Zavrieť

Porady

veštica

Najde sa niekto kto pozná dobrú vešticu ? Náte sňou skúsennosti.
Usporiadat
viera777 viera777

viera777 je offline (nepripojený) viera777

prepáčte - vlastným meno je Anna Krajíčková
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
viera777 Pozri príspevok
Prosím Vás, vie niekto kontakt na vešticu URU (vraj vlastným menom Anna Karíčková) z Trenčianskych Teplíc. Podľa toho čo som o nej čítala, má dobre referencie. Ak niekto viete na ňu kontakt, mohli by ste mi ho poskytnúť? Ďakujem
Kamaratka mi pisala ze v nejakom zenskom casopise bolo pisane o vestici, liecitelke Uru, alebo Ura z Trencianskych Teplic, co ma nejaky pripravok, co vie pomoct nastartovat oblicky vhodne uz len na dialyzu. Skusala som cez Google, ale nenasla som nic. Prosim, ak sa tu najde niekto kto by mi vedel dat kontakt, ci pomoct takyto kontakt ziskat, bola by som velmi velmi vdacna. Nepoznam nikoho z Trencianskych Teplic, ani rodinu ani kamaratky tam nemam, tak skusam takto cez vas. Moc dakujem za akukolvek informaciu
http://www.nanicmama.sk/ma-niekto-sk...ciansky-teplic

...ajajáááj ...
Približný počet výsledkov: 18 500 (0,05 sekúnd)
http://www.google.sk/search?client=o...hannel=suggest

Krajíčková: S mágiou sa neradno zahrávať, má svoje pravidlá
http://trnava.sme.sk/c/5129032/kraji...-pravidla.html
Anna Krajíčková (46) z Trenčianskych Teplíc je liečiteľka – veštkyňa Ura.
http://ozene.zoznam.sk/cl/10166/2455...m-tri-vestkyne

Anna Krajíčková - Praktik STIL, 256
Veľké Bierovce
91331 Veľké Bierovce

http://www.ico.r3.sk/home/34942742-a...--praktik-stil
1 1
pata3 pata3

pata3 je offline (nepripojený) pata3

mate niekto kontak alebo adresu na pani Zitu vešticu z KE?
piste na papa3
0 0
Polejovájanka Polejovájanka

Polejovájanka je offline (nepripojený) Polejovájanka

Ja som bola už asi u 5 veštíc, raz dokonca aj u muža, niekde vo Zlíne. To bol najvačší trapas, lebo som tam pricestovala asi po 5 hodinách som zistila, že má zamknuté a nikto ma nečakal ani nebral telefon. Teraz ked si neviem dat sama rady a potrebujem nasmerovat alebo si overit svoje rozhodnutia objednám sa u pani Alexandry z Prievidze........idem tam tak 1-2 x do roka. Je uprimná a nenaslubuje vám len to čo chcete počut, ale aj veci, ktoré vám nebudu sice v ten den príjemné ale pochopíte, že vám ich povedala preto aby vám pomohla. Potom mi napíšte, či máte na tutot pani rovnaký názor
Naposledy upravil arizona : 08.07.11 at 18:49
0 0
MikiHalasko MikiHalasko

MikiHalasko je offline (nepripojený) MikiHalasko

Moje meno je Halász, Mikuláš Halász. Som kreatívny a milujem online marketing. Rád pomáham ľuďom predávať svoje služby pomocou internetu. ...viac
Eva11 Pozri príspevok
Najde sa niekto kto pozná dobrú vešticu ? Náte sňou skúsennosti.
ahoj!
vôbec ti neodporucam vesticu, rozoberat preco nie je zbytocne. ak mas rada troska Boha, tak by si to nemela robit. on to totiz neznasa a hnevasa na tieto veci. ale vedz ze ludi stale miluje. skor sa naplnaj nim a hladaj odopved u neho nez u vestice. ak nepoznas boha skus pozriet tento letak . tu
0 0
Zoltan Miklos Zoltan Miklos

Zoltan Miklos je offline (nepripojený) Zoltan Miklos

Bývalý IT guru (teraz už len guru)... ...viac
MikiHalasko Pozri príspevok
ahoj!
vôbec ti neodporucam vesticu, rozoberat preco nie je zbytocne. ak mas rada troska Boha, tak by si to nemela robit. on to totiz neznasa a hnevasa na tieto veci. ale vedz ze ludi stale miluje. skor sa naplnaj nim a hladaj odopved u neho nez u vestice. ak nepoznas boha skus pozriet tento letak . tu
preco pripisujes bytosti tak dokonalej ako je Boh, ktory je ABSOLUTNA LASKA a DOKONALOST, take ludske vlastnosti ako su hnev a neznasanlivost? BOH je dokonale porozumenie - vidi nam do najhlbsej duse a pozna nas viac, ako my seba samych.... naozaj dokazes absolutne milujucej bytosti pripisat tieto vlastnosti? BOH sa nemusi hnevat a nemusi nikoho neznasat? preco by to preboha robil? No ja keby som bol bohom, urcite by som mal taketo primitivne ludske emocie v pazi....
0 0
Nokerla Nokerla

Nokerla je offline (nepripojený) Nokerla

Boh je vsemohuci, ale iba do tej miery, kde zacina ludska mysel.
0 0
MikiHalasko MikiHalasko

MikiHalasko je offline (nepripojený) MikiHalasko

Moje meno je Halász, Mikuláš Halász. Som kreatívny a milujem online marketing. Rád pomáham ľuďom predávať svoje služby pomocou internetu. ...viac
Zoltan Miklos Pozri príspevok
preco pripisujes bytosti tak dokonalej ako je Boh, ktory je ABSOLUTNA LASKA a DOKONALOST, take ludske vlastnosti ako su hnev a neznasanlivost? BOH je dokonale porozumenie - vidi nam do najhlbsej duse a pozna nas viac, ako my seba samych.... naozaj dokazes absolutne milujucej bytosti pripisat tieto vlastnosti? BOH sa nemusi hnevat a nemusi nikoho neznasat? preco by to preboha robil? No ja keby som bol bohom, urcite by som mal taketo primitivne ludske emocie v pazi....
Pán Boh nema rad vestenie, modly, ludmi vytvorene božstvá, a predstav si nepaci sa mu, ked sa neklanemejemu, ale jeho vytvorom, zaujimave vsak? Ale samozrejme ludí miluje, aj nas stvoril na svoj obraz my sa len musíme nechať naplnat nim samím
Boh tak miloval svet, že dal svojho jednorodeného syna, Pána Ježiša amen
0 0
focalor focalor

focalor je offline (nepripojený) focalor

zdravim,

urcite zivotne okolnosti ma nutia skusit aj tuto moznost, a preto by som poprosil, ak ma niekto dobre skusenosti s vestenim alebo jasnovidectvom v KE, tak aby mi zaslal kontakt na focalor@azet.sk, kedze diskusia je prilis obsiahla a blizsie informacie som nenasiel.

Dakujem,
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
focalor Pozri príspevok
zdravim,

urcite zivotne okolnosti ma nutia skusit aj tuto moznost, a preto by som poprosil, ak ma niekto dobre skusenosti s vestenim alebo jasnovidectvom v KE, tak aby mi zaslal kontakt na focalor@azet.sk, kedze diskusia je prilis obsiahla a blizsie informacie som nenasiel.

Dakujem,
Si muž...máš 28 - 29 rokov



Iniciálky Tvojho mena sú L. Vincent

...bývaš v Košickom kraji , Košice - Západ





...stačí ????...
0 1
elena.galova elena.galova

elena.galova je offline (nepripojený) elena.galova

Moje skusenosti s vestcami a vesticami su dost zle, mozem povedat, ze vyse 90% z nich su rozny samozvany sarlatani a vobec im nejde o to pomahat... Len tahaju peniaze. Vyskusala som ich uz vela, ale len jedna mi fakt pomohla. Je to pani z Bratislavy, okrem vestenia robi aj rozne kurzy a ma certifikat priamo z Mexickeho institutu parapsychologie. Fakt vie co robi, odporucam.
0 0
evilia1 evilia1

evilia1 je offline (nepripojený) evilia1

Skuste mi prosim niekto poradiť, pred necelým mesiacom ma okradli o poriadne velku ciastku penazi, strasne tažko sa s tým vyrovnavam a to hlavne koli tomu ze neviem kto to bol. Zijem na dedine a bol to len niekto taký kto ma pozna.Skuste mi priatelia niekto poradit, nepoznate nejakeho cloveka hypnotizera, jasnovidca ale ozaj dobreho ktorý by mi pomohol vniest do veci trochu svetla. Dakujem Vam
0 0
gerinno2000 gerinno2000

gerinno2000 je offline (nepripojený) gerinno2000

mohol by som poprosiť kontakt na p. Paulovičovú? Dakujem
0 0
elena11 elena11

elena11 je offline (nepripojený) elena11

zenskazmarsu Pozri príspevok
tak tie časopisy určite vyhľadám, ďakujem veľmi pekne, ani som netušila, že niečo také existuje. Aj ja súhlasím so Saharou, ale na druhej strane je tiež pravda, že kontakt na dobrú vešticu sa zháňa dosť ťažko ak niekto v našom blízkom okolí nemá skúsenosti s vešticou a nedokáže odporučiť
Ja som na veštice neverila, ale raz som zo zvedavosti zavolala do TV8 a povedala mi, že mi niekto zomrie a budem dediť. A že budem mať kvôli tomu neprijemnosti. Všetko do bodky sa mi splnilo.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Vestenie, co iba biznis?
http://www.sme.sk/c/6362938/vestenie-bez-blockov-a-zaruk.html
0 0
Džudi Džudi

Džudi je offline (nepripojený) Džudi

Ahojte, obraciam sa na Vás s prosbou či nemáte kontakt na parapsychologičku Magdalénu Šimkovú z Košíc ? Ak by sa našiel niekto budem veľmi vďačná. Možno ak s ňou máte aj nejaké skúsenosti , rada si prečítam každý názor . Čítala som o nej len v novinách. Pekný deň .
0 0
podhygmin:-) podhygmin:-)

podhygmin:-) je offline (nepripojený) podhygmin:-)

To aj tymto,s prepacenim chujovinam,aj niekto veri a este si aj za to zaplati?Chore!!!
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Džudi Pozri príspevok
Ahojte, obraciam sa na Vás s prosbou či nemáte kontakt na parapsychologičku Magdalénu Šimkovú z Košíc ? Ak by sa našiel niekto budem veľmi vďačná. Možno ak s ňou máte aj nejaké skúsenosti , rada si prečítam každý názor . Čítala som o nej len v novinách. Pekný deň .
...napíš jej ...

Magdaléna Šimková
Letná 16
04001 Košice

Číslo telefónu ale nedávaj .....keď je taká čája ...zistí si aj ona sama ....paraspojením ...
0 1
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Aj takto môže skončiť stretnutie s vešticou

http://www.pluska.sk/plus-7-dni/z-do...-bolo-zlo.html
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Vestenie je manipulacia s vedomim cloveka, s jeho psychikou.
Clovek takej vestici povie aj to, co nechce a ani si to neuvedomi. Najradsej mam tie v telke, co liecia rakovinu cez obrazovku,Odhanaju zlych duchov a ine somariny.

Mne je len divne, ze tomu naozaj ludia veria a ze do toho investuju peniaze.
mala som zazitok, nie s vesticou, ale clovekom, co sa zaobera"kynezologiou."
Bola to predavacka v obchode. Ja mam na to svoj nazor, ona nevedela, ze viem o tom, ze toto robi a takto vraj pomaha dyslektikom, zajakavym a pod.
Ked mi o tom hovorila, ako pomaha, pytala som,ze preco to vlastne robi za peniaze. ze keby som ja mala taku moc a vedela pomoct dietatu od zajakavosti,a pod..., tak to robim zadarmo,...na toto mi uz neodpovedala.

Toto iste je aj s tzv. VESTICAMi.
Spolieham sa na seba.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať