Zavrieť

Porady

odklad DP

Dobré ránko, chcem sa spýtať či sa dá aj tento rok odložiť daňové priznanie PO a FO bez udania dôvodu ako to bolo minulý rok?
Usporiadat
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

tweedle Pozri príspevok
Dobré ránko, chcem sa spýtať či sa dá aj tento rok odložiť daňové priznanie PO a FO bez udania dôvodu ako to bolo minulý rok?
Áno, dá.
0 0
tweedle tweedle

tweedle je offline (nepripojený) tweedle

Ďakujem
0 0
andyt andyt

andyt je offline (nepripojený) andyt

Dobrý den je možné o odklad SZCO , ked ukoncil zivnost koncom roka 2011 ? dakujem velmi pekne
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

andyt Pozri príspevok
Dobrý den je možné o odklad SZCO , ked ukoncil zivnost koncom roka 2011 ? dakujem velmi pekne
Áno, je.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

andyt Pozri príspevok
Dobrý den je možné o odklad SZCO , ked ukoncil zivnost koncom roka 2011 ? dakujem velmi pekne
ano, na predpísanom tlačive DU
1 0
andyt andyt

andyt je offline (nepripojený) andyt

ďakujem veľmi pekne za odpovede.
0 0
s.r.o. s.r.o.

s.r.o. je offline (nepripojený) s.r.o.

Dobrý den kde si mozem stiahnut odklad danoveho priznania za rok 2011 ako SZCO?
0 0
babi2 babi2

babi2 je offline (nepripojený) babi2

s.r.o. Pozri príspevok
Dobrý den kde si mozem stiahnut odklad danoveho priznania za rok 2011 ako SZCO?
tu http://www.partner.sk/clanok-1186-ak...veho_priznania
0 0
Katarina1 Katarina1

Katarina1 je offline (nepripojený) Katarina1

Je potrebné odklad podania DP oznámiť zdravotnej a sociálnej poisťovni? Včera to bolo v HN...
0 0
tmhwk tmhwk

tmhwk je offline (nepripojený) tmhwk

Ano, odklad podania DP je potrebne oznamit zdravotnej poistovni.
31.marec 2012

termín na predloženie odkladu o oznámení daňovému úradu o predĺžení lehoty na podanie daňového priznania. Doklad predkladá platiteľ poistného. Ak nepredloží doklad v tejto lehote, na prípadné námietky voči výkazu nedoplatkov sa neprihliada.
http://www.dovera.sk/sk/poistne/rocn...ezite-terminy/
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

v správach dávali, že nie je nato predpísané tlačivo, ja som si stiahla ten vzor a upravila, dúfam, že to budú akceptovať.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

chcela by som sa opýtať za szčo by som mala teda napísať do zp, že má odklad ako by to malo vyzerať?
0 0
ekofan ekofan

ekofan je offline (nepripojený) ekofan

žena:-)
Dobrý večer,
mám dotaz: lehota na oznámenie odkladu DP je tento rok do 2.4.2011. Keď budem toto oznámenie posielať v pondelok poštou, rozhodujúci je tiež dátum na pečiatke pošty?
0 0
tictac7 tictac7

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

ekofan Pozri príspevok
Dobrý večer,
mám dotaz: lehota na oznámenie odkladu DP je tento rok do 2.4.2011. Keď budem toto oznámenie posielať v pondelok poštou, rozhodujúci je tiež dátum na pečiatke pošty?
áno
0 0
kaplanka kaplanka

kaplanka je offline (nepripojený) kaplanka

Dobrý deň. Manžel si dal odklad daňového priznania no o oznámení pre zdravotnú poisťovňu sme nevedeli. Keďže je 1.4.2012 ako sa dá toto zriešiť? Prečo nieje rovnaký termín platný aj pre DÚ aj pre ZP ? Predpokladám, že to bude problém ak to pošlem zajtra.
0 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

nie, nebude to problém, pošli to zajtra..
0 0
kaplanka kaplanka

kaplanka je offline (nepripojený) kaplanka

ďakujem za odpoveď no je mi to divné že to nebude problém. A ešte sa chcem opýtať či je aj pre ZP nejaké tlačivo o odklade alebo tam stačí napísať že je podaný odklad do 30.4.2012 ?
0 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

nie je na to tlačivo..
0 0
tictac7 tictac7

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

kaplanka Pozri príspevok
Dobrý deň. Manžel si dal odklad daňového priznania no o oznámení pre zdravotnú poisťovňu sme nevedeli. Keďže je 1.4.2012 ako sa dá toto zriešiť? Prečo nieje rovnaký termín platný aj pre DÚ aj pre ZP ? Predpokladám, že to bude problém ak to pošlem zajtra.
...ale na všetko je predsa rovnaký termín a rovnako sa aj postupuje, t.j. v prípade ak daný termín nejakej povinnosti voči DÚ, ZP alebo SP pripadne na deň pracovného pokoja alebo štátneho sviatku, tak povinnosť sa odkladá na najbližší pracovný deň. Veď predsa aj povinnosti voči DÚ aj tento rok je potrebné (teda tie, ktoré je potrebné vykonať) do 31.3.2012, nakoľko je to však sobota, tak je termín 2.4.2012 - čo je najbližší pracovný deň, to isté platí pre odvody a výkazy do ZP a SP za február, ktoré majú byť do 31.3.2012 a aj oznámenie o ZP o odklade DP. To že niekde sa to prezentuje, že "máte čas do 2.4." nie je o tom, že niekto rozhodol, že tento rok sa "to" posunie o dva dni - to vyplýva zo zákona....
2 0
lianett lianett

lianett je offline (nepripojený) lianett

Ako je to, prosím, v prípade predpokladaného vyčíslenia straty. Aj v takomto prípade sa dá požiadať o odklad? Ja myslím, že áno.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať