Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

dnes makaronovy nakyp http://www.svetreceptov.estranky.sk/...so-sunkou.html
4 0
jb0863 jb0863

jb0863 je offline (nepripojený) jb0863

V sobotu som uvarila halušky s kyslou smotanou a slaninou, jablkovú žemľovku.
Včera hovädzí vývar , rezance, červená kapusta, pečená krkovička , kúpená knedľa - ale musím povedať , že chutí ako domáca a na večeru som ešte spravila lečo. Dúfam , že variť budem až na štvrtok.
6 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
lúsková polievka na kyslo, zapekaná brokolica s cestovinou, miešaný zeleninový šalátu
4 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

vcera sme mali zemiakovu polievku
a hovädzie platky na cibuli a korenovej zelenine dusene v rure,
ako priloha boli zemiaky na pare.

dezert-burcak

v chladnicke sa zhrkol cely liter bio mliecka,tak co s nim,hadam to nevyhodim,a my kysle mlieko nelubime.tak sme mali na taku skorsiu veceru spaldovo-razne lievance s tvarohom a domacim marhulovym lekvarom

dnes sme dojedli polievku a mäso zo vcera,

lievance budu este i na zajtra-nejak to moc nakyslo.....
2 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

šošovicová polievka, karfiol na kyslo s kolienkami
2 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
včera som deťušom navarila kurací paprikáš s cestovinami a sebe hrnčisko leča, ktoré budem jesť aj týždeň, ešte sa ho musím porádno nagnávit, lebo som išla v sobotu na rynek a tam som vymákla fantastické sladké rajčiny a tetula povedala, že nabudúce už asi nebudú
5 0
lavanda lavanda

lavanda je offline (nepripojený) lavanda

Zeleninová polievka, rizoto.
3 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Zeleninová polievka so slížami, fašírka a cibuľovo -zemiakový šalát.
3 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

..dojedli sme kuraciu polievku zo vcera, rezne, zemiakovy salat..leco ako skoro kazdy pondelok..no a zajtra bude hlivovy paprikas a domaca kysnuta knedla
3 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

osky Pozri príspevok
vcera sme mali zemiakovu polievku
a hovädzie platky na cibuli a korenovej zelenine dusene v rure,
ako priloha boli zemiaky na pare.

dezert-burcak

v chladnicke sa zhrkol cely liter bio mliecka,tak co s nim,hadam to nevyhodim,a my kysle mlieko nelubime.tak sme mali na taku skorsiu veceru spaldovo-razne lievance s tvarohom a domacim marhulovym lekvarom

dnes sme dojedli polievku a mäso zo vcera,

lievance budu este i na zajtra-nejak to moc nakyslo.....
Z kyslého mlieka si mohla spraviť polievku, je výborná
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Karfiolová polievka a francúzske zemiaky
4 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

tak som k tym lievancom este uvarila sosovicovu polievku-len taku zeleninkovu na sladko,bez zaprazky.

kupila som krasne bio kurca tak vyrezem prsia a urobim z nich muzikovi taku omacku na spagety-kupila som pohankove,konecne som zohnala.to bude mat ale az na stvrtok.
ja si spravim tie spagety len s cukinovou omackou.

to co ostane z kuriatka hodim zajtra upiect klasicky v rure,k tomu ryzu a hlavkovy salat ,no a dojeme tu dnesnu polievku .

v piatok bude smazena cukina plnena syrom s parenymi zemiakmi a zeleninou.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

osky Pozri príspevok
tak som k tym lievancom este uvarila sosovicovu polievku-len taku zeleninkovu na sladko,bez zaprazky.

kupila som krasne bio kurca tak vyrezem prsia a urobim z nich muzikovi taku omacku na spagety-kupila som pohankove,konecne som zohnala.to bude mat ale az na stvrtok.
ja si spravim tie spagety len s cukinovou omackou.

to co ostane z kuriatka hodim zajtra upiect klasicky v rure,k tomu ryzu a hlavkovy salat ,no a dojeme tu dnesnu polievku .

v piatok bude smazena cukina plnena syrom s parenymi zemiakmi a zeleninou.
osky ahoj - kedy pracuješ?
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Guláš bez kotlíka ....
3 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

plnené podlesníky s kuracím mäskom na zelenine /rajčiny, papriky,cibula,hrášok, kukurica/, posypané syrom..
1 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
K lúskovej polievke zo včera môj SB spravil lečo s klobáskou + chlebík. Dnes som sa náhodou dostala do jedného malého mäsiarstva a mali tam takýýýýýý kráááááááásny bôčik - ako maľovaný. Na zajtra ho upečiem len tak s rascou a cesnakom, k tomu pečené zemiačiky a zaváraná cibuľka a pre SB mám v mraziaku červenú dusenú kapustu a aj jednu domácu knedľu (ja knedľu nemusím). Pečený bôčik mám aj tak najradšej studený s čerstvým chlebíkom a cibuľou....
1 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Slepačia polievka, syn je chorý tak už dostal tretiu dávku, a z mäsa rizoto.Bude aj na zajtra.
2 0
lavanda lavanda

lavanda je offline (nepripojený) lavanda

Hustá kelová polievka s krúpkami a rezance s orechami.
2 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

dnes som kúpila ukážkové bravčové karé s kosťou, tak na zajtra už som urobila karé so šampiň. a dusenou ryžou, uhorkový šalát.......bez polívčičky.....
2 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Pivný guláš + pivo v jednej uličke, tuším na Bielej ulici, z Michalskej ulici na Františkánske nábrežie v Bratislave.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať