Zavrieť

Porady

internetová kaviareň

Ahojte, prosím vás, poraďte čo potrebujem pre otvorenie internetovej kaviarne, príp. koľko ma to bude stáť a či sa mi to vôbec oplati. Vopred ďakujem!

Tombo
Naposledy upravil Tombo : 06.02.06 at 12:36
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dushan je offline (nepripojený) dushan

    dushan
    Z mojho laickeho pohladu sa to pravdepodobne oplati cim dalej tym menej.
    Vo vacsich mestach je uz na uradoch internet pre verejnost zadarmo aj produkty telekomunikacnych spolocnosti su coraz lacnejsie. Skor by som uvazoval o otvoreni skutocne dobrej kaviarne(resp. cajovne) kde by som poskytoval moznost pouzit Internet za symbolicku sumu ako sluzbu zakaznikovi navyse. No a v tomto biznise vyvoj napreduje zavratne rychlo, takze neexistuje realna moznost dlhodobeho planovania rozvoja podniku(iba ak ste odbornik v danej oblasti).
    Ale... ...aj mne vsetci hovorili aby som sa do podnikania nepustal a keby som tak neurobil, pravdepodobne by som si usetril par kopancov od zivota,ale na druhej strane by som asi este stale capoval dvanastku miestnym stamgastom.
    Drzim palce!!!

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    Tombo
    Ahojte prosím poraďte čo potrebuje pri otvorení internetovej kavarni, koľko ma to bude stáť a či sa to oplati vopred ďakujem
    Zopár informácií:
    http://www.porada.sk/showthread.php?...=internetov%E1

    glglgl je offline (nepripojený) glglgl

    glglgl
    Zajtra robim skusku na reg.urade verejn.zdravotnictva ohladom osvedčenia o odbornej sposobilosti pri výrobe, manipulácii a uvádzaní do obehu potravín a pokrmov.Mam na vás otazocku kto hradi tuto skusku 23€ nakolko moj zamestnávatel ma tam vyslal a tvrdi ze si to musim zaplatit sama ze to bude moje osvedcenie, ale pri tom to nariadili z hygieny mojmu zamestnávatelovi pri otváraní jeho prevádzky kde ja pracujem ako zodp.veduca.Poradite mi a prosim kde by som to nasla v zakone kto to hradí dakujem za rýchlu odpoved

    glglgl je offline (nepripojený) glglgl

    glglgl
    glglgl Pozri príspevok
    Zajtra robim skusku na reg.urade verejn.zdravotnictva ohladom osvedčenia o odbornej sposobilosti pri výrobe, manipulácii a uvádzaní do obehu potravín a pokrmov.Mam na vás otazocku kto hradi tuto skusku 23€ nakolko moj zamestnávatel ma tam vyslal a tvrdi ze si to musim zaplatit sama ze to bude moje osvedcenie, ale pri tom to nariadili z hygieny mojmu zamestnávatelovi pri otváraní jeho prevádzky kde ja pracujem ako zodp.veduca.Poradite mi a prosim kde by som to nasla v zakone kto to hradí dakujem za rýchlu odpoved

    Vie mi niekto poradit aby som vedela ako sa zajtra zariadit.dakujem

    dragan.michal je offline (nepripojený) dragan.michal

    dragan.michal
    zamestnávateľovi nikto neprikazuje aby to zaplatil. Bola by to jeho dobrá vôľa.

    Ty chces pracovať u neho a ak chces pracovať v cestovnom ruchu a gastronomii tak by si ho uz mala mat pri nastupúe do zamestnania. Potvrdenie sa vydáva Tebe a nie firme. Navyse to potvrdenie mas na 2 or 5 rokov (uz neviem presne kolko). Takze zamestnavatel Ti to zaplati a Ty potom odides.

    Takze hradis śi to TY, elbo Ty uz si to mala mat pri nastupe do zamestnania

    glglgl je offline (nepripojený) glglgl

    glglgl
    dakujem za odpoved, my sme internetová kaviaren kde predtým nevyzadovali aby som mala tieto skusky a teraz mu to prikazali z hygieny takze musim ist az dodatocne robit skusky tak preto som bola v pomykove ze kto to plati.

    internetová kaviareň

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.