Zavrieť

Porady

Hladam velkoobchod oblecenia

Dobry den prajem, potrebovala by som pomoc. Uz pol roka mam otvoreny obchod s oblecenim v malom meste na vychode slovenska a na tovar chodim autom do rakuska do outletov....hladam jak blazon po internete oblecko ktore by bolo aspon trosku modne a nie prilis drahe lebo behat stale hore dole cez republiku ma uz nebavi....tak vas prosim o zopat typov kde by som mohla spokojne nakupovat cez internet dakujem
gitkak Prajem dobrý deň. Ja mám obdobný problém. Chcela by som poradiť veľkoobchod s oblečením dámské ale aj pre moletky. Potrebovala by som poradiť . Ďakujem.
13ala ahojte, ako sa da v tomto obchde ptak platit a ako je to výhodnejsie - eura alebo zlote - ak zlote vymenit ich na slovensku alebo tam
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Vylúčený člen Indeed
Už som tu písal asi 3x do 3-och roznych tém,že poľské masto nakupovania textilu je Lodz,

a obchodne centrum je PTAK , www.ptak.com.pl

Inak obchodníci chodia nakupovať do Budapesti ku Číňanom, presnu adresu neviem ale viem ako sa tam dostať
po M-3-ke do Budapesti, pred Budapestou neodbočíš do prava , ale budeš pokračovať stale rovno, furt rovno, bude Mc Donald po ľavej strane, potom prejdeš asi 2 km, bude ďalší Mc-Donald po ľavej strane , zase prejdeš asi 1,5 km furt rovno a uvidíš Mc Donald pred sebou na pravej strane ,pri ňom odbočíš do prava a si v ulici kde su stare fabriky, kde maju Číňania veĺkosklady, uvidíš to podľa čínskych nápisov.
Naposledy upravil Indeed : 11.03.12 at 17:34 Dôvod: pridanie URL adresy

ludzbo je offline (nepripojený) ludzbo

ludzbo
Rada sa so svojími skúsenosťami podelím. Viem o dobrom tovare v dobej kvalite a cene. Môžem odporučiť
ludmilazbo@gmail.com
Imanka Je toto este aktualne? Dakujem:-)

Hladam velkoobchod oblecenia

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.