedie k vlastným rozhodnutiam. Pomáham odhaľovať len informácie ktoré mu boli utajené, alebo ich nedostal, alebo si ich nevšimol či im neprikladal dôležitosť. A nájdeme potom spoločne odpovede.
Je nevhodné zavádzať ľudí rôznymi predpoveďami atď... Osobne to nerobím, lebo tam prichádza k ovplyvňovaniu človeka.
Ale k ovplyvňovaniu dochádza aj pri čítaní bulváru, či pozerania televízora či iných zdrojov informácii. Akurát je pravda, že veštcom zvyknú ľudia veriť trošku viac (ak k nim už išli), pretože je to zahalené rúškom tajuplnosti.

Znovu, berte vy skúsení tieto info ako len veľmi stručné a podané mojim, mne blízkym jazykom tak, aby bol zrozumiteľný text.
Vy neskúsení, ak Vám príde nejaká otázka, spýtajte sa kľudne, bez emócii atď... Každému z nás vyhovuje niečo iné.
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
ludo oceňujem tvoj príspevok a úplne s ním súhlasím
0 0
Roberta 9 Roberta 9

Roberta 9 je offline (nepripojený) Roberta 9

chcem vas upozornit je mi jedno ku komu si pojdete dat vyvestit ale v ziadnom pripade si nedajte vestit u kaitana kosiciach. vestit som si u neho nebola ale je to podvodnik. pise ze ma dlhorocne skusenosti a to ma len asi 24 rokov. pyta si nehorazne peniaze, obnovuje stare vztahy, lieci zlate zily a podobne bludy. neverte mu a nenalette.
0 0
Sandy353 Sandy353

Sandy353 je offline (nepripojený) Sandy353

mam s tym tiez skusenosti
volala som viacerim vesticiam a viac nez polovica mi povedali to iste
az na jednu ktora mi hovorila nieco ine ako tie ostatne co mi nejde do hlavy pretoze ako moze jeden povedat nieco a druhy nieco ine ved len jednu buducnost mam nie?
0 0
zuhl zuhl

zuhl je offline (nepripojený) zuhl

Ako som tu už niekde písala, len nechoďte k Gine - mediálnej hviezde.
0 0
ludo_centrum ludo_centrum

ludo_centrum je offline (nepripojený) ludo_centrum

Sandy353 Pozri príspevok
mam s tym tiez skusenosti
volala som viacerim vesticiam a viac nez polovica mi povedali to iste
az na jednu ktora mi hovorila nieco ine ako tie ostatne co mi nejde do hlavy pretoze ako moze jeden povedat nieco a druhy nieco ine ved len jednu buducnost mam nie?
Áno, máš pravdu a nie, nemáš pravdu. Rovnako ťažko položená otázko-odpoveď...
Ťažko sa dá odpovedať v písmenkách na takýto pohľad ako tu píšeš ty. Nie si však sama, kto sa takto pýta, že prečo ten povedal tak a iný inak. Hmm.. na toto som si vymyslel takého príklady:
- pohár má objem napríklad 1L. Nachádza sa v ňom 0,5L tekutiny. Otázka znie, je pohár z poly prázdny, alebo do polovice plný?
Tak napríklad pesimista povie že je z poly prázdny a optimista, že je do poly plný (takto nejako by asi reagovali psychológovia).
Nech ale je už odpoveď akákoľvek, obidve sú správne. Takže len ty si musíš vybrať tú tvoju.
Takto nejako je to asi aj s budúcnosťou každého z nás. Niečo je určené, nemenné a dotvárame si to my sami našim pohľadom na svet, život atď... a samozrejme našimi skutkami, prácou atď...
Ovplyvňuje nás rovnako každá jedna informácia či z TV, rádia bulváru, alebo od veštca či kamarátky, ako aj od neznámych ľudí. Rovnako sme ovplyvnení aj prostredím (ľudským, prírodným/geografickým).... Jednoducho všetko má na nás vplyv. Základný smer sme si však vždy vybrali a tu ho už len dotvárame podľa našich možností, túžob ...

Ale opakujem, toto je príliš ťažká téma na písanie možného vysvetlenia v pár riadkoch. Možno ti to však pomohlo. Ak nie, skús položiť ďalšiu otázku.
0 0
mariro mariro

mariro je offline (nepripojený) mariro

Najlepsie je neposudzovat.Neodsudzovat ludi veriacich, ani tych ktori navstivia vesticu.Je to nasa volba co si vyberieme, a ked neskusime, tak nevieme.Vsetko ma svoje caro.i ked sa urcite najdu i neferove vestice, ale zatial som sa s takou nestretla.Ja mam svoju oblubenu, ktoru z casu na cas navstivim,ked to uz potrebujem.
Mne vzdy dobre vyvestila vestica Drahomira z Cachtic,teraz byva aj v telke,vela mi aj pomohla, a vobec nebolo jej vestenie "nebezpecne".A hoci viackrat rozkladala karty , stale sa opakovali tie iste karty, takze nieco na tom je, ze su osoby, ktore maju zrejme nejaku danost aby vestili.Potvrdilo sa mi vzdy, co mi vestila.Je to na kazdom z nas co si vyberieme a comu verime.Pracuje i s energiou , vzdy idem od nej nabita a plna elanu.
Dakujem pani Drahomira....
0 0
Sandy353 Sandy353

Sandy353 je offline (nepripojený) Sandy353

podla mna existuju ludia, ktory len ked na cloveka pozru tak vidia napriklad ci je chory alebo co ho caka (takymto ludom viac doverujem)
a potom su ludia ktori maju mozno nejake vestecke kurzy a robia to takym sposobom ze clovek im zavola a oni mu polozia vela otazok na ktore odpovedaju so samymi omackami ved podla mna to nie je problem naucit sa co znamenaju jednotlive karty a to ako sa rozhadzu je proste nahoda

ja to nejak tak rozdelujem ze su ludia ktori maju naozaj take schopnosti ze to vedia vycitit alebo to nejako vidia a su take spolocnosti kde patri niekolko vestic ktore chodia do prace tak ako my ostatni na 8cky a 12tky
0 0
kitky kitky

kitky je offline (nepripojený) kitky

COGITO ERGO BOOM
ivetab14 Pozri príspevok
Odkiaľ sa vzalo to všeobecné vedomie?
Ja som veriaca a preto verím tomu, že existujú nadprirodzené veci a verím tomu, že existuje Pán Boh a on v Biblii odporúča nezaoberať sa veštením a podobnými vecami, lebo existujú aj zlé mocnosti, ktoré to veľmi dobre zneužívajú.

To len na vysvetlenie môjho postoja.
Ja chapem vseobecne vedomie ako energiu nabitu informaciami, ktora tu po nas zostava, aj ked uz my nie sme.
Hovorim tomu INFORMACNE POLE.
V tej energii je uplne vsetko z kazdeho jedneho z nas, predovsetkym myslienky. Sila myslienky by mal byt samostatny vedny odbor.
Nasa dusa, to je vlastne ta energia, ktora nas opusta v momente smrti, ale zostava tu po nas.
Energia je nesmrtelna.
Troska zjednodusene ale snad zrozumitelne.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Dostala som srdiečko s textom( v češtine):
"Jdi za svým srdcem. Až budeš odchádzet z tohoto světa, vezmeš s sebou jen svou duši." Som toho názoru, že duša tu zostane do pohrebu a po pohrebe opúšťa túto zem. To je môj názor.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať