Zavrieť

Porady

stiahnutie pesničiek

Neviete mi poradiť nejaké dobré stránky na stiahnutie pesničiek z internetu, hlavne by som potrebovala pesničky od Vondráčkovej Heleny. Na jej oficiálnych stránkach som takmer nič nenašla.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

    žena - čo viac povedať treba :) ...viac luebchenko
    hľadáš texty, alebo zvukový záznam? Texty - to ovláda moja lepšia polovička, môžem sa opýtať, zvukový záznam - to asi nepomôžem.

    Ľuba

    Heni je offline (nepripojený) Heni

    Heni
    ja som raz hľadala od Gotta "Kdepak ty ptáčku...", hodila som to do google, našlo mi stránky, až veľa, ale väčšinou to bolo max prvá polovica pesničky. Nemala som trpezlivosť všetko prejsť, možno by som objavila aj celú, ale bolo toho veľmi veľa. Vyskúšaj cez vyhľadávač. Veľa trpezlivosti prajem.

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    je malá pravdepodobnosť, že nájdete voľne prístupné - celé - pesničky
    väčšinou sú to iba "vzorky"

    pokiaľ to sám autor, resp. jeho vydavateľ neuverjení je viac ako pravdepodobné, že pôjde o ilegálnu činnosť, čo málokto robí priamo cez oficiálny server resp. webstránku

    existujú však rôzne výmenné systémy tzv. peer to peer, kde sa napojíte priamo na počítač druhého a vymieňate si mp3ky.... vzhľadom na to, že ide o nelegálnu činnosť, nebudem uvádzať návod na tejto stránke .-)

    ak si však chcete vymieňať vaše vlastné súbory na ktoré máte autorské práva, skúste si pozrieť stránky ako kaza, direct connect a pod. .... v google si zadajte napr. peer to peer software

    vydavateľstvá tieto "hub-y" sledujú a posielajú porušiteľom autorských práv upozornenia o možnom začatí "legal action"

    Petas je offline (nepripojený) Petas

    Snažím sa... Petas
    Pridam sa do diskusie Dost tazko sa hladaju zahranicne pesnicky a este tazsie Slovenske a Ceske...Budes musiet skusit na Warezovych forach...

    Blizsie info sukromna sprava alebo mail

    M3G je offline (nepripojený) M3G

    M3G
    Výmena pesničiek peer-to-peer čo spomínal Richard, to môžete nájsť napríklad na www.kazaa.com, kde musíte stiahnuť program kazaa.exe, ktorý Vám nainštaluje komplexný program na výmenu pesničiek, dokumentov, videa...
    Čo sa týka legálnosti - je to tak na hrane. Inak už to nie je tá nelegálna kazaa, čo bývala, veľa pesničiek je tu platených, nájdu sa však ešte milióny tých, ktoré nie sú. Ostatné programy uvádzať nebudem, pretože tie sú za hranicou legálnosti.

    Moje odporúčanie: ak nemáte dobre zabezpečný počítač(najmä windows XP) proti útokom zvonku, tak si to neinštalujte, lebo cez kazaa chodí dosť veľa hlúpostí, ktoré Vám môžu pokaziť počítač(hlavne to neinštalujte na tom počítači, kde pracujete).
    Naposledy upravil M3G : 11.09.04 at 09:21 Dôvod: doplnok

    juko je offline (nepripojený) juko

    štátny zamestnanec juko
    Na zohnanie slovenských a českých pesničiek je výborný DC++. Môžte si ho voľne stiahnuť z netu.

    stiahnutie pesničiek

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.