Zavrieť

Porady

Trh práce: Doručovateľ, kuriér (Ponuka zamestnania)

WorkingPark ponúka voľné pracovné pozície pre doručovateľov a kuriérov. Je potrebné, aby sa uchádzači zaregistrovali do systému WorkingPark na adrese www.workingpark.com. Uchádzačov bude cez systém WorkingPark spätne kontaktovať priamo zamestnávateľ, ktorý riadi výberové konanie.

Požiadavky :
Požadované vzdelanie:
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Znalosti
Počítačové znalosti - používateľ:
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Vodičský preukaz
B
Popis pozície/pracovná náplň:
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- vyzdvihovanie a doručovanie zásielok na území Slovenska (najmä v pôsobnosti dohodnutého obchodného zastúpenia),
- vedenie evidencie k zásielkam, práca s počítačom,
- koordinácia s dispečingom a ostatnými kuriérmi,
- komunikácia so zákazníkom.

Hľadáme kuriérov s VLASTNÝM vozidlom (postačuje aj osobné auto).
PODMIENKOU je živnostenský list, počítač, tlačiareň a pripojenie do internetu (partner bude pracovať v našom počítačovom programe).
Časové vyťaženie odhadujeme na začiatok spolupráce do 20 hod/týždeň, postupne viac.
Ideálne ako doplnok k inej hlavnej činnosti (najmä iným rozvozom na danom území).
Čo ponúkame uchádzačom:
Ponúkaný plat dohodou. Predpokladaný termín ukončenia výberového konania do 15.10.2012.

[CLASSIFIED5106]
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.