Zavrieť

Porady

MRP Mzdy a personalistika - nastavenie mzdovych ciselnikov

Zdravim,

prosim poradte mi ako nastavit mzdove ciselniky v MRP - Mzdy a personalistika v. 3.61 pod Win.
Ide mi o aby som to mal 100 dobre...

Ktore polia vo Vymeriavacom zaklade pri casti poistne treba zapocitat pri poisteniach? V default nastaveni nie je zahrnuta nahrada za dovolenku za sviatky a ostatne...

Prosim poradte.

Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    marika1 je offline (nepripojený) marika1

    marika1
    Ja síce robím v MRP dos, tam sa vo vymeriavacom základe označí hrubá mzda zmnamienkom +. Ale mám stiahnutú demo z MRP win, tak som sa pozrela a tam vojdeš pri jednotlivých poisteniach do vymeriavaceho základu a označíš hrubú mzdu a to Ti bude započítavať. Skús to . Keď to nie je neskoro na odpoveď, keďže otázka bola napísaná myslím 13.9.

    Najka je offline (nepripojený) Najka

    Najka
    Ahojte, mám MRP DOS, chcem si len overiť, čo všetko je potrebné mať zaškrtnuté v mzdovom číselníku pri zdravotnom poistení. Spôsob zaokrúhľ. mám zaškrtnuté za zamestnanca (celé čísla), poistné org.po zam.Je to O.K.?
    A zaokrúhľ.preddavk.na prílohe má byť tiež zaškrtnuté?

    MRP Mzdy a personalistika - nastavenie mzdovych ciselnikov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.