Zavrieť

Porady

Med v Bratislave a okolí- kúpim...

ahojte. zima sa blíži a chcem si kúpiť med na zimu do čaju- nepoznáte nejakého včelára v BA a okolí? Zobral by som 5 kilo kvetového a 5 kilo lesného...
Ale fakt takého dobrého nejakého, nie nejaký čínsky med z Pekingu...
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

arizona je offline (nepripojený) arizona

arizona
Urob si vylet za hranice. V dedinkach v Rakusku mavaju vcelari oznamy ba domoch ,ze predavaju medik. Nemusis sa bat, ze je nejaky pancovany.

willma je offline (nepripojený) willma

willma
tak ja k tejto debate len toľko http://www.pohronie.sk/najlepsi-agat...-zo-siah/2253/ a je to pravda a poznám osobne a viem zabezpečiť aj s dovozom. Má rôzne druhy medu.
Naposledy upravil willma : 07.09.12 at 06:29

korela je offline (nepripojený) korela

korela
http://www.vcelarstvozajicek.sk/
Predáva aj v Avione pri Hypernove, len neviem, či po celý rok. Inak pred Vianocami určite.

kilala je offline (nepripojený) kilala

kilala
Predám kvalitný horský med od včelárky od Štiavnických vrchov B.Štiavnica- Pukanec,
horský tmavý i kvalitný agatový bledý pri väčšom množstve doveziem do BA.

Kontakt: 0903638820

katkup je offline (nepripojený) katkup

katkup
v Ba neviem poradit vcelara, lebo ja mam vzdy med od rodiny z Oravy, ale v Ba ked som narychlo potrebovala, tak som vyskusala Fresh Market - byvala Ikea a ten med bol naozaj vyborny

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

veronikasad
Stanko, urob si s rodinkou výlet na Devín. Pod ním sú stánky "domácich" včelárov. Kupovala som tam med v júni. Alebo napíš Zdenke 0705, mám výborný med od jej suseda.

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

! Stefan2005
.... lujza.j - a máš typ na lacnejší kvalitný med ?

P.s. ... je pravda, že som kúpil v Poľsku na trhu med od Štúrova - a bol o niečo lacnejší ako keby som ho kupoval tu u nás

bea je offline (nepripojený) bea

bea
V zelovoci v podchode na Hodžovom námestí mávajú dobrý domáci med, myslím že niekde od Dunajskej Stredy. Mávajú rôzne druhy.

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

lujza.j
Stefan2005 Pozri príspevok
.... lujza.j - a máš typ na lacnejší kvalitný med ?

P.s. ... je pravda, že som kúpil v Poľsku na trhu med od Štúrova - a bol o niečo lacnejší ako keby som ho kupoval tu u nás
no vieš vždy som si zohnala, aj teraz mám ľudí /min. 5,ale iba jeden je od BA/, ktorí mi vždy prinesú ak ešte majú /ale neviem tu dať kontakt, vždy to je niekto od niekoho/.tento rok som nakupovala už od prvého-agátového, lebo minulý rok bolo zle s medom a skoro som minula a už som potom nemala.posledné kilo na koštovku /slnečnicový/ som kupovala za 4e, ale tiež mi to priniesol kolega od Serede. takže asi tak.....

OS BA V je offline (nepripojený) OS BA V

OS BA V
Dobrý deň, ja kupujem med (slnečnicový, kvetový, agátový) priamo od výrobcu cena od 4,-€
do 5,-€ v obci Suchohrad, ktorý je veľmi dobrej kvality a pani ktorá ho predáva Vám veľmi rada porozpráva aj o mede a včeličkách.
Veľmi kvalitný med, dokonca vyhral 3. miesto na agrokomplexe, síce nie priamo v Bratislave ale dá sa dohodnúť, že Vám ho donesú http://vcelarstvoabraham.szm.com/
kopretinka tak za tých 6rokov hádam nejaký med už zohnal

jelalim je offline (nepripojený) jelalim

jelalim
10kg medu pre vlastnu spotrebu? OK, tak to asi kupujete do zasoby, tak na rok. Osobne by som kupil radsej 10kg medu od 10 vcelarov, ako od jedneho

Mal som par krat med, bol 100% poctivy, ale nevyhovoval mi.
Asi by som sa zblaznil, ak by som zistil, ze ho mam 10kg.

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.