Zavrieť

Porady

Makro zmena mesiaca tlačítkom

Ak by niekto vedel tak by som chcel poradiť s týmto makrom. V žltom poli by sa mal objaviť výsledok, ktorý by mal byť definovaný zo zeleného zoznamu (poľa). Jednotlivé mesiace by sa mali prepínať zobrazeným tlačítkom v exceli. No po kliknutí na tlačítko a pred zmenou mesiaca by malo vyskočiť okno s otázkou "Naozaj chcete zmeniť aktuálny mesiac ?" Na výber by bolo "ANO" "NIE". Ďakujem za rady a pomoc. Pripájam screen aj dokument.

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    Veď ti stačilo kliknúť na tú žltú bunku a vybrať si príslušný mesiac.
    Ale nech tu máš aj makro. Ale pokec si k tomu urob sám

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    sf777 Pozri príspevok
    ..No po kliknutí na tlačítko a pred zmenou mesiaca by malo vyskočiť okno s otázkou "Naozaj chcete zmeniť aktuálny mesiac ?" Na výber by bolo "ANO" "NIE".
    ... nechápem význam zvýrazneného (resp. praktickosť); veď keď nechtiac kliknem na tlačítko "zvýšiť" mesiac, tak kliknem na "znižiť" a mám to; a to nehovorím, ak chcem napr. povýšiť naraz o päť mesiacov... význam by som videl iba vtedy, ak zmena mesiaca vyžaduje zložité prepočty...

    P.S. ... ako vidím, Jano svojím druhým súborom čítal moje myšlienky...

    sf777 je offline (nepripojený) sf777

    sf777
    Ta otazka samozrejme neni dolezita, ale nechcel som zakladat ete dalsiu temu tak som to nejako spojil a vyuzijem to pri inej prilezitosti. Vsetkym velke dik a klobuk dole :-)

    Makro zmena mesiaca tlačítkom

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.