Zavrieť

Porady

Neobľúbené jedlá.

Gapo Gapo

Gapo je offline (nepripojený) Gapo

Ja? Muž.
Ja viem, že lepšie je písať o tom čo nám chutí, ale je veľa takých jedál čo nám nechutia a ani za nič na svete by sme ich nevzali do úst.
Ja baraninu nemusím, v kasárňach keď bola na obed, nasledoval čelom vzad a v kantíne napolitánky Vesna a pivo nahradili obed.
Usporiadat
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
[QUOTE="Rozalka"]
buchač Pozri príspevok
...he ....teraz som dojedol ....

Cestoviny - fliačky alebo široké rezance ...
Zemiaky pokrájané na menšie kúsky...
Popražená cibuľa na oleji .....maslo nie , nakoľko úplne inú chuť tomu dodá ...

Postupujem pri tom asi nasledovne :
- cestoviny uvariť
- zemiaky detto
- oboje na spôsob al dente ...
- cibuľa na oleji spražená

Do spraženej cibuľky dám cestovinu , poprášim mletou paprikou ( pridávam aj trochu chilly ) ...premiešam a následne šupnem zemiaky ...všetko na ohni , aby nevychladlo jedlo ...
Keďže cestoviny a zemiaky sa varili v osolenej vode , tak si každý na taniery dosolí ..
.
Granatier (granadír/granadier - ako je to správne?) môže byť každý týždeň. V mojom okolí robia zemiačky na drobno nakrájané, podusené na cibuľke s paprikou + fliačky (tu = šiflíky). Ja som zo svojho kraja priniesla miernu obmenu: zemiaky rozpučím na kašu a túto dávam na cibuľku spraženú na masti + červená paprika a potom prisypem uvarené fliačky. Mňáááááám

Kto toto nemôže mať rád?

ja, len ked nemam na výber
2 0
gimeno gimeno

gimeno je offline (nepripojený) gimeno

Nuž, ja granatír môžem, ale zase veľmi nemusím kapustu nasladko. Možno niekoho prekvapím, ale k mojim neveľmi obľúbeným jedlám patria aj bryndzové halušky.
0 0
Excise Duty Excise Duty

Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

ten, čo už nemusí do roboty
A to je čo to neobľúbené jedlo? S takým som sa ešte nestretol.
0 0
matqo matqo

matqo je offline (nepripojený) matqo

osobne zjem takmer vsetko, vadia mi len dve veci:

1. ryby ak su zle umyte a po priprave su moc citit "rbacinou" - ked je ryba spravena tak ze chut je jemna a zlahka pripomina rybu tak si dam velmi rad (najlepsei ak je pekne na slano). druha vec ktoru ale na rybach nemusim su kosticky. ked jeme pstruhy manzelka schrume toho jej za par minut, ale ja sa s nim trapim skoro hodinu a nakoniec mam dojem ako by som sa ani nenajedol

2. nemam rad "mazlave veci" takej tej soplovitej konzistencie - rozne aspiky, huspeniny, tlacenky, vajicka ktorym sa "hmyri" bielok, cinske sladko kysle polievky a huby ak su "zmazovatele"
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

koža na prevarenom mlieku

............nie je to síce jedlo
2 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Terezia13
koža na prevarenom mlieku

............nie je to síce jedlo
Juj na to si z detstva spomýnam. Sestra z kakao chytila kožku a zjedla. Mňa až napínalo.
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

tekvicovy privarok
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
môj kamarát zhltol v pohostinstve zdochnutú muchu kravskú - tú veľkú, noo to je už aj na môj apetít priveľa
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať