Zavrieť

Porady

Ako zistím aké stromy, resp. rastliny v danej lokalite rastú?

Ahojte. Možno sa opýtam volovinu, ale potrebujem zistiť aké rastliny, poprípade v akom množstve rastú v jednom lese, konkretne je to les, ktorý ohraničujú obce koplotovce, tepličky, horné trhovište a jalšové. Skúšal som googlit, ale neuspel som. Je mi jasné, že ich tam je milion druhov, no ja potrebujem hlavné druhy. Aby som bol presný potrebujem zisťiť obsadenosť javora, vŕby, drieňu, čučoriedky, agátu, lipy, dubu, buku, jedle, vresu, mäty... dakujem za rady
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

    TomasHC
    miso555 Pozri príspevok
    Ahojte. Možno sa opýtam volovinu, ale potrebujem zistiť aké rastliny, poprípade v akom množstve rastú v jednom lese, konkretne je to les, ktorý ohraničujú obce koplotovce, tepličky, horné trhovište a jalšové. Skúšal som googlit, ale neuspel som. Je mi jasné, že ich tam je milion druhov, no ja potrebujem hlavné druhy. Aby som bol presný potrebujem zisťiť obsadenosť javora, vŕby, drieňu, čučoriedky, agátu, lipy, dubu, buku, jedle, vresu, mäty... dakujem za rady
    Tieto lesy mám prechodené, som z HC. Rastie tak všetko - lebo sú tam škôlky s ihličnanmi, a všetko čo si vymenoval, snáď okrem vŕby. Na Sedliskách nad strelnicou sú aj sukulenty, poniklec...

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Zober nejaku flasticku domaceho a zajdi za lesnikom danej lokality

    Rumex je offline (nepripojený) Rumex

    keď je o com.. rad si podebatujem , keď viem - poradím, ale rad si nechávam poradiť ...viac Rumex
    Halli Pozri príspevok
    Jedna turistická prechádzka a máš to
    no asi to bude viac ako jedna prechadzka, a nerob ju po chodniku ale napriec, zameraj sa na dospele viacrocne ... jedince prevladajucich druhov a k ucitemu poctu si priraduj tie menej vyskytujuce, tiez lokalita .. ine rastie na slnecnej strani ine na odvratenej strani
    a z lucnych bylin si urob jednoducho metrovkuu .. stvorec na troch styroch priemernych miestach a pekne porataj a spriemeruj
    ja som to nikdy nerobil ale asi takto by som tvoj problem riesil,
    dobre ci zaujimave by bolo zistit ci tam tie stromy boli ysadzane vlastikom alebo je to vsetko prirodzeny nalet
    legolas ...no vidíš? že to bude najlepšie ak sa prejdeš po tej lokalite..

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    Nesmierne ma pokúša dať Ti kvalifikovanú odpoved,aj ked som tam v živote nebola.Ako by si zistil,či to čo tvrdím je aj pravda,ak si tam nebol ani ty a píšeš o tom prácu?

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    BXLmiami Pozri príspevok
    Nesmierne ma pokúša dať Ti kvalifikovanú odpoved,aj ked som tam v živote nebola.Ako by si zistil,či to čo tvrdím je aj pravda,ak si tam nebol ani ty a píšeš o tom prácu?
    asi nie....http://www.porada.sk/t191062-ako-hlb...ml#post2025579

    Ako zistím aké stromy, resp. rastliny v danej lokalite rastú?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.