Zavrieť

Porady

Best invest sk

vfa vfa

vfa je offline (nepripojený) vfa

Pozna niekto tuto spolocnost,sidlia v BA na Zelezniciarskej ulici,poskytuju pozicky,ma uz niekto s nimi skusenost? Dakujem
Usporiadat
mety mety

mety je offline (nepripojený) mety

p simona 62 ak mozete súojte sa spomnou na metyy@azet.sk dAKujem
0 0
katarina133 katarina133

katarina133 je offline (nepripojený) katarina133

dobry den chcem sa opytat je to pravda o tej firme best invest co sidlia na tomasikovej v kosiciach? mama od nich brala pozicku a dnes jej volal pan co to vybavuje a povedal jej ze ma schvalene 10000 eur ale ze musi najprv zaplatit 400 e poplatok a pru splatku 102eur.tak teraz nevieme co mame robit
0 0
mety mety

mety je offline (nepripojený) mety

ja ma v podstate zapúlatit za 50000 E 260 e zaleži aku splatku si dala al tiež neviem čo mam urobiť na šoj boli podane navrhy ale židne trestne oznamenie ani konanaie zatial niejej ale je to zvlaštne dajte aj vi vediet ako ste dopadly
0 0
katarina133 katarina133

katarina133 je offline (nepripojený) katarina133

neviem ako sa rozhodne mama ma tam ist v stredu je to tazke ale nemaju od banky ziadne povolenie davat peniaze ..
0 0
mety mety

mety je offline (nepripojený) mety

nie oni nie su banka tu v ba my vraveli že su investična spoločnosť len mam obavy ako vyplacaju tie penieze tiež my to nejde do hlavy.
0 0
mety mety

mety je offline (nepripojený) mety

ll
0 0
mety mety

mety je offline (nepripojený) mety

vraveli jej niečo aj o valnom zhromaždení o notaroch a tak?
0 0
katarina133 katarina133

katarina133 je offline (nepripojený) katarina133

viete co neviemm ja som ich nasla v novom case a nic ine o nich nevieme a ani na nete nieje nic ine o nich ..a vy ste to zobrali tu pozicku??no nechcem aby sa mama dostala do problemou ale asi to necha tak neda sa nachytat.
0 0
katarina133 katarina133

katarina133 je offline (nepripojený) katarina133

dobry vecer este sa chcem opytat pocul uz niekto o firme rent and cash to je take iste ako best invest presne ponukaju peniaze je to nebankovka a tiez sa ludia boja ci maju do toho vlozit svoje peniaze na jednej strane tvrdia ze je to ok a na druhej strane su ludia co boli aj podvedeny..tieto firmi su madarske obidve a konaju nezakonne .poznamka precitajte si toto :
Národná banka Slovenska (NBS) upozorňuje, že firma Best Invest SK, s. r. o., so sídlom na Kopčianskej ulici v Bratislave poskytuje spotrebiteľské úvery protizákonne. Pritom podľa obchodného registra má v predmete činnosti ponuku hneď viacerých typov spotrebiteľských úverov.Eseročka, ktorá vznikla vlani v októbri a jej konateľmi aj spoločníkmi sú výlučne obyvatelia Maďarska, má základné imanie 5 000 eur.SÚVISIACE ČLÁNKY


Best Invest SK ponúka záujemcom úvery s tým, že najskôr musia zaplatiť registračný poplatok až do výšky stoviek eur. NBS upozorňuje, že firma do pondelka 7. mája nepodala návrh na zápis do registra veriteľov poskytujúcich spotrebiteľské úvery.„Poskytovať spotrebiteľské úvery na území Slovenskej republiky môže len veriteľ, ktorý je v registri veriteľov zapísaný,“ uviedla Petra Pauerová, hovorkyňa centrálnej banky. Firma alebo fyzická osoba, ktorá úvery napriek tomu poskytuje, robí tak v rozpore so zákonom. Celkovo eviduje NBS v registri veriteľov v súčasnosti cez 170 poskytovateľov nebankových spotrebných úverov.Podľa obchodného registra nemá povolenie na poskytovanie spotrebiteľských úverov ani spoločnosť Best Invest - RK, s.r.o. Firma má podobný predmet činnosti ako Best Invest SK, s. r. o., pričom jej jediným spoločníkom ako aj konateľom je tiež občan Maďarska. Subjekty pôsobiace na tomto trhu kontroluje Slovenská obchodná inšpekcia.
0 0
katarina133 katarina133

katarina133 je offline (nepripojený) katarina133

ak uz mate schvalene pozicky u best invest NEBERTE ICH JE TO PODVO!!!!!!!
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

katarina133 Pozri príspevok
ak uz mate schvalene pozicky u best invest NEBERTE ICH JE TO PODVO!!!!!!!
prepáč a čo si čakala...ked sa už zadlžiť tak v banke....
0 0
katarina133 katarina133

katarina133 je offline (nepripojený) katarina133

ako co co som cakala ???myslis si ze ludia vedia hned odhadnut take firmi??
0 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
Haha, väčšina diskutujúcich sa registrovala pravdepodobne len kvôli tejto téme.
0 0
katarina133 katarina133

katarina133 je offline (nepripojený) katarina133

a je nejaky problem ked diskutujeme na tuto temu???asi by sme nepisali kebyze to nebola pravda .je tu vela ludi co pise na tuto temu.aky mate vy nazor na to,,?
0 0
mety mety

mety je offline (nepripojený) mety

ja do toho asi pojdem ale az koncom tyzdna tak ak by ste nieco vedeli dajte vediet akos a rozhodla
0 0
katarina133 katarina133

katarina133 je offline (nepripojený) katarina133

dobry den nie mama do toho nejde..dajte vediet ako ste dopadli vy
0 0
mety mety

mety je offline (nepripojený) mety

neviem čo mam od toho čakať ale mam na vas jednu otázku vy čo tu pišete že je to podvod a mate zlú skúsenosť požiadal niekto z vas o ten uver alebo ako to oni volaju čakal par mesicou a nevyplatili ho alebo su to len dohody?
0 0
katarina133 katarina133

katarina133 je offline (nepripojený) katarina133

dobry den mama si o uver poziadala aj jej schvalili 10000eur v stredu mala ist podpisat zmluvu ale na nete sa nic o nich nedocitala len tu na v porade od lusi ze su podvodnici tak sama nevie co je pravda..a vy ste ako dopadol??
0 0
mety mety

mety je offline (nepripojený) mety

mam zmluvu, kde je uvedene ze ak ma nevyplatia musia my vratit peniaze samozrejme s pokutou ale večšiu časť by my vratili max ma musia vyplatiť do 3 mesiacou ked som bola na pobočke boli tam aj iny ludia, kt žiadali o uver neviem ako dopadnem dam vam vedieť ked ma vyplatia ale zatial to vyzera normalne ale verim že su aj nespokojni ludia. A možno aj oklamaný
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať