Zavrieť

Porady

Prosim pomozte

prosim Vas pomozte mi..kupil som starý domček od jednej pani s malým 13rocnym synom,ktorá má priatela,a mala sa k nemu odstahovat.Zmluvu sme uzatvorrili u notára,peniaze prevzala,v katastri ma zavkladovali,už som majitel,lenže tá pani sa pohadala s druhom,tak že ona nikam nepojde,že s domu ju nedostanem,sekom mi poslala peniaze spat,že dom je naspet jej..ako majitel už som ja a dom jej nevratim,nakolko si ho chcem prerobit,ona poslal na kataster papier v ktorom pise že peniaze vratila,aby ma nezavkladovali,aby som sa nestal majitelom,že ona si to rozmyslela..lenže dom už predtým predavala aj cez realitky,len ho nikto nechcel..tak som ho nakoniec od nej kupil ja...k 1,4,2012 mi má dom odovzdat,s tým že v zmluve u notárky napisala aj to ,že má kam ist a že hned si odhlási trvalý pobyt ku dnu odovzdávania domu..lenže teraz sa mi smeje,že ona nikam nepojde,že je nezamestnana a že so synom nemože ist na ulicu..lenže prehlásila..že zmluvu nepodpisovala v tiesni,ale pri plnom vedomí a svedomí,advokátka sa tomu smiala,povedala mi že nič mi nehrozí,akurát to,že nakolko má 13syna,tak na vypratanie treba sudny prikaz na vypratanie,a musim že vraj nájst ubytovanie na neurčito a zároven za szmbolicku cenu,nakolko pani je nezamestnaná..ibe ma porazit,ved ja som sa v zmluve nezavezoval,že najdem nahradné bývynie..prosím pomožte advokátka len rozpráva bláboli,a za 40.minut zhrabla 70eur..a nič nevyriešila..dakujem velice pekne..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    Som úplne , ale už dlho hľadám tému, kde poraďáci potrebovali pomôcť určitým - konkrétnym ľuďom a mne tu vyhadzuje samé : Prosím kliknite ....
    Potrebujem súrne adresu niekoho, kto je naozaj v tiesni a pomoc by sa mu zišla.
    Nesondujte prečo tak chcem urobiť , iba ma nasmerujte na ľudí, ktorí to naozaj súrne potrebujú.


    Ďakujem.

    Prosím len o seriózne príspevky.

    bodliak je offline (nepripojený) bodliak

    bodliak
    Máš späť svoje peniaze ? Buď rád.
    Mohol si dopadnúť aj tak, že by si mal dom iba na papieri a žiadne peniaze.

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    Bodliačik a Ty čo reaguješ na starý príspevok a nie na môj súrny ???? Hááááá

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    Melnick Pozri príspevok
    Som úplne , ale už dlho hľadám tému, kde poraďáci potrebovali pomôcť určitým - konkrétnym ľuďom a mne tu vyhadzuje samé : Prosím kliknite ....
    Potrebujem súrne adresu niekoho, kto je naozaj v tiesni a pomoc by sa mu zišla.
    Nesondujte prečo tak chcem urobiť , iba ma nasmerujte na ľudí, ktorí to naozaj súrne potrebujú.


    Ďakujem.

    Prosím len o seriózne príspevky.
    Mohla by si aspoň naznačiť, akú pomoc ponúkaš. Či ide o niekoho, kto potrebuje finančnú pomoc, či nejakú nemateriálnu pomoc, napr. duševnú podporu, poradenstvo, pomoc napr. týranej matke s deťmi (možno ponúkneš u seba dočasné ubytovanie) a pod.

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    Chobot Pozri príspevok
    Mohla by si aspoň naznačiť, akú pomoc ponúkaš. Či ide o niekoho, kto potrebuje finančnú pomoc, či nejakú nemateriálnu pomoc, napr. duševnú podporu, poradenstvo, pomoc napr. týranej matke s deťmi (možno ponúkneš u seba dočasné ubytovanie) a pod.
    Ďakujem Vám, ktorí ste mi napísali do ss prípadne ma kontaktovali ináč. Ide o výťažok z aukcie a poputuje na správnu adresu.
    Pri hľadaní témy o ľudoch, ktorí potrebujú pomoc som mala problém, lebo som žiadnu nenašla a prehrabávala som sa fakt dlho a pretože som bola v časovej tiesni, využila som tému, názov ktorej vystihoval, to, čo som hľadala . ( a nemyslím, že sa hrabem v mŕtvolách - tá poznámka je morbídna, a z pohľadu, problému, kvôli ktorému som ju opäť otvorila, už úplne.)
    Našťastie som dostala link na článok o jednej rodine, ktorá pomoc potrebuje, takže to, kde poputuje pomoc je nateraz vyriešené.

    Ďakujem.

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    bodliak Pozri príspevok
    Hm, nevšimol som si, že je pol roka starý, ale videl som Dnešnú prvú odpoveď.

    Čo mám na to povedať...
    Rada sa hrabeš v mŕtvolách?
    Toto bolo "vtipné"

    bodliak je offline (nepripojený) bodliak

    bodliak
    Hm, nevšimol som si, že je pol roka starý, ale videl som Dnešnú prvú odpoveď.

    Čo mám na to povedať...
    Rada sa hrabeš v mŕtvolách?
    Melnick Fuj morbídne .

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.