Zavrieť

Porady

Skúšky v autoškole - nepripravená

Chcem sa opýtať, čo mám robiť keď sa necítim na to, aby som zajtra úspešne spravila skúšky v autoškole. Posledných pár jázd som mala hrozných, vobec nie som samostatná, stale váham ked mam nieco urobit, z vedlajsej na hlavnu, neviem sa poriadne zaradit do pruhov.. skusky su zajtra, dnes sme este boli na autocvicisku, ktore tiez neviem na stopercent, jedine co viem su testy. Je mi z toho na vracanie, dnes som cely den preplakala a zajtra sa mi tam absolutne nechce ist. Objektivne, ani ja by som si sama sebe vodicak nedala.. Uvazujem o tom, ze by som sa zajtra jednoducho nedostavila na skusky, zavolam instruktorovi ze nie som pripravena, zaplatim si mozno kondicne jazdy a necham to na neskor.. Uz som par noci prebdela, ani nejem, nespím, uz som z toho na nervy. A som si ista ze na tom nemam. Vie mi niekto poradit, co robit?
Usporiadat
Téma je uzavretá.
kamoska1 kamoska1

kamoska1 je offline (nepripojený) kamoska1

Marleau,keby sa vy..čovalo každému dementovi na cestach,možno by si nemusel stat pri tolkych havariach.A ked si profesionál,spytam sa,kolko žien bolo vodičkami pri tých haváriach pri ktorých si stál?
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Žien bolo percentuálne viac na držané VP ako mužov.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Michal 2
Vieš, každý občas máva stres .Je to prirodzené. Ale pár rád a tipov sa môžeš naučiť . Kukni na http://bezbolestneucenie.sk/ucit-na-skusky/ je tam toho oveľa viac aj ako sa správne sústrediť.
Hmmmm..... za päť rokov možno Karla26 (dnes možno Karla32 ) i trikrát auta vymenila - za lepšie..... Kukaj sa ty nabudúce na dátum, na čo reaguješ.
0 0
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

Toto poradu zabíja. Tieto storočné témy, ktoré znenazdania vyplávajú a smrdia tu.
0 1
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Ondobre vie na co reagoval. Vacsinou ked taketo nieco po rokoch ozije tak je tam prilozeny link a castokrat ide o prvy prispevok "ozivovatela". Ozivia ich preto lebo si robia reklamu na nieco vacsinou.... Akoze "pozri, tato kozmetika je lepsia", a "co si myslite o tomto eshope?" "A toto mi poradil lekar, co si o tom myslite",.atd....

Tomto pripade ide tiez o reklamu n seba.
Naposledy upravil zk24 : 02.10.16 at 10:57
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať