Zavrieť

Porady

Vydanie rozhodnutia - hlavný hygienik

Dobrý deň prosím vie mi niekto poradiť? Keď zriaďujem prevádzku musím mať vyjadrenie hygienika. Dávnejšie sa žiadosť dávala na okresé úrady na odbor zdravotníctva. Teraz však v zložke - Obvodné úrady nemôžem nájsť odbor zdravotníctva. Nevie mi niekto poradiť kam treba smerovať žiadosť alebo kde by som našla adresu? Ďakujem za odpoveď - súrne!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    iriska je offline (nepripojený) iriska

    iriska
    Ahoj, ja som sa bola informovať na Regionálnom úrade verejného zdravotníctva. Asi pred rokom alebo dvoma sa to volalo trošku inak, ale už si nespomeniem ako. Tam bola presne na takéto veci pracovníčka a všetko mi povysvetľovala-čo mi treba v prevádzke keď chcem predávať taký a taký tovar atď.

    lilian je offline (nepripojený) lilian

    lilian
    Ahoj, robím na RÚVZ - treba Ti žiadosť, 500,- Sk kolok a kópiu živnostenského listu. Do žiadosti uveď aká prevádzka, aký tovar, príp. služby budeš poskytovať / predávať. V potravinárskej prevádzke vymenuj konkétny tovar a podaj na Regionálnom úrade verejného zdravotníctva / bývalé Štátne zdravotné úrady / hygieny/.

    tamara je offline (nepripojený) tamara

    tamara
    lilian
    Ahoj, robím na RÚVZ - treba Ti žiadosť, 500,- Sk kolok a kópiu živnostenského listu. Do žiadosti uveď aká prevádzka, aký tovar, príp. služby budeš poskytovať / predávať. V potravinárskej prevádzke vymenuj konkétny tovar a podaj na Regionálnom úrade verejného zdravotníctva / bývalé Štátne zdravotné úrady / hygieny/.
    prave idem taku žiadosť písať....stačí tak, ze ziadosť o povolenie prevádzky na tom a tom mieste, firma vyraba a poskytuje služby tie a tie? priložim 500 kolok + ŽL a zanesiem k vam....za kolko sa mi asi ozvete?
    Naposledy upravil tamara : 01.03.06 at 12:46

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Ozvú sa v priebehu mesiaca, ale nie vždy, niekledy skôr, niekedy neskôr. Záleží koľko majú roboty.

    Danielka je offline (nepripojený) Danielka

    Danielka
    Prosím, vedel by mi niekto povedať, či musím mať hygienický posudok z Regionálneho úradu verejného zdravotníctva ak nepredávame tovar, poskytujeme len služby a len kvôli týmto službám prichádzajú k nám do kancelárskych priestorov sídla firmy zákazníci?

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    Danielka myslím, že Ťa zarmútim. V dnešnej dobe musíš mať vyjadrenie hygienika aj na takéto priestory.

    Danielka je offline (nepripojený) Danielka

    Danielka
    Dakujem Ti pekne, my sme sa totiž presťahovali a všetkým sa to zdalo zbytočné, znova to vybavovať. Ďakujem.

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Každá prevádzka musí mať nové povolenie. Aj keby si mala tri prevádzky, tak musíš mať na každú zvlášť papier, že splňaš v každej prevádzke ich stanovené kritéria a požiadavky.

    karpis je offline (nepripojený) karpis

    karpis
    Prosím Vás nemá niekto vzor: Žiadosť o priznanie postavenia chránenej dielne a chráneneho pracoviska.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.