Zavrieť

Porady

rýchly a lacny internet

Zdravím! Kto mi pomoze pri hladani rýchleho a lacneho pripojenia do internetu. V robote mam ISDN, tam sa to ešte dá, ale doma mám len klasické staré pripojenie cez klas.telef.linku a to je zufalé. Potrebujem niečo rýchle a pomerne lacne /po všetkých stránkach - pripojenie+telefon/. Som z malého mesta, takže také niečo ako DSL sa len teraz tuším zavádza. Vdaka všetkým
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    neviem odkiaľ ste, ale skúste sa poobzerať po provideroch, ktorý ku Vám natiahnú kábel s internetom (nie chello)
    väčšinou to vychádza cca 500,-Sk a býva to aj pomerne rýchle
    v Bratislave to je napr. roburnet.sk

    M3G je offline (nepripojený) M3G

    M3G
    Choďte na
    http://new.stonline.sk/corpus/byid/1428.csp
    tam zadáte vaše číslo a overíte dostupnosť dsl, predpokladám, že vo Veľkom Krtíši asi dsl ešte nebude. Ani na to nečakajte.

    Zatiaľ jediná možnosť asi vypadá rodinný internet od telekomunikácii. Za cca +400 Sk k účtu máte takmer neobmedzený internet. Je to síce pomalé, ale na bežné pozeranie stačí.

    Dudo je offline (nepripojený) Dudo

    snažím sa dohnať to, čo som počas štúdia zanedbával :) ...viac Dudo
    GABRIELA
    A neplatia sa potom ešte telefonické hovory?
    http://www.st.sk/Default.aspx?CatID=...9&Section=home

    N tejto linke si o tom precitas viac...dole na strankeje uveden bezplatne cislo - ak volas z pevnej linky - kde sa mozes popytat na cokolvek ti nebude jasne...

    Toto pripojenie je klasicke cez dial up, ktore pouzivas doteraz, zmena moze byt len v tom ze to bude lacnejsie ak ho budes pouzivat kazdy vecer...

    rýchly a lacny internet

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.