Zavrieť

Porady

Aký účtovný program odporúčate

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať skúsenejších, tých , ktorí už pracovali s rôznymi programami. Ktorý účtovný program je lepší, ale zároveň licencia nie je taká drahá, neviem sa rozhodnúť....Pozerala som ponuku Money S3, MRP aj iné.
Potrebovala by som spoľahlivý program, asi ako všetci,na podvojné účtovníctvo viac firiem, chcela by som , aby mali aj kvalitnú infolinku, ak sú nejaké problémy. Mala som na mzdy Kros Olymp, na ich infolinke mi vždy tak dobre poradili aj odborne z legislatívy, len Omegu nepoznám...Ďakujem Vám všetkým za odpovede.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    MRP - sa mi nepáči,
    Money S3 - nepoznám,
    Omega - mám odporúčam

    iné:
    Datalock - ani vidieť (otras SW, otras aktuálizácia legislatívnych zmien, otras Help desk - teda moja posledná skúsenosť rok 2003)
    SunSoft - číslo 2-3 v mojom zozname
    Moneta - skôr nie (ale je to o zvyku - neviem jej prísť na chuť)
    WISP - číslo 2-3 v mojom zozname, ale strašne drahé - Omega má na účtovníctvo lepšie funkcie a výstupy
    CORA-Geo - super vec - ale to už je iný level - to je celý IS
    Codex - miestami zbytočne prekomplikovaný - ale to je tiež celý IS....

    vistero je offline (nepripojený) vistero

    vistero
    Fíha máte prehľad, ďakujem, veľmi uvažujem nad Krosom, už som si aj vyžiadala demoverziu chcem to vyskúšať, na mzdy ten olymp bol veľmi dobrý tu v práci mám Oberon, nie je zlý ale infolinka nie je najlepšia a nedá sa spoľahnúť na zapracované dokumenty, občas meškajú, treba ale uznať, že cenovo to majú veľmi výhodné a majú prehľadné jednoduché položky, stále mám ale pri tom pocit neistoty a kontrolujem výstupy, či sú správne.

    kn-alka je teraz online kn-alka

    Jarka jméno mé :) kn-alka
    Ja používam na mzdy v jednej firme Olymp, doma mám Oberon. Mne sa jednoznačne viacej páči Oberon. Je omnoho jednoduchší a pri výstupoch sa mi páči, že sa dá v nich opravovať, ak náhodou niečo program zle stiahne.
    Olymp je príliš komplikovaný, ale na druhú stranu je presný a precízny. Len niekedy dlho trvá nájsť, kam mám zadať informáciu, aby mi ju stiahlo do príslušného tlačiva.
    Napríklad: V Oberone pri tvorbe Prehľadu si vo výstupe zadám dátum úhrady dane a vytlačím, v Olympe najprv musím v prevodných príkazoch zadať dátum úhrady dane, aby mi to v Prehľade správne vykazovalo. Nedá sa opravovať priamo v tlačive.
    Teraz je to v pohode, keď už viem, kam mám ten dátum úhrady zadať, aby to bolo správne, no ale KÝM SOM NA TO DOŠLA, skoro ma šlahlo

    Economic je offline (nepripojený) Economic

    majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac Economic
    PÚ OMEGA
    JÚ ALFA
    Mzdy OLYMP

    Všetko od firmy Kros. Môžem odporučiť.

    vistero je offline (nepripojený) vistero

    vistero
    Dobrý deň je pravda, možno som položila zlú otázku, je to individuálne, aj mne sa to stáva často, že tu nadávam na program a nakoniec zistím, že človek je stále ten, ktorý riadi a nie program Asi ostanem pri Oberone, čo sa týka nákladov na licenciu jednoznačne sa oplatí. Musím ale uznať, že tak ako píšete programy od Krosu sú precízne. Pekný deň!

    Aký účtovný program odporúčate

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.