Zavrieť

Porady

veštica

Najde sa niekto kto pozná dobrú vešticu ? Náte sňou skúsennosti.
Usporiadat
komando komando

komando je offline (nepripojený) komando

NAJLEPŠIA VEŠTICA JE SOFA!Čitala som tu všetko a práve tu som získala čislo na skvelú jasnovidku zo skutočným darom a naozaj treba pochváliť toho kto ten kontakt sem dal Vola sa SOFA 0900511020 preistotu aby sa vedelo o akú ide.Teda vyskušala som kade čo ako každa zvedavá žena ,ale táto žena ma ohromila je presne o tom že keď má niekto dar hodia ho aj tak do vreca s podvodníkmi sa mi nepáči,,,ale keď som spokojna zaslúži si ten človek pochvalu.Povedala mi skutočnu pravdu omne a veci ktore sa mali udiat sa udiali-urobila ma štastnou,Ďakujem
0 0
beba13 beba13

beba13 je offline (nepripojený) beba13

Hmm ako ta mohla urobit veštica šťastnou, ked to čo ti povedala si už prežila,hadam si to šťastie nepostrehla aj bez nej??? A aku pravdu o tebe,to ti mohli povedat aj tvoji blízky,rodina a priatelia čo ta poznaju najlepšie.
0 0
Nokerla Nokerla

Nokerla je offline (nepripojený) Nokerla

Komando je evidentne ta vestica ....nick zalozeny dnes a vychvalovanie do nebies
0 0
Matis 13 Matis 13

Matis 13 je offline (nepripojený) Matis 13

Na tuto su vyborne referencie + ja sam s nou mam dobru skusenost. Pani Edit: 0908 710 772 (BA, Liscie Nivy, cislo si napamatam).
0 0
Zuzka05 Zuzka05

Zuzka05 je offline (nepripojený) Zuzka05

Ahoj,

nedalo mi a musím reaovať aj ja. Mám svoju skúsenost síce ešte veľmi čerstvú, ale aj na dnešnú dobu možem vyzdvyhnúť do všetkých superpozitívov. Nechala som si vyložit kartičky cez e-mailík a možem povedat že super. žiadny hnusný telemarketing za 3 eurá na minutu alebo aj viac. Ale pekne všetko krásne nafotené popisané uplne jasne aj pre mna :-) zdravíčko, práca, dcérky, mnžel, penižky, bývanie a dokonca aj ten moj :-) všetko som mala za 3 hodinky v mailiku a zaplatila som 10 euro a som maximálne spokojná. Pani je vlemi milá a ochotná :-) A všetko mi sadlo ako sa hovorí ako riťka na šerbel :-) kontakt je andrea@kartarka-vestkyne.cz
0 0
enad enad

enad je offline (nepripojený) enad

Nepoznáme náhodou niekoho, kto vie veštiť z kávy v Trnave? Niekoho, koho máte overeného?

Ďakujem
0 0
margaretka233 margaretka233

margaretka233 je offline (nepripojený) margaretka233

Hladam informacie alebo nejak email na dobry vesticu, som v zahranici a rada by som si buducnost citala .Nepozna niekto nejake vestice na predpovede na email?

Prosim kontaktujte na na: ivka233@yahoo.com

Dakujem

iva
0 0
777anna777 777anna777

777anna777 je offline (nepripojený) 777anna777

Dobry den

Ak ma niekto kontakt na p. Majku Hronsku, prosim poslite mi ho na mail: 555abebea555@gmail.com. Velmi by som potreboval jej pomoc. Vopred za to dakujem!

Anna
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Pridať pochvalu