Zavrieť

Porady

kurz JU a firma TOP SMART s r.o.

hale hale

hale je offline (nepripojený) hale

Dobry den, este 25.1.2012 som zaplatila za planovany marcovy kurz JU v Presove firme TOP SMART s r. o. z Bratislavy 27 €. Kurz sa nekonal, dovody mi nie su zname. Kontaktovala som ich velakrat podla navodu na ich stranke http://www.pretvojufirmu.eu/ a aj odpovedami na ich mail, v ktorom sme sa povodne dohodli na mojej ucasti na nimi organizovanom kurze a sposobe platby - vtedy fungoval, neskor uz nie, nikto mi neodpoveda. Naposledy som im pisala 6.6. uz x-tu ziadost o vratenie ceny kurzu, no tiez bez odpovede. Poznate ich niekto? Poradite mi, co teraz robit?
Dakujem.
Usporiadat
Capucinko Capucinko

Capucinko je offline (nepripojený) Capucinko

Ahoj Hale,

tak ja mam s tymto teepkom podobne skusenosti. Mna sice doucovat prisiel, ale za dva mesiace dvakrat zmenene cislo, potom mi mal poslat nejake priklady pred skuskou, ktore mi v ramci predplatenych hodin mal prekontrolovat...a neposlal a na e-mail mi napisal, ze z predplateneho nevracia..

vyhovorky na zdravotne problemy atd. Este to siel hodit na mna ze si ja pamatam len cast nasej dohody. Dohoda bola 10 hodin za 75 eur s tym, ze sme ich doucovanim neminuli a tak som od neho chcela zvysok nech stravi nad prikladmi a tym by som to povazovala za vybavene. Priklady mi na moje urgencie SMS, telefonov neposlal. Ozval sa mi az na e-mail ktory som mu po skuske napisala, ze ma absolutne nekorektne spravanie atd.

NEODPORUCAM tuto firmu resp. pana Igora Bartosa.
Naposledy upravil Capucinko : 26.10.12 at 12:54
0 0
1jjj 1jjj

1jjj je offline (nepripojený) 1jjj

Zdravim mne pan Igor Bartos mal vypracovat pracu. Samozrejme po uhradeni dohodnutej sumy 60 EUR na ucet firmy TOP SMART s.r.o., sa viac neozval.
Nemate nanho prosim tel. kontakt?
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Poslať (dôkazovou formou) reklamáciu za zaplatené a nedodané služby. Predpokladám, že sa list vráti, potom sa obrátiť na SOI.
0 0
Capucinko Capucinko

Capucinko je offline (nepripojený) Capucinko

Uprimne, ak sa najde viacej takych ako sme tu, tak som ochotna sa s Vami do toho pustit. Mne nejde o peniaze, u mna slo mozno o nejakych 15 e, ale o to, ze takyto podnikatelia proste nemaju co existovat.

Inac akoze on chodi na tu istu vysku ako ja, lenze nemam sancu ho stretnut, on je na druhom stupni a ja este len BC a ktovie ci ma v tomto netahal za nos.

Kazdopadne ja mozem byt rada, ze som tych par hodin s nim mala, skusku urobila a ze sa mi vobec ozval na e-mail. Telefon mam, ale ten ma uz davno zruseny. Za tie dva mesiace co som s nim bola v kontakte 2x menil cislo a to dalsie uz nemam, posledne cislo ma vypnute.


v.
0 0
Capucinko Capucinko

Capucinko je offline (nepripojený) Capucinko

Ahojte...napadlo ze spravim nasledujuce, len su tu vase mena, tak neviem ci vam to nebude vadit

Dobry den pan xxx,

chcela by som Vas poprosit, ci by nebolo mozne na inzeraty pana Bartosa nejakym sposobom dohliadnut, pripadne mu znemoznit, aby nadalej lakal ludi na jeho podvody.

Nechcem vyzerat ako pomstychtiva, alebo nieco podobne. Ja som bola jeden z tych stastlivcov, ktorych uplne neobabral...vid link (http://www.porada.sk/t196237-kurz-ju...art-s-r-o.html). Nerada by som, aby tento dotycny pan niekoho dalej takym sposobom osklbaval a klamal.

Neviem ci je to mozne nejako regulovat, ale aj v mene tych ostatnych som to aspon skusila.

Velmi pekne dakujem
Naposledy upravil Capucinko : 22.11.12 at 15:40
0 0
hale hale

hale je offline (nepripojený) hale

vieme sa spojit a dat dohromady sumu o ktoru nas okradol? Od urcitej vysky je to uz trestny cin. Ak nevrati, podat trestne oznamenie. Nemalo by mu to prejst. Jednotlive sumy nie su velke, na to zrejme spolieha.
0 0
abc22 abc22

abc22 je offline (nepripojený) abc22

nechcete mu zveriť napr. opatrovanie vašich detí: http://www.tvojpomocnik.wbl.sk/Uvod.html
ináč je to podvodník, vydáva sa za meno Igor Bartoš, pritom je to Bc. Ján Zeleňák
Na svoje "kurzy" podľa tejto stránky už nalákal 46 ľudí: http://www.zlavodom.sk/zlava/Zlava_6...y_a_jednoducho
0 0
Capucinko Capucinko

Capucinko je offline (nepripojený) Capucinko

Ja som si pozerala na FB jeho profil a bol tam pod menom Igor Bartos, ale firmu top smart ma pod menom Jan Zelenak. Na nete som nasla pod tymto menom jeho blog, je tam malicka fotka, ale moze to byt ten isty clovek. Kedze som videla jeho tvar, tak mozem povedat, ze na FB je pod tymto menom. Ale bohvie ... ako som uz povedala, tomu chlapovi neverim uz ani nos medzi ocami.
0 0
abc22 abc22

abc22 je offline (nepripojený) abc22

áno, toto je on: http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=3&theater

nepoznám nikoho, kto si vie vymyslieť toľko výhovoriek keď sa má s vami stretnúť alebo vrátiť peniaze.

takže pozor na to komu posielate peniaze!!!!
224350_2045285572998_309583_n.jpg  
0 0
Capucinko Capucinko

Capucinko je offline (nepripojený) Capucinko

)) mne napisal rano pred doucovanim nieco v tom zmysle, ze: v mene mojho brata Igora Bartosa sa Vam ospravedlnujem, ze musim zrusit doucovanie, ale brat musiel ist v noci necakane na pohotovost." nasledne bla bla ze sa mi ozve a podobne. Ked som ho parkrat kontaktovala, tak potom sa mi uz ozval a zopar douciek nastastie prebehlo

Prislo mi to divne cele, ale hovorila som si, ze no, ved stat sa moze vselico - aspon viem do buducnosti, ze instinkt ma neklamal vtedy.

Neskutocnym sposobom neznasam takychto podvodnikov a okradacov a klamarov. Ak budem mat trosku cas, skusim pozistovat, co sa s tym da robit.
0 0
Capucinko Capucinko

Capucinko je offline (nepripojený) Capucinko

kontaktovala som firmu zlavodom, cez ktoru ponukal tiez sluzby...tiez podvod. Zistujem, co sa s tym da robit, bez toho aby som mala problemy ja. Ktovie co je to za experta
0 0
abc22 abc22

abc22 je offline (nepripojený) abc22

odporúčam všetkým poškodeným navštíviť čo najskôr políciu - vo všetkých prípadoch ide o osobu Bc. Ján Zeleňák, Červenica 77, 082 07 Červenica. Používa falošné meno Igor Bartoš - to si len tak vymyslel, takže ešte raz, treba dať na polícii podanie na meno Ján Zeleňák. Nie som právnička, ale podľa mňa ide o trestný čin.
0 0
Capucinko Capucinko

Capucinko je offline (nepripojený) Capucinko

Holky, mali by sme sa dat dokopy, ale nerada by som tu otvorene, pretoze to si pan dotycny moze najst. Mohli by ste mi napisat e-mailky a spolu by sme to mohli poriesit. Kludne napiste do sukromnej posty ... najradsej by som potom tuto celu nasu debatu vymazala, ktovie co je to za experta ako som sa uz raz vyjadrila. U mna vie kde pracujem, takze aby som nahodou nedostala niekde od niekoho po nose
0 0
Januleska Januleska

Januleska je offline (nepripojený) Januleska

Ahojte. Tak ako ste to vyriešili? Pôjdeme na políciu? Určite to je na trestné konanie, lebo suma presiahla malú škodu, čo je viac ako 8000 sk, takže keby sa to všetko načíta, tak to sedí. Polícii dá banka výpis z účtu a podvodník bude mať exekúciu, alebo súdny spor, kde by sa mali odškodniť v adhéznom konaní. Presne neviem, ako polícia postupuje. Jeho banka je už upovedomená. Takže sa vás pýtam, mám ísť na políciu, boli ste tam.
Ďakujem
0 0
hale hale

hale je offline (nepripojený) hale

Suhlasim, ak viete ako na to, pridam sa. Viete oslovit aj ostatnych z tejto komunikacie?
0 0
Januleska Januleska

Januleska je offline (nepripojený) Januleska

Ahoj, neviem ako ostatných osloviť. Na výpise z účtu sú všetky mená, kto vkladal alebo poslal peniaze. Takže ale kým to polícia zkompletizuje to asi potrvá. V pondelok sem napíšem ešte info, lebo sa tým už niekto zaoberá, nebudem písať kto, lebo určite to ten hajzel číta. Takže ak niekto má ešte nejaké info, nech napíše, v pondelok dopíšem ako treba postupovať pre všetkých. Zatiaľ ahojte.
PS: Ešte aby nedostal po ko...te on!!!!!
0 0
Januleska Januleska

Januleska je offline (nepripojený) Januleska

Ahojte, takže pre všetkých píšem informácie ohľadne firmy TOP Smart. Je to podnikateľský účet. Takže treba ísť na políciu, každý choďte podať trestné oznámenie na Bc. Ján Zeleňák, opakujem čo najviac ľudí. Ak si želáte anonymitu, povedzte to vyšetrovateľovi, hlavne komu sa vyhrážal. Ešte môžme podať oznámenie na slovenskú inšpekciu, aj to sa dá anonymne, zavolať tam, alebo listom, nakoľko si vyrába falošné faktúry do účtovníctva. Ja spravím podanie na polícii a aj na obchodnej inšpekcii. Takže sa pridajte a nebojte sa!!!!!Ďakujem. Urobte to čo najskôr, ja idem tento týždeň!!!
0 0
Capucinko Capucinko

Capucinko je offline (nepripojený) Capucinko

Ahojte, ja som volala a informovala sa na policii. Kedze mna priamo neokradol iba nedodrzal to co mal, mozem Vam pomoct ako svedok. Mam prijmovy pokladnicny kde je podpisany ako Bartos + nejaku e-mailovu komunikaciu. Napiste sukromnu spravu keby nieco. Drzim Vam palce.
v
0 0
Januleska Januleska

Januleska je offline (nepripojený) Januleska

Ahojte, tak ako ste na tom, kto už bol? Ja to už mám za sebou. Ešte aspoň dvaja, traja, nech je to cez 266 eur...
0 0
hale hale

hale je offline (nepripojený) hale

Urcite pojdem v piatok. Na hocijake obvodne oddelenie?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať