Zavrieť

Porady

Semináre J.Mihála: program na apríl - jún 2006

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Dovolím si v tejto téme poskytnúť všetkým záujemcom informácie o pripravovanej sérií seminárov v apríli až júni tohto roku.

Témou seminárov bude ročné zúčtovanie poistného na zdravotné poistenie za rok 2005.

Na seminároch sa dozviete, kto musí vykonať ročné zúčtovanie, kto nemusí - ale môže - pretože sa mu to oplatí. Prejdeme si jednotlivé tlačivá a na príkladoch si vysvetlíme, ako sa vypĺňajú.

Účastníci seminárov organizovaných spol. AURUS a ďalej p.Beátou Kalinovou a p.Dagmar Záňovou dostanú v cene školného CD obsahujúce množstvo príkladov, modelových situácií, návodov na vyplnenie tlačív a hlavne program na vypĺňanie tlačív počítačom.

Neváhajte a poznačte si vo svojom kalendári Vám vyhovujúci termín. Počet miest na seminároch je obmedzený a vzhľadom na predpokladaný veľký záujem Vám doporučujem včas sa prihlásiť.

Za najnižšiu cenu (platí pre semináre organizované spol. AURUS v BA a NR, p.Beátou Kalinovou v BB a p.Dagmar Záňovou v DK) sa zúčastníte najkvalitnejšieho školenia k danej téme.

Cena pre člena Porady len 650 Sk s DPH pri platbe vopred spoločnosti AURUS (platí pre semináre 19.4. BB, 20.4. NR, 24.4.BA, 26.4. DK, 2.5.BA, 12.6.BA)

Cena pre člena Porady len 600 Sk pri platbe vopred p.Kalinovej alebo p.Záňovej (nie sú platcami DPH, platí pre semináre 19.4. BB, 26.4.DK, 13.6. BB).

Upozornenie. Vzhľadom na rozsah "učiva" rezervujte si Váš čas -semináre trvajú od 9.00 až do 16.00.

Termíny, miesta, organizátori:

19.4. Banská Bystrica, org.p.Beata Kalinová + AURUS, bee@stavbykam.sk, kapacita 150 miest

20.4. Nitra, Agroinštitút, org. AURUS, www.aurus.sk, kapacita cca 180 miest, uprednostnení budú zákazníci fy AURUS (súčasťou seminára je ukážka riešenia RZ v SW AURUS)

21.4. BA, Dom športu, org.agentúra Konzek, kapacita cca 220 miest

24.4. BA, SZVD Mliekarenská, org. AURUS, www.aurus.sk, kapacita cca 180 miest, uprednostnení budú zákazníci fy AURUS (súčasťou seminára je ukážka riešenia RZ v SW AURUS)

25.4. Zvolen, org.Akademiaplus

26.4. Dolný Kubín, org. p.Dagmar Záňová + AURUS, ekonz@orangemail.sk, kapacita cca 150 miest (na tento seminár upozorňujem potenciálnych účastníkov z okresov Martin, Ružomberok, Žilina atď.)

27.4. BA, Dom športu, org.Konzek

28.4. Trenčín, org.Agentúra RIA + SH system, www.shsystem.sk, Dom armády, kapacita cca 220 miest (súčasťou seminára je ukážka riešenia RZ v SW AURUS)

2.5. BA, SZVD Mliekarenská, org. AURUS, www.aurus.sk, kapacita cca 180 miest, nový doplňujúci termín!

3.5. KE, org.Technicko-informačné centrum, Biely dom, kapacita cca 200 miest

4.5. BA, org. Tempo, www.tempo.sk, kapacita cca 150 miest

5.5. Považská Bystrica, org. AGE INFOSA, mancova@promnet.sk, kapacita cca 100 miest (i na tento seminár upozorňujem potenciálnych účastníkov z okresu Žilina)

10.5. BA, org. Akadémia vzdelávania

15.5. BA, org. Mentis, www.mentis.sk, COOP Jednota Bajkalská

22.5. KE, org. Tempo, Biely dom, kapacita cca 200 miest

24.5. BA, Dom športu, org.Konzek

29.5. Poprad, org. SOPK Poprad.

1.6.BA, org. Akadémia daňových poradcov www.skdp.sk

2.6.Žilina, Dom odborov, Nám Ľ.Štúra, org. AGE INFOSA, prihlášky: mancova@promnet.sk, tel. 0908 626566

8.6. BA, org. SOPK, www.sopk.sk

9.6. BA, org. Management service, www.managementservice.sk

12.6. BA, SZVD Mliekarenská, org.AURUS, www.aurus.sk

13.6. BB, org.p.Beata Kalinová, bee@bb.netlink.sk, kapacita 150 miest

14.6. BA, org. Tempo, www.tempo.sk, kapacita cca 150 miest

15.6. Trenčín, org.Agentúra RIA + SH system, Dom armády

16.6. Zvolen, org.Akademiaplus

20.6. Nitra, Agroinštitút, org.SOPK Nitra a AURUS, ZRUŠENÉ

21.6. BA, Dom športu, org. Konzek, ZRUŠENÉ

V prílohe nájdete prihlášku na seminár v BB 13.6.2006
Naposledy upravil Jozef Mihál : 20.06.06 at 07:38
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Jožko 27.5 - je to kde? To je skratka Bufetu?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Jááááááááááááj Jožko, myslíš na ten povinný seminár
Skoro som zabudla
0 0
Daska Daska

Daska je offline (nepripojený) Daska

RAK
Muška
Jááááááááááááj Jožko, myslíš na ten povinný seminár
Skoro som zabudla
Som neni informovana, aky povinny seminar???
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Žeby druhé Krahule?
0 0
Daska Daska

Daska je offline (nepripojený) Daska

RAK
lenkak
Žeby druhé Krahule?
ale preco BF???
0 0
ajobs ajobs

ajobs je offline (nepripojený) ajobs

muž
Daska
ale preco BF???
Skratka pre Bars Fajne ( prekladám pre nevýchodniarov - veľmi dobré ).
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

ajobs
Skratka pre Bars Fajne ( prekladám pre nevýchodniarov - veľmi dobré ).
Tono, ja som myslela, že brífing, ale Ty máš asi lepšie info.
0 0
Daska Daska

Daska je offline (nepripojený) Daska

RAK
ajobs
Skratka pre Bars Fajne ( prekladám pre nevýchodniarov - veľmi dobré ).

som ja ale nevzdelanec...
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Na www.aurus.sk je už zverejnený program i prihláška.
Naposledy upravil Jozef Mihál : 01.03.06 at 07:46
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
BF....Krahule
0 0
dadika dadika

dadika je offline (nepripojený) dadika

väčšinou som sama sebou
Pán Mihál, teším sa na Trenčín a prihlášku mám adresovať Vám, alebo ag. Ria-pani Meravej?
Vďaka, Dadika.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Ďakujem aj ja, Trenčín - adresujte na shsystem alebo ag.Ria.
0 0
dadika dadika

dadika je offline (nepripojený) dadika

väčšinou som sama sebou
ďakujem, idem na to :-))
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Jozef Mihál
Dovolím si upozorniť, že semináre organizované spoločnosťou AURUS sa už temer zaplnili. Sály majú žiaľ svoju obmedzenú kapacitu.

Posledné miesta sú ešte k dispozícií, Poraďáci.
Jožko i keď som sa zaradila medzi pozvaných..idem aj na AURUS..tak mi chýbaš a okrem toho opakovanie je matka múdrosti a v mojom veku /17/
to aj potrebujem
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Ako vidno z príspevku č.1, mám isté rezervy pokiaľ ide o organizáciu školení na východe Slovenska.

V druhej polovici mája by som preto rád rozšíril svoj program i o miesta ako Poprad, Spišská Nová Ves, Prešov, Michalovce, Humenné, Trebišov, Lučenec a pod.

V týchto mestách však mám minimum kontaktov - neviem, kde sa tam nachádzajú vyhovujúce sály, kde radi ľudia chodia na takéto akcie a pod.

Poprosím Vás o pomoc - Poraďáci, ktorí ste z horeuvedených miest, napíšte mi prosím formou súkromnej správy tip, koho a kde osloviť so žiadosťou o prenájom sály (aspoň 100 miest, možnosť projekcie, možnosť poskytnutia kvalitného a bohatého občerstvenia účastníkom).

Ďakujem. Ak mi pomôžete, i vo Vašom regióne môže byť kvalitné školenie k ročnému zúčtovaniu za neuveriteľne nízku cenu.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Oznam.

Vďaka sponzorovi na semináre organizované alebo spoluorganizované spoločnosťou AURUS, t.j.:

19.4. Banská Bystrica
20.4. Nitra, Agroinštitút
24.4. BA, SZVD Mliekarenská
26.4. Dolný Kubín
12.6. BA, SZVD Mliekarenská

je pre členov Porady zľava 200 Sk pri platbe bezhotovostne pred konaním akcie.

Pre uvedené semináre to znamená účastnícky poplatok vo výške:

650 Sk s DPH (546 Sk bez DPH) pri zaplatení bezhotovostne na účet spoločnosti AURUS pred termínom konania príslušnej akcie.

Ak si uplatníte horeuvedenú zľavu, na prihlášku prosím napíšte "PORADA" a Váš nick (meno) na www.porada.sk
Naposledy upravil Jozef Mihál : 28.03.06 at 07:53
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Jozef Mihál
Ako vidno z príspevku č.1, mám isté rezervy pokiaľ ide o organizáciu školení na východe Slovenska.

V druhej polovici mája by som preto rád rozšíril svoj program i o miesta ako Poprad, Spišská Nová Ves, Prešov, Michalovce, Humenné, Trebišov, Lučenec a pod.

V týchto mestách však mám minimum kontaktov - neviem, kde sa tam nachádzajú vyhovujúce sály, kde radi ľudia chodia na takéto akcie a pod.

Poprosím Vás o pomoc - Poraďáci, ktorí ste z horeuvedených miest, napíšte mi prosím formou súkromnej správy tip, koho a kde osloviť so žiadosťou o prenájom sály (aspoň 100 miest, možnosť projekcie, možnosť poskytnutia kvalitného a bohatého občerstvenia účastníkom).

Ďakujem. Ak mi pomôžete, i vo Vašom regióne môže byť kvalitné školenie k ročnému zúčtovaniu za neuveriteľne nízku cenu.
Jozef školenia v Poprade a v Starej Ľubovni zvykne organizovať Akadémia vzdelávania Poprad - tel. 052 7721236,7721034,4323804. SĽ má priestor aký spomínaš , len s tým občerstvením je to biednejšie. V Poprade neviem kde školenia robia.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Informácia pre SW firmy.

V poradí druhý pracovný seminár k zapracovaniu ročných zúčtovaní do mzdových SW sa bude konať

12.4.2006 od 9.00 do ...

na Ministerstve zdravotníctva SR, Limbová 2, BA.

Účasť pre zástupcov SW firiem voľná, bezplatná a samozrejme vítaná.

Dovolím si upozorniť, že seminár je odborne zameraný na zapracovanie ročných zúčtovaní do programov na vedenie mzdového účtovníctva, a účasť je obmedzená len pre zástupcov SW firiem. Ako vyplniť tlačivo typ B sa tam nedozviete.

Aktuálnu podobu vyhlášky k RZ, tlačivá, atď. dostávajú SW firmy e-mailom v týchto dňoch. V prípade, že sa tak nestalo, ozvite sa mi prosím na môj mail.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Pán Mihál, ale ja tu nevidím Žilinu, alebo iba zle vidím?
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Pani Vlasta, možno bude aj Žilina.

Pre všetkých Poraďákov pripomínam, že:

Vďaka sponzorovi na semináre organizované alebo spoluorganizované spoločnosťou AURUS, t.j.:

19.4. Banská Bystrica
20.4. Nitra, Agroinštitút
24.4. BA, SZVD Mliekarenská
26.4. Dolný Kubín
12.6. BA, SZVD Mliekarenská

je pre členov Porady zľava 200 Sk pri platbe bezhotovostne pred konaním akcie.

Pre uvedené semináre to znamená účastnícky poplatok vo výške:

650 Sk s dph (546 Sk bez dph) pri zaplatení bezhotovostne na účet spoločnosti AURUS pred termínom konania príslušnej akcie.

Ak si uplatníte horeuvedenú zľavu, na prihlášku prosím napíšte "PORADA" a Váš nick (meno) na www.porada.sk

Porovnajte si túto ponuku napr. s:

http://www.education.sk/menu/search?...stenie&x=7&y=9

...a povedzte o tom aj ostatným...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať