Zavrieť

Porady

Problém zo zvukom.

Ahojte, ja by som Vás chcela poprosiť o pomoc. Vymazávala som nejaké programy čo nepotrebujem lebo som mala plný disk a asi som omylom vymazala nejaký program na zvuk. Ako som stlačila na odstrániť sa mi zrazu reštartoval PC a ako sa znovu zapol tak mi už vôbec nejde zvuk odvtedy. Ani dole v pravo mi neukazuje ten reprák. Neviete niekto čo s tým ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Zober inštalačné CD k NTB ,alebo ak máš PC ,tak CD k základnej doske a nainštaluj audio driver.

    jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

    jahoszmsk
    start--»programy--»prislusenstvo--»systemove nastroje--»obnovovanie systemu--»obnovit.

    SissG je offline (nepripojený) SissG

    SissG
    Mám PC a neviem, ja som v počítačoch moc nevyznám. Ani neviem načo som sa v tom vôbec rýpala :/ Keby viem kde si to pozrieť akú mám základnú dosku tak si to pozriem

    jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

    jahoszmsk
    ovladacie panely--» spravca zariadeni... je tam nieco oznacene cervenou alebo zltou farbou?

    napis typ NTB

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Stiahni si program Everest ,nainštaluj a tam sa pozri počítač-prehľad akú máš základnú dosku.Potom ju sem napíš + aký windows používaš.
    http://www.softpedia.com/progDownloa...oad-16369.html

    SissG je offline (nepripojený) SissG

    SissG
    no lenže ja to neviem nainštalovať furt mi vypínalo PC :/ ale ďakujem Vám za pomoc asi to dám radšej urobiť odborníkovi lebo to pokazím ešte viac
    dobry den chtela bych se zeptat jestli mi nekdo neporadi co mam udelat kdy jsem si smazala program na zvuk a tet nevim co stim mam win XP ani dole v pravo se mi to uz neukazuje nevi nekdo co stim predem moc dekuji

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Start>Ovládací panel>Zvuk a zvukové zariadenia>karta Hlasitosť a tam pozrieť, či štvorček Umiestniť ikonu..... je zaškrtnutý (musí byť) a či štvorček Stlmiť je prázdny (musí byť prázdny).
    Prvotná kontrola.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Otázka: máš stolový PC alebo notebook? Ak stolový, zistíš, aká je tam zvuková karta (typ, výrobca) potom stiahneš zo stránky ovládač zvukovej karty (Sound Driver) a nainštaluješ. Ak máš NB, tak zo stránky výrobcu NB si vyhľadaj pre svoj NB ovládač zvukovej karty.
    Viacej poradíme, ak prezradíš, čo máš za mašinku.

    Ďalšia možnosť: Na ploche v Tento počítač klikni Pravým Tlačítkom Myši, vyber Vlastnosti>Hardvér>Správca zariadení, v zozname nájdi Sound, video and game controllers a tam by si mala nájsť zvukovú kartu. Klikneš na ňu PTM>Ovládač>Aktualizovať ovládač.
    Naposledy upravil misoft : 26.03.12 at 21:51

    carnifex je offline (nepripojený) carnifex

    carnifex
    Dobrý den pred par dnami som k mojmu PC ktory ma k sebe pripojenu hifi sustavu zapojil gitarove combo 13W cez bezny kabel s redukciou z 6,1 na 3,5mm skusal som to davat do mic rep a HD devices to jest zelena slabomodra a ruzova diera z predu aj zo zadu ... potom ako som zapojil aj combo zacal byt zvuk skresleny a slaby nedal sa pocuvat ...vsetko som odpojil ale zvuk zostal aj nadalej skresleny a pochvili mi uz prestal ist uplne veza je v poriadku aj drivery tak neviem ci mi odysla moja zvuk karta integrovana do maticnej dosky vobec netusim rozoberal som to jedine co som zistil ze mam integrovanu zvuk.kartu do maticnej dosky taky maly sedy kvader ...urcite viete co to je tak som napisal sem ci mam kupit novu zvukovu kartu alebo by stacila obycajna integrovana cez USB nieco podobne tomuto: http://www.google.com/imgres?um=1&hl...1&tx=124&ty=74 , naozaj neviem ako mam pokracovat mam kupit kompletne novu maticnu dosku alebo ako mam pokracovat dakujem za akukolvek radu

    carnifex je offline (nepripojený) carnifex

    carnifex
    a co zo starou zvukovou kartou pripojenej k maticnej doske ako ju mam od tial dostat prec ked je pripajkovana ? .... takze hovoris ze mam kupit http://datacomp.sk/genius-sound-make...l#.UNh8gW80G1k isto pojde ? a kam ju mam pichnut ?
    Naposledy upravil carnifex : 24.12.12 at 16:02

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Ostane tam.Môže sa nastaviť na nepoužívať v správcovi zariadení alebo sa dá aj vypnúť v biose ,záleži od dosky.Doska musí mať voľný PCI slot to je najhlavnejšie.
    Naposledy upravil Vlado40 : 24.12.12 at 16:04

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.