Zavrieť

Porady

Zdravé ale lacné stravovanie

Má niekto nápady ako sa zdravo stravovať ale pritom neminúť majland? Lebo to ma odrádza najviac.. Chcela by som zmeniť životosprávu, jesť zdravšie, hlavne by som chcela odkysliť organizmus, podporiť trávenie a trochu detoxikovať organizmus.. Našla som kadečo, ale všetky prípravky stoja velke peniaze, nemam predstavu ake jedlá si pripravovať. Jeden den zacnem, ale na druhý uz mi dochadza fantázia a zas siahnem po obycajnom chlebe s maslom a salámou má niekto nejaké nápady z vlastnej skúsenosti?
Usporiadat
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

KlaraRK Pozri príspevok
Má niekto nápady ako sa zdravo stravovať ale pritom neminúť majland? Lebo to ma odrádza najviac.. Chcela by som zmeniť životosprávu, jesť zdravšie, hlavne by som chcela odkysliť organizmus, podporiť trávenie a trochu detoxikovať organizmus.. Našla som kadečo, ale všetky prípravky stoja velke peniaze, nemam predstavu ake jedlá si pripravovať. Jeden den zacnem, ale na druhý uz mi dochadza fantázia a zas siahnem po obycajnom chlebe s maslom a salámou má niekto nejaké nápady z vlastnej skúsenosti?
super je jablčný ocot. http://didusik.blog.cz/0803/jablcny-ocot
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
..

..opýtam sa..ten jablčný ocot, som počula, že po dlhšom užívaní asi tak 2 polievkových lyžíc denne začne bolieť pečeň...lebo moja suseda to pila v rámci získania štíhlej línie a po dvoch mesiacoch musela k doktorovi, nevedela s čím-ale zistili jej niečo s pečeňou a doktor povedal, že to má spálené, či čo!...a vraj od toho octu...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
....opýtam sa..ten jablčný ocot, som počula, že po dlhšom užívaní asi tak 2 polievkových lyžíc denne začne bolieť pečeň...lebo moja suseda to pila v rámci získania štíhlej línie a po dvoch mesiacoch musela k doktorovi, nevedela s čím-ale zistili jej niečo s pečeňou a doktor povedal, že to má spálené, či čo!...a vraj od toho octu...
pijem už druhý rok na lačno každé ráno 1PL v 2dc vody, nedávno mi brali krv na všetko čo obv.lekár mohol, všetko mám OK. ja ho vlastne pijem na výrastok -ostrohu, ktorú mám na päte a tá nebolí. kupujem si jablčný ocot ktorý predáva dm-ka.
0 0
maja maja

maja je offline (nepripojený) maja

Aj ja pijem jablčný ocot každé ráno 1PL lyžica do cca 3dcl vlažnej vody ráno na lačno už niekoľko rokov. Trpela som zápchou a pomohol, mne pomohol aj pri zvýšenej tvorbe žalúdočnej kyseliny. Tiež mi za tú dobu niekoľko krát kontrolovali krv, bola som aj na gastro vyšetreniach a zatiaľ žiadne zlé vedľajšie účinky
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

maja Pozri príspevok
Aj ja pijem jablčný ocot každé ráno 1PL lyžica do cca 3dcl vlažnej vody ráno na lačno už niekoľko rokov. Trpela som zápchou a pomohol, mne pomohol aj pri zvýšenej tvorbe žalúdočnej kyseliny. Tiež mi za tú dobu niekoľko krát kontrolovali krv, bola som aj na gastro vyšetreniach a zatiaľ žiadne zlé vedľajšie účinky
áno je pri ňom aj bezproblémové kakanie.
0 0
Roberta_Bezakova Roberta_Bezakova

Roberta_Bezakova je offline (nepripojený) Roberta_Bezakova

Ked som potrebovala setrit, tak som sa vedela brutalne vynajst. daju sa varit veci za 50 centov na porciu. precitaj si aj toto Ako variť z nízkym rozpočtom, uzitocne vychytavky. A odporucam odviezt sa do prvej dediny a kupit o domacich vajicka a mlieko. predavaju ovela lacnejsie ako v obchode a ta chut s aneda porovnat
2 5
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Roberta_Bezakova
Ked som potrebovala setrit, tak som sa vedela brutalne vynajst. daju sa varit veci za 50 centov na porciu. precitaj si aj toto Ako variť z nízkym rozpočtom, uzitocne vychytavky. A odporucam odviezt sa do prvej dediny a kupit o domacich vajicka a mlieko. predavaju ovela lacnejsie ako v obchode a ta chut s aneda porovnat

to určite.....

kde predávajú lacnejšie domáce vajíčka ako v obchode ????
1 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

moje posledne vajčiská boli 10ks za 2e........cena podla ksichtu...alebo podla "špz-ky"...od tejto pani som mala vždy takú cenu...kolega tuším 1,40e za 10ks...
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Roberta_Bezakova
Ked som potrebovala setrit, tak som sa vedela brutalne vynajst. daju sa varit veci za 50 centov na porciu. precitaj si aj toto Ako variť z nízkym rozpočtom, uzitocne vychytavky. A odporucam odviezt sa do prvej dediny a kupit o domacich vajicka a mlieko. predavaju ovela lacnejsie ako v obchode a ta chut s aneda porovnat
Tý brďo...ako môže niekto takú sprostosť vypustiť na svetlo sveta ?
Nevraviac aj o tej nasledujúcej reklame...kuwa, už mi tu len Buki chýba.

Odporúčanie, odporúčanie...že do prvej dediny ?
Hm...cena za tovar aj vyššia a kde je napísané, že vôbec kúpim ?
Nevraviac už o nákladoch na dopravu.

Zdravé a lacné stravovanie proste neexistuje !!!
2 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Roberta_Bezakova
Ked som potrebovala setrit, tak som sa vedela brutalne vynajst. daju sa varit veci za 50 centov na porciu. precitaj si aj toto Ako variť z nízkym rozpočtom, uzitocne vychytavky. A odporucam odviezt sa do prvej dediny a kupit o domacich vajicka a mlieko. predavaju ovela lacnejsie ako v obchode a ta chut s aneda porovnat
..nikdy som tuším nikomu nedala mínusku, priznávam sa až teraz Tebe... prepáč, ale nesúhlasím s Tvojim názorom, že zdravo a lacno, a najmä nie lacno.. sme 5-členná rodina, z toho 3 pubertiaci, vajíčka máme domáce, čo to i zo záhrady i tak najväčšou položkou v rozpočte sú potraviny !!! A to nekupujem bio, ani javorový sirup a pod....
2 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
Roberta_Bezakova
Ked som potrebovala setrit, tak som sa vedela brutalne vynajst. daju sa varit veci za 50 centov na porciu. precitaj si aj toto Ako variť z nízkym rozpočtom, uzitocne vychytavky. A odporucam odviezt sa do prvej dediny a kupit o domacich vajicka a mlieko. predavaju ovela lacnejsie ako v obchode a ta chut s aneda porovnat
Tý brďo...ako môže niekto takú sprostosť vypustiť na svetlo sveta ?
Nevraviac aj o tej nasledujúcej reklame...kuwa, už mi tu len Buki chýba.

Odporúčanie, odporúčanie...že do prvej dediny ?
Hm...cena za tovar aj vyššia a kde je napísané, že vôbec kúpim ?
Nevraviac už o nákladoch na dopravu.

Zdravé a lacné stravovanie proste neexistuje !!!
ale existuje
naši dedovia ho mali......
teda lacné je pre nás......nie pre nich v tých časoch..
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Zdravo a lacno?
Chodte sa past! Napriklad taky Hatatitla nic za stravu neplati, je uplne zdravy a kolko ma sil!
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Prečo hneď pásť? Aj finančne neodkázaní ľudia chodia vyberať kontajnery obchodov po záverečnej, treba vedieť ktoré, nejde o úchylku, ale o princíp.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Prečo hneď pásť? Aj finančne neodkázaní ľudia chodia vyberať kontajnery obchodov po záverečnej, treba vedieť ktoré, nejde o úchylku, ale o princíp.
To je iná kasta, to nie je úchylka...to je choroba.
Sú - budú síce zdravý na tele, no hlava nie je - nebude kompletná.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
korela
Prečo hneď pásť? Aj finančne neodkázaní ľudia chodia vyberať kontajnery obchodov po záverečnej, treba vedieť ktoré, nejde o úchylku, ale o princíp.
To je iná kasta, to nie je úchylka...to je choroba.
Sú - budú síce zdravý na tele, no hlava nie je - nebude kompletná.
Ty tomu nerozumieš. :-)))
1 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

nepochopila som - téma stará, diskusia nová a zadávateľka KlaraRK asi Ružomberok si už určite našla vyhovujúce recepty
1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
BIZAL
Tweety Pozri príspevok
To by som netvrdila, mäso, hlavne červené (hov.) má veľa živín, ktoré potrebujeme.
Aj tieto ziviny sa daju nahradit. Napriklad viac proteinov ako v mase sa nachadza v parmezane... Je jasne, ze kazdy ma iny nazor, no dala som dalsi tip pre zadavatelku temy ako udrzat creva priechodne a usetrit pri diete peniaze. Moze to prijat, nemusi.
Už ste skúšali zjesť 150g parmezánu?
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať