Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
tweedle tweedle

tweedle je offline (nepripojený) tweedle

zemiakové placky si dnes spravíme aj my, len ešte vymyslieť čo k nim
2 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Zeleninová polievka s krupicovými haluškami, pečené kačacie stehná, zemiačky, uhorkový šalát.
5 0
katka 23 katka 23

katka 23 je offline (nepripojený) katka 23

tweedle Pozri príspevok
zemiakové placky si dnes spravíme aj my, len ešte vymyslieť čo k nim
ja napríklad udusím kyslú kapustičku s klobásou , zabalím to do placky a je to...
3 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

katka 23 Pozri príspevok
ja napríklad udusím kyslú kapustičku s klobásou , zabalím to do placky a je to...
Tiež robím kyslú kapustu, alebo červenú k tomu, ale dnes je také psie počasie, a kapustu doma nemám.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

dnes zapekane zemiaky plnene bryndzou http://www.svetreceptov.estranky.sk/...-zapekane.html
6 0
Anik Anik

Anik je offline (nepripojený) Anik

zemiakový šalát, palacinky na slano, plnené šunkou,salámou, komu ako chutí, kukurička a postrúhaný syr, trojobal a pekne do chrumkava vypražiť - toto by moja najmladšia dcéra jedla v kuse, keď to nemá 2-3 týždne ide na mňa hrúza pripomyslení, že to zas bude pýtať, ale v pohode to chutí aj ostatným členom rodiny, len ja mám radšej klasický rezeň
7 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Anik Pozri príspevok
zemiakový šalát, palacinky na slano, plnené šunkou,salámou, komu ako chutí, kukurička a postrúhaný syr, trojobal a pekne do chrumkava vypražiť - toto by moja najmladšia dcéra jedla v kuse, keď to nemá 2-3 týždne ide na mňa hrúza pripomyslení, že to zas bude pýtať, ale v pohode to chutí aj ostatným členom rodiny, len ja mám radšej klasický rezeň
..jejda Anik, vďaka za tip na večeru - už som nerobila asi 2 roky = ja ich však plním postrúhanou nivou a pretlačeným cesnakom, zložím na štvoro, trojobal....mňam !
4 0
jb0863 jb0863

jb0863 je offline (nepripojený) jb0863

Špenátová polievka, pečené kuracie nožky , zemiaková kaša , zeleninový šalát.
Zo všetkého ostalo aj na zajtra, čo ma najviac potešilo.
3 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

dnes pre mňa varil Li z čínskej reštaurácie - ryžové rezance a pikantné mäso ôsmych chutí, celá rodina mu ďakuje
(včera všetko pojedli, nezostalo ani psovi, a dnes som nestíhala pre vybavovačky navariť, ale na večeru im ešte spravím zemiakové placky, majú chuť na ne)
5 1
katka 23 katka 23

katka 23 je offline (nepripojený) katka 23

tak ja idem variť na zajtra - polievku z mrazenej zeleninovej čínskej zmesi s hubami do toho zavarím krupicové knedličky, a ešte halušky s bryndzou alebo s kyslou pochúťkovou smotanou
5 0
kobolcs kobolcs

kobolcs je offline (nepripojený) kobolcs

len skúšam prežiť
co vari doma stary mladenec (ked sa mu chce )
Dnes: Krémová broskyňová polievka, Pečené podkovy z kapra v paprike, zemiakova kasa, uhorkovy salat
A na vikend planujem slavnostny experiment :
Polievka z cervenej sosovice na indicky sposob
Dusene jahnacie stehno s broskynou a zeleninovym salatom s bulgurom
Mango koláčiky z cesta s kozím syrom
2 0
cheri cheri

cheri je offline (nepripojený) cheri

u nás dnes bol špenát zemiaky a volské oči :-)
3 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Kapustnica- ako na Silvestra.
4 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

evaj63 Pozri príspevok
Kapustnica- ako na Silvestra.
Predpremiéra? Šak zima už je.
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

Mäso v alobale - zemiaky na mesiačiky, na to plátok br. pleca alebo porciu kuraťa, krúžok klobásky, plátok slaniky alebo šunky, krúžok papriky, paradajky, jablka, soľ, rascu - podľa chuti, korenie alebo červenú papriku, trochu oleja, dobre zabaliť a pečieme
5 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

alebo - zemiaky v šupe, prekrojiť na polky, rozrezanou dole, posoliť, poliať olejom, posypať rascou a upiecť, upečené podávame s maslom a chlapom krájame plátky slaninky, môžme aj cibulu
2 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

..hrášková krémová polievka, cuketový nákyp, čerstvá zelenina...
4 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

dnes len spaldovo- razne celozrnne palacinky s domacim jahodovym lekvarom a skoricou,biela kava z melty,

na veceru celozrnne pecivo,syry,maslo,zelenina,mozno dake vajicko
4 0
tweedle tweedle

tweedle je offline (nepripojený) tweedle

katka 23 Pozri príspevok
ja napríklad udusím kyslú kapustičku s klobásou , zabalím to do placky a je to...
tak nakoniec boli placky s pikantným soté, ostalo aj na dnes do práce
4 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
zeleninová polievka, vyprážaný karfiol, hranolčeky, cviklovo-chrenový šalát. Poobede prídu vnučky - klasika - palacinky
10 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať