Zavrieť

Porady

veštica

Najde sa niekto kto pozná dobrú vešticu ? Náte sňou skúsennosti.
Usporiadat
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

Súhlasím s tým,že človek by mal ísť k veštici len vtedy,keď nevie,akým smerom ísť....ale to musí byť fest situácia...ja osm bola u 3 veštíc a každa hovoril ao niečom inom...no poviem Vám,po tej poslednej som sa zaprisahala,že už to nikdy neurobím...vyzerala jak diabol a to doslova,človek mal normálne strach s ňou sedieť v jedej miestnosti a povedala mi také veci,že som týžden nespala...a to nepreháňam...naštastie a pane Bože daj,aby sa to NIKDY nesplnilo,sa nenaplnilo nič...klopem na drevo...moja kamarátka chodila k jednému veštcovi a do bodky sa jej to splnilo...ale povedal jej aj tie zle veci...a chodila dovtedy ako živá mŕtvola...vedela,čo sa stane...musí to byť strašný pocit....
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

Človek sa zbytočne stresuje...o tom to celé je...
0 0
Tadeas Tadeas

Tadeas je offline (nepripojený) Tadeas

S prekvapením som zistil, že tu jestvuje takato tema. Moja sestra sa už dlhšie zaobera myšlienkou ist k veštici, keďže sa v jednej zásadnej veci nevie rozhodnúť. Dal by mi niekto kontakt na dobrú vešticu v Blave alebo okolí?
0 0
Ja1000 Ja1000

Ja1000 je offline (nepripojený) Ja1000

Tadeas Pozri príspevok
S prekvapením som zistil, že tu jestvuje takato tema. Moja sestra sa už dlhšie zaobera myšlienkou ist k veštici, keďže sa v jednej zásadnej veci nevie rozhodnúť. Dal by mi niekto kontakt na dobrú vešticu v Blave alebo okolí?
Pre Tadesa: link na super babu:je to webová stránka vestiaren.estranky.cz/(musím to napísať takto, lebo ma nepustil web vytvoriť klasický odkaz) je zo Senca, treba sa telefonicky objednať. Na stránke najdeš mobil. Ale bacha, je fakt dobrá!!! A hlavne vie poradiť, resp. naznačiť kam by si sa mal uberať. Potom je už len na Tebe čo urobíš. Nemusíš sa strachovať, ani Tvoja sestra, ona je natoľko inteligentná, že nehovorí žiadne katastrofické scenáre a pod. Prajem Ti príjemný zážitok - ja som ho mala veľmi dlho. Thumbs up
0 0
Olivia6 Olivia6

Olivia6 je offline (nepripojený) Olivia6

Téma veštíc ma vždy nadvihne zo stoličky. Prevažná väčšina mojich kamarátok takýchto ľudí vyhľadáva a myslia si, že sú o krok vpred. Omyl. Nedozvedia sa nič. Štatisticky som zistila, že každý veštec je len osoba s lepšími pozorovacími schopnosťami (pretože musí, inak nezarobí) a na konkrétne otázky dávajú obyčajné všeobecné odpovede. Ak Vám časom aj dajú konkrétnejšiu odpoveď, to len preto, že z Vás nebadane vytiahli to, čo potrebovali vedieť, aby sformulovali predmetnejšiu vetu. A tak sa každá žena dozvie, že má gynekologické problémy (no ktorá ich nemá??), dozviete sa, že Vám slabne zrak, máte problémy s trávením (kto ich nemá, keď každý z nás najmenej 1x týždenne poruší stravovací režim), že Vás bolí chrbát (mimochodom, každá vnútorná fyzická potiaž sa väčšinou zrkadlí aj navonok), že nemáte práve najideálnejší vzťah a že sa neobklopujete len ľuďmi, ktorým môžete veriť, že Váš šéf má na Vás negatívne vplyvy a že Vám na psychickom pokoji nepridávajú ani Vaše deti . Toto všetko Vám povie aj „obyčajný“ človek. Po skúške zo psychiatrie mám ja osobne všetkých veštcov v kategórii „disociatívna a konverzná porucha“ – celé im to prináša jeden obrovský zisk – schopnosť manipulovať ľuďmi (a zarábať na tom nemalé peniaze), obhajujú sa slovami, že pomáhajú. A absolútne súhlasím so všetkými, ktorí písali o tom, že takýchto „mudrcov“ vyhľadávajú predovšetkým ľudia v psychickej tiesni a s veľkými telesnými problémami. Samozrejme, nie je im čo vyčítať, nerobia nič iné, len hľadajú pomoc. No tým prvým odporúčam skôr rozhovor s partnerom, rodinou, návštevu dobrého kamaráta, ktorý Vás naozaj pozná alebo psychológa, s ktorým sami nájdete vhodné a hlavne produktívne riešenia. Tým druhým, tí nech sa zveria do rúk lekárov, ktorým dôverujú, oporu nech hľadajú vo svojich blízkych a príp. alternatívnych metódach, ak majú pocit, že samotná medicína západného sveta na to nestačí.
A za ďalšie, nechápem, prečo ľudí v pokoji ukolíše pocit, že život je vopred daný, veď ak by to bolo tak, bola by to katastrofa! Existovali by veci, ktoré by ste ani najväčším úsilím nedokázali zmeniť, hoci by ste nekonečne túžili po tom, aby sa niečo stalo alebo nestalo. To sa Vám páči? Všetko, všetko bude také aké si to urobíte. Samozrejme, že žijeme medzi ľuďmi a preto sa ich akcie premiešavajú s tými našimi, niečo je presne tak ako chceme my, niečo o štipku ovplyvnené skutkami iných, no povedzte, čo neviete na Vašom zmeniť? Keď si poviete, že nechcete byť s partnerom, tak s ním zajtra nebudete a 100 veštíc môže povedať, že budete spolu navždy alebo naopak, 100 veštíc môže povedať, že zmeníte zamestnanie, ak vy viete, že nechcete a že urobíte niečo pre to, aby ste ostali na pôvodnom mieste. Celé je to príčina : dôsledok, manipulácia : sugescia. Všetci, ktorých láka vidina vedenej budúcnosti by sa mali zamyslieť nad tým, čo od toho očakávajú a snažiť sa zmeniť to vlastnou vôľou a vlastnými činmi.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Olivia6 - je to Tvoj názor. Ale ja s ním nesúhlasím. Nie že by som vyhľadávala veštice, ale mám na takého veci iný pohľad. Ja tvrdím, že je niečo medzi nebom a zemou. Nie každý tomu verí, ale možno príde čas, že sa o tom presvedčíš. Nezhadzuj veštice a kartárky, niektoré sú veľmi dobré a povedia Ti aj to, čo ukrývaš pred svetom na dne duše strašne dávno. Neviem síce odkiaľ si, ale v apríli bude v BA festival -Dni zdravia, v máji bude v Pezinku a v Martine. Možno keby si sa tam išla pozrieť, prišla by si na iné myšlienky.
0 0
Olivia6 Olivia6

Olivia6 je offline (nepripojený) Olivia6

Ja nikoho neodsudzujem, netrvám na tom, aby 6 miliárd ľudí na tejto planéte zdieľalo môj názor. Mám ho na základe vlastných skúseností, sama som sa tvrdo presvedčila o tom, čo dokáže sugescia urobiť so životom a aj preto si myslím to, čo si myslím. Ak to niekomu pomáha, ok. Ak niekto vidí svoj komplikovaný život vo farebných dvojrozmerných obrázkoch vytlačených na papieri alebo sa spolieha na veštecké slová iných, je to v poriadku, ja som si len ukradla trochu priestoru v tejto diskusii aj na protinázor.
0 0
motylik7 motylik7

motylik7 je offline (nepripojený) motylik7

telo zrelej ženy a duša mladej dievčinky ...viac
Pravda je asi niekde uprostred. Sú ľudia, ktorí vedia a vidia viac ako iní ľudia a sú aj tzv. veštci, ktorí chcú na ľuďoch iba zarobiť.
Nečítala som celý tento blog, ale mám tiež svoje skúsenosti. Kedysi dávno (keď som bola mladá ) som bola dvakrát u veštice a to čo mi predpovedala, sa mi aj splnilo, hoci som tomu ani trochu neverila. Mojej mame napr. predpovedali dve veštice nezávisle od seba tie isté veci, čo je minimálne zaujímavý jav. Tie predpovede sa zatiaľ naplnili asi na 70 %, viac nie.
Dobrá veštica sa dá spoznať ľahko: vie nielen o veciach, ktoré sa nám ešte len stanú, ale vie povedať aj veci z našej minulosti a prítomnosti
0 0
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
Bola som pri jednej takej veštici. Skôr by som ju nazvala dobrá žena. Fakt vedela veľa z minulosti a nielen z minulosti. Videla som na nej, že mi niektoré zlé veci ani nechcela povedať. Ale to, čo ma čakalo podľa nej, sa fakt hneď začalo plniť. Povedzte mi odkiaľ to mohla vedieť, keď sa ma napr. o synovi nespýtala ani slovíčko a iba mi hovorila. A povedala aj pravdu o manželovi a to sa ma vôbec na také niečo ani nepýtala. Toto fakt nemohla vedieť od nikoho. A nebola to iba taká bežná vec. A ináč pomohla aj môjmu vnúčikovi. Takže neúshlasím s názorom, že všetci si iba zarábajú. U tejto dobrej žienky to tak určite nebolo. Peniaze nepýtala žiadne. Kto chce, ten jej dá. A každý dá koľko uzná za vhodné. Ona pritom nepovedala ani pol slova na to kto jej koľko dal.
0 0
Tadeas Tadeas

Tadeas je offline (nepripojený) Tadeas

Ďakujem, Ja 1000, za informáciu. Želám všetko dobré!
0 0
Inečka Inečka

Inečka je offline (nepripojený) Inečka

kalkulka Pozri príspevok
Bola som pri jednej takej veštici. Skôr by som ju nazvala dobrá žena. Fakt vedela veľa z minulosti a nielen z minulosti. Videla som na nej, že mi niektoré zlé veci ani nechcela povedať. Ale to, čo ma čakalo podľa nej, sa fakt hneď začalo plniť. Povedzte mi odkiaľ to mohla vedieť, keď sa ma napr. o synovi nespýtala ani slovíčko a iba mi hovorila. A povedala aj pravdu o manželovi a to sa ma vôbec na také niečo ani nepýtala. Toto fakt nemohla vedieť od nikoho. A nebola to iba taká bežná vec. A ináč pomohla aj môjmu vnúčikovi. Takže neúshlasím s názorom, že všetci si iba zarábajú. U tejto dobrej žienky to tak určite nebolo. Peniaze nepýtala žiadne. Kto chce, ten jej dá. A každý dá koľko uzná za vhodné. Ona pritom nepovedala ani pol slova na to kto jej koľko dal.
Ahoj Kalkulka, mohla by si mi dať kontakt na túto dobrú vešticu? Vďaka.
0 0
Ja1000 Ja1000

Ja1000 je offline (nepripojený) Ja1000

Olivia6 Pozri príspevok
Téma veštíc ma vždy nadvihne zo stoličky. Prevažná väčšina mojich kamarátok takýchto ľudí vyhľadáva a myslia si, že sú o krok vpred. Omyl. Nedozvedia sa nič. Štatisticky som zistila, že každý veštec je len osoba s lepšími pozorovacími schopnosťami (pretože musí, inak nezarobí) a na konkrétne otázky dávajú obyčajné všeobecné odpovede. Ak Vám časom aj dajú konkrétnejšiu odpoveď, to len preto, že z Vás nebadane vytiahli to, čo potrebovali vedieť, aby sformulovali predmetnejšiu vetu. A tak sa každá žena dozvie, že má gynekologické problémy (no ktorá ich nemá??), dozviete sa, že Vám slabne zrak, máte problémy s trávením (kto ich nemá, keď každý z nás najmenej 1x týždenne poruší stravovací režim), že Vás bolí chrbát (mimochodom, každá vnútorná fyzická potiaž sa väčšinou zrkadlí aj navonok), že nemáte práve najideálnejší vzťah a že sa neobklopujete len ľuďmi, ktorým môžete veriť, že Váš šéf má na Vás negatívne vplyvy a že Vám na psychickom pokoji nepridávajú ani Vaše deti . Toto všetko Vám povie aj „obyčajný“ človek. Po skúške zo psychiatrie mám ja osobne všetkých veštcov v kategórii „disociatívna a konverzná porucha“ – celé im to prináša jeden obrovský zisk – schopnosť manipulovať ľuďmi (a zarábať na tom nemalé peniaze), obhajujú sa slovami, že pomáhajú. A absolútne súhlasím so všetkými, ktorí písali o tom, že takýchto „mudrcov“ vyhľadávajú predovšetkým ľudia v psychickej tiesni a s veľkými telesnými problémami. Samozrejme, nie je im čo vyčítať, nerobia nič iné, len hľadajú pomoc. No tým prvým odporúčam skôr rozhovor s partnerom, rodinou, návštevu dobrého kamaráta, ktorý Vás naozaj pozná alebo psychológa, s ktorým sami nájdete vhodné a hlavne produktívne riešenia. Tým druhým, tí nech sa zveria do rúk lekárov, ktorým dôverujú, oporu nech hľadajú vo svojich blízkych a príp. alternatívnych metódach, ak majú pocit, že samotná medicína západného sveta na to nestačí.
A za ďalšie, nechápem, prečo ľudí v pokoji ukolíše pocit, že život je vopred daný, veď ak by to bolo tak, bola by to katastrofa! Existovali by veci, ktoré by ste ani najväčším úsilím nedokázali zmeniť, hoci by ste nekonečne túžili po tom, aby sa niečo stalo alebo nestalo. To sa Vám páči? Všetko, všetko bude také aké si to urobíte. Samozrejme, že žijeme medzi ľuďmi a preto sa ich akcie premiešavajú s tými našimi, niečo je presne tak ako chceme my, niečo o štipku ovplyvnené skutkami iných, no povedzte, čo neviete na Vašom zmeniť? Keď si poviete, že nechcete byť s partnerom, tak s ním zajtra nebudete a 100 veštíc môže povedať, že budete spolu navždy alebo naopak, 100 veštíc môže povedať, že zmeníte zamestnanie, ak vy viete, že nechcete a že urobíte niečo pre to, aby ste ostali na pôvodnom mieste. Celé je to príčina : dôsledok, manipulácia : sugescia. Všetci, ktorých láka vidina vedenej budúcnosti by sa mali zamyslieť nad tým, čo od toho očakávajú a snažiť sa zmeniť to vlastnou vôľou a vlastnými činmi.
Nedá mi nezareagovať na Tvoj obsiahli príspevok, v ktorom si chcela presvedčiť ľudí o Tvojom uhle podľadu na danú tému. Každý z nás má svoj uhol pohľadu a tak to má byť. Ale to že Ty si práve natrafila na "podvodníkov" neznamená že všetci patria do jedného vreca. Určite Ti uškodili, lebo Ti zobrali nádej na to, že okrem matérie existuje aj niečo viac a že sú medzi nami takí ktorí to chápu a sú v tom dobrí. Poradím Ti ako sa z toho dostaneš a ber to fakt ako dobrú radu, začni čítať knihy od Edgara Cayce a veľa toho pochopíš. Je škoda že Ťa odsunuli na druhú koľaj a Ty si sa nechala.
0 0
marina8 marina8

marina8 je offline (nepripojený) marina8

Ja1000 Pozri príspevok
Nedá mi nezareagovať na Tvoj obsiahli príspevok, v ktorom si chcela presvedčiť ľudí o Tvojom uhle podľadu na danú tému. Každý z nás má svoj uhol pohľadu a tak to má byť. Ale to že Ty si práve natrafila na "podvodníkov" neznamená že všetci patria do jedného vreca. Určite Ti uškodili, lebo Ti zobrali nádej na to, že okrem matérie existuje aj niečo viac a že sú medzi nami takí ktorí to chápu a sú v tom dobrí. Poradím Ti ako sa z toho dostaneš a ber to fakt ako dobrú radu, začni čítať knihy od Edgara Cayce a veľa toho pochopíš. Je škoda že Ťa odsunuli na druhú koľaj a Ty si sa nechala.

Tajemství kroniky Ákáše
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
Nedá mi nezareagovať na Tvoj obsiahli príspevok, v ktorom si chcela presvedčiť ľudí o Tvojom uhle podľadu na danú tému. Každý z nás má svoj uhol pohľadu a tak to má byť. Ale to že Ty si práve natrafila na "podvodníkov" neznamená že všetci patria do jedného vreca. Určite Ti uškodili, lebo Ti zobrali nádej na to, že okrem matérie existuje aj niečo viac a že sú medzi nami takí ktorí to chápu a sú v tom dobrí. Poradím Ti ako sa z toho dostaneš a ber to fakt ako dobrú radu, začni čítať knihy od Edgara Cayce a veľa toho pochopíš. Je škoda že Ťa odsunuli na druhú koľaj a Ty si sa nechala.

0
sp
existencia logicky /rozumovo/ nevysvetliteľných javov je evidentná - to však vôbec neznamená, že niektorí ľudia majú právo si uzurpovať názory na vysvetlenie takýchto javov / všetky interpretácie sú čisto hypotézy /
takým jednoduchým príkladom je liečenie pomocou byliniek - všeobecne si každý vie naštudovať ktorá bylinka dobre pôsobí na určitú chorobu - ak k tomu pridáme zopár "učinkuvzpruživých" formuliek - je dielo dokonané - naše zmysly sú oklamané tajomnom -
tieto účinky sú dokázané napr. tzv. placebo efektom

nemožno tu hovoriť o nadprirodzených schopnostiach, ale o manipulácií s podvedomím

všeobecne sa ľudia zaujímajú o SVOJE / vlastné / : vzťahy, láska, zdravie, peniaze, práca -
čiže spektrum otázok a odpovedí sa točí len a len okolo týchto aspektov
Naposledy upravil hanelie : 24.02.09 at 08:41
0 0
Olivia6 Olivia6

Olivia6 je offline (nepripojený) Olivia6

Nedá mi nezareagovať na Tvoj obsiahli príspevok, v ktorom si chcela presvedčiť ľudí o Tvojom uhle podľadu na danú tému. Každý z nás má svoj uhol pohľadu a tak to má byť. Ale to že Ty si práve natrafila na "podvodníkov" neznamená že všetci patria do jedného vreca. Určite Ti uškodili, lebo Ti zobrali nádej na to, že okrem matérie existuje aj niečo viac a že sú medzi nami takí ktorí to chápu a sú v tom dobrí. Poradím Ti ako sa z toho dostaneš a ber to fakt ako dobrú radu, začni čítať knihy od Edgara Cayce a veľa toho pochopíš. Je škoda že Ťa odsunuli na druhú koľaj a Ty si sa nechala.

Prepáčte, ale mýlite sa. Mne žiadny z tých "podvodníkov" ako ste ich nazvali vy neuškodili, práve naopak, veľmi mi pomohli, pretože mi otvorili oči tým, že ma utvrdili v tom, že sa danými vecami nemám zaoberať, pretože neexistujú a zbytočne mnou manipulujú. Čistá sugescia. Dozviete sa, že Vás niečo čaká a neminie a či chcete alebo nie, ovplyvní Vás to vo viacerých rozhodnutiach, ktoré v živote urobíte. Ja takéto limity nepotrebujem, rozhodujem sa jedine na základe vlastnej logickej úvahy, na základe minulých skúseností a na základe vlastných rozumom nachádzaných vzťahov medzi javmi, nepotrebujem na to vedomie vedenia inými, magické myslenie či symboliku. Knihy Edgara Cayca som čítala, nie je to jediná ezoterika, ktorá mi prešla rukami, no rovnako som sa zaujímala aj o vedecké práce a biologické vnímanie sveta, nielen preto, že mám za sebou štúdium medicíny a preto si myslím, že mám väčšiu možnosť rozhľadu a možnosti posúdiť validitu oboch teórií sveta. V mojom príspevku som netvrdila, že za veštcami nemajú chodiť tí, ktorí tomu veria, veď tomu sa ani nedá zabrániť, povedala som svoj názor a ponúkla svoj pohľad na riešenie medziľudských a osobných problémov. A ako hovoríte o odsunutí na druhú koľaj, je to úplne naopak. Nemám pocit, že som na nesprávnej ľudskej alebo vedomostnej úrovni a už vôbec nemám pocit, že ak niektoré veci neberiem duchovne, som "menší" človek, pre mňa je moje vnímanie mojou slobodou a nelimitovanosťou fiktívnym osudom. Len toľko som chcela povedať.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Daku vesticu, co vie vyvestit krizu nemate? Bo teraz taku treba.
0 0
Olivia6 Olivia6

Olivia6 je offline (nepripojený) Olivia6

Určite to vedia všetky :-D
0 0
Ja1000 Ja1000

Ja1000 je offline (nepripojený) Ja1000

Ľuďom netreba brať nádej a práve tak Tvoj prvý príspevok pôsobil. Prepáč ale vysoká škola ešte nie je zárukou objektivity a jednoznačnej pravdy. Nechaj ľudí nech sa každý rozhodne podľa vlastných úvah a svojho pohľadu na svet. Ja osobne by som vôbec nevidela štúdium medicíny ako smerodajné, pretože v tejto oblasti to až tak ružovo nevyzerá (hlavne keď zlyhá technika). Jedno ma však zaujalo na Tvojom príspevku - že si prečítala veľa ezoterických kníh. Možno Ťa k tomu primälo Tvoje podvedomie a ani o tom nevieš. Absolventi medicíny ktorí majú za sebou niekoľko rokov praxe a patria medzi skúsených, neodsudzujú oblasť duchovna, práve naopak. Z toho mi jednoznačne vyplýva že máš ešte málo rokov a veľa sebavedomia.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
kukučka Pozri príspevok
V kútiku duše ti drieme tvoje vlastné rozhodnutie, nato nepotrebuješ vešticu. Stačí odpoveď na jedinú otázku, chceš to? Ak áno, tak to urob.
niekedy u mna aj v strede duše takom maličkom a ja obieham a obieham dookola vo svojich zaužívaných kolajach
0 0
ludo_centrum ludo_centrum

ludo_centrum je offline (nepripojený) ludo_centrum

Olivia6 Pozri príspevok
Téma veštíc ma vždy nadvihne zo stoličky. Prevažná väčšina mojich kamarátok takýchto ľudí vyhľadáva a myslia si, že sú o krok vpred. Omyl. Nedozvedia sa nič. Štatisticky som zistila, že každý veštec je len osoba s lepšími pozorovacími schopnosťami (pretože musí, inak nezarobí) a na konkrétne otázky dávajú obyčajné všeobecné odpovede. Ak Vám časom aj dajú konkrétnejšiu odpoveď, to len preto, že z Vás nebadane vytiahli to, čo potrebovali vedieť, aby sformulovali predmetnejšiu vetu. A tak sa každá žena dozvie, že má gynekologické problémy (no ktorá ich nemá??), dozviete sa, že Vám slabne zrak, máte problémy s trávením (kto ich nemá, keď každý z nás najmenej 1x týždenne poruší stravovací režim), že Vás bolí chrbát (mimochodom, každá vnútorná fyzická potiaž sa väčšinou zrkadlí aj navonok), že nemáte práve najideálnejší vzťah a že sa neobklopujete len ľuďmi, ktorým môžete veriť, že Váš šéf má na Vás negatívne vplyvy a že Vám na psychickom pokoji nepridávajú ani Vaše deti . Toto všetko Vám povie aj „obyčajný“ človek. Po skúške zo psychiatrie mám ja osobne všetkých veštcov v kategórii „disociatívna a konverzná porucha“ – celé im to prináša jeden obrovský zisk – schopnosť manipulovať ľuďmi (a zarábať na tom nemalé peniaze), obhajujú sa slovami, že pomáhajú. A absolútne súhlasím so všetkými, ktorí písali o tom, že takýchto „mudrcov“ vyhľadávajú predovšetkým ľudia v psychickej tiesni a s veľkými telesnými problémami. Samozrejme, nie je im čo vyčítať, nerobia nič iné, len hľadajú pomoc. No tým prvým odporúčam skôr rozhovor s partnerom, rodinou, návštevu dobrého kamaráta, ktorý Vás naozaj pozná alebo psychológa, s ktorým sami nájdete vhodné a hlavne produktívne riešenia. Tým druhým, tí nech sa zveria do rúk lekárov, ktorým dôverujú, oporu nech hľadajú vo svojich blízkych a príp. alternatívnych metódach, ak majú pocit, že samotná medicína západného sveta na to nestačí.
A za ďalšie, nechápem, prečo ľudí v pokoji ukolíše pocit, že život je vopred daný, veď ak by to bolo tak, bola by to katastrofa! Existovali by veci, ktoré by ste ani najväčším úsilím nedokázali zmeniť, hoci by ste nekonečne túžili po tom, aby sa niečo stalo alebo nestalo. To sa Vám páči? Všetko, všetko bude také aké si to urobíte. Samozrejme, že žijeme medzi ľuďmi a preto sa ich akcie premiešavajú s tými našimi, niečo je presne tak ako chceme my, niečo o štipku ovplyvnené skutkami iných, no povedzte, čo neviete na Vašom zmeniť? Keď si poviete, že nechcete byť s partnerom, tak s ním zajtra nebudete a 100 veštíc môže povedať, že budete spolu navždy alebo naopak, 100 veštíc môže povedať, že zmeníte zamestnanie, ak vy viete, že nechcete a že urobíte niečo pre to, aby ste ostali na pôvodnom mieste. Celé je to príčina : dôsledok, manipulácia : sugescia. Všetci, ktorých láka vidina vedenej budúcnosti by sa mali zamyslieť nad tým, čo od toho očakávajú a snažiť sa zmeniť to vlastnou vôľou a vlastnými činmi.
Akési dosť tvrdé, nevnímajúc ten tvoj druhý príspevok, nazvem to vysvetlenie tohto prvého.
Vyjadriť svoj názor je treba. Ale otázka znie, či musíš pritom urážať tých ľudí tou nejakou diagnózou?
Ako silné hobby sa venujem Tarotovým kartám a skutočne si nemyslím, že trpím tou diagnózou . Podľa všetkého si práve ty, ktorá trpíš.

Prejav názor, ale neurážaj prosím. Rád by som ti pomohol prostredníctvom tarotových kariet aby si videla možný výsledok. Myslím, že by si sa mala ty pozrieť na tvoj vnútorný rozkol a uvidíš, že prestaneš urážať ľudí na okolí kvôli tvojim neúspechom.
Svojim spôsobom ťa ľutujem, nemáš to ľahké.
Prajem ti veľa poznania pre "otvorenie" očí.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať