Zavrieť

Porady

neckermann CK Nikal

Ahojte vsetci poradaci,

chcela by som sa spytat ci ma niekto skusenost s cestovnou kancelariou Nikal Travel. Dostala som od Neckermann odporúčací list na dovolenku v Turecku s uvedenou cestovkou... jedna osoba takmer zadarmo a druha sprevadzacia za dobru cenu tak len ci v tom nieco nie je...


dakujem


Stanka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mareko je offline (nepripojený) mareko

    mareko
    Kamarátka bola s nimi vlani na poznávačke v Turecku a veľmi si chválila. Cena po rozpočítaní na dve osoby bola veľmi priaznivá a so službami a celým priebehom zájazdu bola veľmi spokojná. Tento rok má v pláne ísť s nimi opäť.

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    Vastan Pozri príspevok
    Ahojte vsetci poradaci,

    chcela by som sa spytat ci ma niekto skusenost s cestovnou kancelariou Nikal Travel. Dostala som od Neckermann odporúčací list na dovolenku v Turecku s uvedenou cestovkou... jedna osoba takmer zadarmo a druha sprevadzacia za dobru cenu tak len ci v tom nieco nie je...


    dakujem


    Stanka
    Treba spočítať všetky príplatky a doplatky .... potom sa mi to už takou dobrou cenou nezdá. Prečítaj si názory z linku, ktorý pridala lujza.j a spravíš si obraz.

    Janina3 je offline (nepripojený) Janina3

    Janina3
    S Ck Nikal som bola v Turecku na poznávačke teraz na prelome apríla a mája. Išla som tiež s obavami podobnými tým vašim. Bola som však milo prekvapená: cena skutočne bola konečná za to, čo uvádzajú (v porovnaní s takým Saturom, s ktorým cestujem na poznávačky bežne, bola nižšie cca o 50% - porovnateľný zájazd). Doplatili sme si večere (to máte v tom letáku) a po prílete aj obedy (odporúčam, ak ste zvyknutá jesť pravidelne). Tiež víza na letisku - 15€. Všetko bolo zorganizované bravúrne, skutočne na minúty a fungovalo to dokonale. Dokonca vstupenky mali všade kúpené vopred, takže sme nikde nečakali. Sprievodcov majú Čechov a Slovákov žijúcich v Turecku + tureckého sprievodcu. My sme mali perfektného, ale podľa diskusie na ich webe asi treba mať šťastie. Videli sme veľmi veľa, dozvedeli sme sa veľa a boli sme príjemne prekvapení - naozaj dostanete, čo sľubujú v prospekte. Predpokladám, že cestovka len zorganizuje ľudí v Čechách a na Slovensku, pošle ich do Turecka a tam sa už stará turecká cestovka (všetci sprievodcovia sú zamestnanci tureckej CK). Sama cestovka Nikal je však fakt dosť divná - mizerný web, mizerná komunikácia (ale telefonicky sa dá...) a napríklad taký župan zadarmo, čo majú na webe, na to zabudnite. Keď som sa po návrate na to cez ich web opýtali, ani mi neráčili odpovedať. Ak ste na poznávačky, odporúčam. Sama by som ešte išla, keby ponúkali v Turecku ešte iný okruh. Ich ostatné ponuky (len na českom webe) ma však nelákajú. Jana
    Ahojte, chcem sa Vás spýtať, že ako treba zájazd zaplatiť? Neviem sa dovolať na bezplatné číslo, čo je uvedené v prospekte.

    Janina3 je offline (nepripojený) Janina3

    Janina3
    Neviem, ako to majú zorganizované teraz, ale ja som dostala najprv ponuku, tú som potvrdila telefonicky a oni mi poslali už zmluvu, v ktorej boli aj podklady na zaplatenie - platilo sa normálne prevodom na účet. Zdá sa mi, že som niekde v diskusii na ich webe videla aj nejaké iné telefónne číslo, pretože to ich oficiálne nefungovalo. Alebo skúste pozrieť ešte ich český web - tam tiež bude číslo (české), ale hádam poradia.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.